Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

QUOTE(Baranka @ 2009 08 21, 14:12)
Visada naudoju pati maziausia kaitra, o kai rodykle buna ties viduriu- isjungiu ir dar palaikau. Niekada neprisvilo  mirksiukas.gif

Taip merginos viska kaiskite ant silpnos ugnies nes virimo procesas turi pagaminti energija kuri isjungus ir naudojama kai uzvirini greitai tai neviskas isverda,o bulvems vandens galit ir nepilti plauni ir dede to vandens ir uztenka.Sekmes gaminant!
Atsakyti
o gal kas žinot kiek MixSy kainuoja?? ačiū
Atsakyti
QUOTE(miig @ 2009 08 21, 15:42)
o gal kas žinot kiek MixSy kainuoja?? ačiū

Neseniai domejausi- sake virs 700 Lt g.gif
Atsakyti
Jo kaina kataloge 749 lt.
Atsakyti
siais laikais niekas nebeperka pilna kaina biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas žinote kiek kainuoja puodo rankenėlė, na ta su termometru.
Ji gera, bet termometras neberodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2009 08 21, 23:54)
siais laikais niekas nebeperka pilna kaina  biggrin.gif


Taip tu teisi rolleyes.gif tik....ka tik pabrango visos ZEPTER prekes doh.gif ir pasikeite visa struktura unsure.gif tai kazi kiek tas maziau bus unsure.gif labai abejoju ar dabar konsultantai teiks didesnes nuolaidas g.gif nebent kas senesniu darbuotoju pasitaupe prekiu is senu laiku turi mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pentarda: 22 rugpjūčio 2009 - 15:22
QUOTE(ryyd @ 2009 08 21, 21:54)
siais laikais niekas nebeperka pilna kaina  biggrin.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(Pentarda @ 2009 08 22, 15:21)
Taip tu teisi  rolleyes.gif  tik....ka tik pabrango visos ZEPTER prekes  doh.gif  ir pasikeite visa struktura unsure.gif  tai kazi kiek tas maziau bus  unsure.gif labai abejoju ar dabar konsultantai teiks didesnes nuolaidas g.gif  nebent kas senesniu darbuotoju pasitaupe prekiu is senu laiku turi mastau.gif


Na na, ir kiek jau ten pabrango, nesamonė doh.gif Eilinis zepter konsultantų triukas lotuliukas.gif Aš iš savo konsultantės perku prekes su 30 proc nuolaida, kainos tos pačios, kaip ir prieš 4 metus ir nieko ji prisitaupius neturi, taip kad... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Tortuga @ 2009 08 22, 14:01)
Gal kas žinote kiek kainuoja puodo rankenėlė, na ta su termometru.
Ji gera, bet termometras neberodo  doh.gif


Jei garantinė (garantija jai 18 mėn) turi keist nemokamai, jei ne, tai lyg apie 40 Lt kainuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tortuga @ 2009 08 22, 15:01)
Gal kas žinote kiek kainuoja puodo rankenėlė, na ta su termometru.
Ji gera, bet termometras neberodo  doh.gif

mes mokėjom 50lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tortuga @ 2009 08 22, 16:01)
Gal kas žinote kiek kainuoja puodo rankenėlė, na ta su termometru.
Ji gera, bet termometras neberodo  doh.gif

Prieš dvi savaites pirkau savo klientei tai mokėjau 56lt.
Papildyta:
QUOTE(Jucy @ 2009 08 22, 18:11)
drinks_cheers.gif
Na na, ir kiek jau ten pabrango, nesamonė  doh.gif  Eilinis zepter konsultantų triukas  lotuliukas.gif Aš iš savo konsultantės perku prekes su 30 proc nuolaida, kainos tos pačios, kaip ir prieš 4 metus ir nieko ji prisitaupius neturi, taip kad...  smile.gif
Papildyta:
Jei garantinė (garantija jai 18 mėn) turi keist nemokamai, jei ne, tai lyg apie 40 Lt kainuoja  g.gif

Tu paprasyk kainininko ir nesnekek nesamoniu kad nepabrango pvm keitėsi keitėsi ir kainos.Bioptronas didysis brango net 700 litų nes anksčiau jo pvm buvo penki procentai ,o dabar 19.Mes jokių triukų nedarome kainos kokios yra tokios yra o nuolaidas žinoma galima daryti tik jau ne tokias didelias jai tau duoda ,tai buk jai labai dėkinga nes tada ji nieko neuždirba tik jum paslauga daro.Ateik pati dirbti ir pamatysi ką tu gali ir nerasinėsi nesamonių.
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 08 22, 20:17)
Prieš dvi savaites pirkau savo klientei tai mokėjau 56lt.
Papildyta:

Tu paprasyk kainininko ir nesnekek nesamoniu kad nepabrango pvm keitėsi keitėsi ir kainos.Bioptronas didysis brango net 700 litų nes anksčiau jo pvm buvo penki procentai ,o dabar 19.Mes jokių triukų nedarome kainos kokios yra tokios yra o nuolaidas žinoma galima daryti tik jau ne tokias didelias jai tau  duoda ,tai buk jai labai dėkinga nes tada ji nieko neuždirba tik jum paslauga daro.Ateik pati dirbti ir pamatysi ką tu gali ir nerasinėsi nesamonių.


Ojojoj kaip piktai smile.gif smile.gif O kam man kainininko prašyt, internete yra smile.gif Uždirba ji (mano pagrindinė konsultantė, iš kurios esu turbūt daugiausiai nupirkusi) pakankamai, žinau aš zepter savikainą smile.gif Ir ko čia pykti? Suprantu, norisi, kad 10 proc nuolaidą gavęs klientas jaustųsi labai dėkingas smile.gif
Esu pirkusi min su 20 proc nuolaida, max su 30, beje, nuostabių konsultančių radau iš SM thumbup.gif
Ir dar, nesąmonių nerašinėju, tik savo nuomonę reiškiu, o forumas tam ir skirtas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jucy: 22 rugpjūčio 2009 - 23:25

Saunus thumbup.gif asakymas JUCY drinks_cheers.gif !

Cia visi galim reiksti savo pamastymus,tik nepamirskim takto! smile.gif
Atsakyti