Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

QUOTE(aureka @ 2009 08 20, 11:10)
Na man tai tikrai ne tas pats  schmoll.gif Bandziau gaminti as juose ir vistiek nustumiu i sona ir gaminu zepter puoduose.

aišku, dėkui už atsakymą. Aš todėl ir abejoju ar berghoff galėsiu be riebalų ir vandens gaminti, nes man tai aktualu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2009 08 20, 10:10)
Na man tai tikrai ne tas pats  schmoll.gif Bandziau gaminti as juose ir vistiek nustumiu i sona ir gaminu zepter puoduose.

tikrai ne tas pats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2009 08 18, 17:43)
Gal kas nors kokiu nors nesudetingu receptuku zinot  blush2.gif

Labukas. Galiu isduoti savo receptuka biggrin.gif Is manes nekokia seimininke, bet troskinukai zepter puode thumbup.gif
Supjaustau mesytes gabaliuka (tinka visokia), idedu maisiuka saldytu darzoviu arba pripjaustau bulviu, morku, svoguna, truputi druskytes, uzdengiu puoda, ijungiu silpna kaitra ir palieku, iki kol dangcio rodykle pakils iki vidurio. Tada isjungiu ir palieku dar geram pusvalandziui. Veliau galima dar ideti grietines, pomidoru padazo ar taip valgyti. Kiekvienakart keiciu darzoviu derini- paprasta, greita ir skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Baranka @ 2009 08 20, 12:28)
Labukas. Galiu isduoti savo receptuka  biggrin.gif  Is manes nekokia seimininke, bet troskinukai zepter puode  thumbup.gif
Supjaustau mesytes gabaliuka (tinka visokia), idedu maisiuka saldytu darzoviu arba pripjaustau bulviu, morku, svoguna, truputi druskytes, uzdengiu puoda, ijungiu silpna kaitra ir palieku, iki kol dangcio rodykle pakils iki vidurio. Tada isjungiu ir palieku dar geram pusvalandziui. Veliau galima dar ideti grietines, pomidoru padazo ar taip valgyti. Kiekvienakart keiciu darzoviu derini- paprasta, greita ir skanu  thumbup.gif

Ir cia viskas be vandens ar ne g.gif
Atsakyti
'Ir cia viskas be vandens ar ne'
Tikrai tap smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baranka: 20 rugpjūčio 2009 - 13:30
QUOTE(Užmirstuole @ 2009 08 19, 16:01)
As bijau dar taip  blush2.gif  biggrin.gif  doh.gif o koltietukus kaip darai  ax.gif

Nereikia nieko bijoti juk nieko neatsitiks na jai ir prisvils tai viskas labai gerai issiplauna bandykit ir viskas bus gerai.Nelaikykite puodu kaip relikvijos jis turi dirbti ir taupyti
Papildyta:
Darzovems vandens uztenka tiek kiek jos yra dregnos (plauni ir dedi).Saldytos ir taip yra su vandeniu.
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 08 20, 15:19)
Nereikia nieko bijoti juk nieko neatsitiks na jai ir prisvils tai viskas labai gerai issiplauna bandykit ir viskas bus gerai.Nelaikykite puodu kaip relikvijos jis turi dirbti ir taupyti
Papildyta:
Darzovems vandens uztenka tiek kiek jos yra dregnos (plauni ir dedi).Saldytos ir taip yra su vandeniu.

aciu uz padrasinima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 08 20, 17:19)
Nereikia nieko bijoti juk nieko neatsitiks na jai ir prisvils tai viskas labai gerai issiplauna bandykit ir viskas bus gerai.Nelaikykite puodu kaip relikvijos jis turi dirbti ir taupyti
Papildyta:
Darzovems vandens uztenka tiek kiek jos yra dregnos (plauni ir dedi).Saldytos ir taip yra su vandeniu.

Na o jai ir neisverda kas tai kaiskit dar karta ir bus gerai,kol iprasit.
Atsakyti
As irgi labai dziaugiuosi zepter puodais ir keptuve(daznai kugeli -plokstaini kepu, nes seimyna lb megsta wub.gif) thumbup.gif: ir mixsas jau 3m man kasdien tarnauja thumbup.gif: niekaip be jo neissiverciu schmoll.gif
dabar baigiu issimoket vaxsy , laukiu nesulaukiu rolleyes.gif

tiesa dabar vaxsy nuolaidos geros thumbup.gif:
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2009 08 20, 16:21)
As irgi labai dziaugiuosi zepter puodais ir keptuve(daznai kugeli -plokstaini kepu, nes seimyna lb megsta wub.gif) thumbup.gif: ir mixsas jau 3m man kasdien tarnauja thumbup.gif: niekaip be jo neissiverciu schmoll.gif
dabar baigiu issimoket vaxsy , laukiu nesulaukiu  rolleyes.gif

tiesa dabar vaxsy nuolaidos geros thumbup.gif:

dar plokstaini bulviu pamokinkit tada blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Baranka @ 2009 08 20, 14:28)
'Ir cia viskas be vandens ar ne'
Tikrai tap  smile.gif

as isbandziau ipilusi pora saukstuku vandens bulves. tiesa jos buvo smulkiai pjaustytos, bet thumbup.gif tikrai nera ko bijoti, kad nepavyks. tik gal reiketu kaitinti ant nedidelio galingumo g.gif
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2009 08 20, 23:07)
as isbandziau ipilusi pora saukstuku vandens bulves. tiesa jos buvo smulkiai pjaustytos, bet  thumbup.gif  tikrai nera ko bijoti, kad nepavyks. tik  gal reiketu kaitinti ant nedidelio galingumo  g.gif

Visada naudoju pati maziausia kaitra, o kai rodykle buna ties viduriu- isjungiu ir dar palaikau. Niekada neprisvilo mirksiukas.gif
Atsakyti