Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

QUOTE(Gaisrena @ 2009 08 12, 08:27)
Na pirktas senai,jau keli metai.Tai vat ir idomu su tuo mokėjimu.Reikia kad privirintų rankenėlę prie puodo.

Nereikes moket schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaisrena @ 2009 08 12, 07:27)
Na pirktas senai,jau keli metai.Tai vat ir idomu su tuo mokėjimu.Reikia kad privirintų rankenėlę prie puodo.



Turi teisę reikalauti, kad puodą keistų nemokamai, o ne rankenėlę privirintų, kadangi metalui garantija visam gyvenimui. Tavo vietoj šita teise aš pasinaudočiau. Kažkaip sugedo žiūriu zepteris, pinigus nežmoniškus lupa, o kokybė... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 08 12, 15:07)
Turi teisę reikalauti, kad puodą keistų nemokamai, o ne rankenėlę privirintų, kadangi metalui garantija visam gyvenimui. Tavo vietoj šita teise aš pasinaudočiau. Kažkaip sugedo žiūriu zepteris, pinigus nežmoniškus lupa, o kokybė...  schmoll.gif

o ka kokybe, labai daznai "broko" paitaiko? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2009 08 12, 18:51)
o ka kokybe, labai daznai "broko" paitaiko? bigsmile.gif


Nepavančiau to broku, tiesiog man vos pasibaigus garantijai mikseris sugedo, puodo rankena lūžo (taisė kaip garantinį, nes metalui ale visam gyvenimui garantija, kvaila buvau, nereikalavau keisti), vacsi dar naujas indelis buvo su broku, nelaikė vakumo, pakeitė į naują be kalbų (nes nenaudotas buvo), vacsi siurbliukas dar garantinis gedo... Na, nežinau, kai perki, tai kabina makaronus, kokie šitie daiktai ilgaamžiai ir patvarūs, o kai nusiperki, vos spėk į garantinį nešiot... Už tokius pinigus norisi atitinkamos kokybės doh.gif
Atsakyti
Gal kas nors kokiu nors nesudetingu receptuku zinot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 08 12, 22:44)
Nepavančiau to broku, tiesiog man vos pasibaigus garantijai mikseris sugedo, puodo rankena lūžo (taisė kaip garantinį, nes metalui ale visam gyvenimui garantija, kvaila buvau, nereikalavau keisti), vacsi dar naujas indelis buvo su broku, nelaikė vakumo, pakeitė į naują be kalbų (nes nenaudotas buvo), vacsi siurbliukas dar garantinis gedo... Na, nežinau, kai perki, tai kabina makaronus, kokie šitie daiktai ilgaamžiai ir patvarūs, o kai nusiperki, vos spėk į garantinį nešiot... Už tokius pinigus norisi atitinkamos kokybės  doh.gif



Na va - stai kokie "kokybiski" tie Zeppter puodai.. Aciu Dievui, kad paskutiniu momentu as ju nenupirkau thumbup.gif Buvau nusiziurejusi rinkini ir dar i paskola ilindusi. Ot kvailinusi save buciau doh.gif Gerai kad kitokiu nuomoniu paklausiau. umn.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2009 08 18, 18:43)
Gal kas nors kokiu nors nesudetingu receptuku zinot  blush2.gif

Butent kokie receptukai domina,man tai patinka greitai paraugti agurkai užsiraugia per 15 min na žinoma su vacsi aparačiuku.
Dar galiu pasiulyti isigyti receptų knygą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta4: 19 rugpjūčio 2009 - 06:42
QUOTE(berta4 @ 2009 08 19, 06:33)
Butent kokie receptukai domina,man tai patinka greitai paraugti agurkai užsiraugia per 15 min na žinoma su vacsi aparačiuku.
Dar galiu pasiulyti isigyti receptų knygą

Gavau dovanu as ta receptu kvyga, bet kad ten labai mandri patiekalai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2009 08 19, 13:45)
Gavau dovanu as ta receptu kvyga, bet kad ten labai mandri patiekalai  biggrin.gif

Galima juk ir paprasčiau daryti tik pats principas kiek kitokas.Aš tai gaminu tuos pačius patiekalus kaip ir gaminusi tik gaminimo procesa pakeičiau.Pavyzdžiui burokelių sriubą verdu be vandens viską sudedu ir užkaičiu kai rodyklė dakyla išjungiu ir po kokio pusvalandžio užpilu virintą vandenį ir dar kartą užkaičiu sriuba daug skanesnė negu verdant vandenyje burokėliai išlaiko savo skonį.Prieskonius dedu pilant vandenį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta4: 19 rugpjūčio 2009 - 13:07
QUOTE(berta4 @ 2009 08 19, 13:06)
Galima juk ir paprasčiau daryti tik pats principas kiek kitokas.Aš tai gaminu tuos pačius patiekalus kaip ir gaminusi tik gaminimo procesa pakeičiau.Pavyzdžiui burokelių sriubą verdu be vandens viską sudedu ir užkaičiu kai rodyklė dakyla išjungiu ir po kokio pusvalandžio užpilu virintą vandenį ir dar kartą užkaičiu  sriuba daug skanesnė negu verdant vandenyje burokėliai išlaiko savo skonį.Prieskonius dedu pilant vandenį.

As bijau dar taip blush2.gif biggrin.gif doh.gif o koltietukus kaip darai ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Noriu ir aš šiuos puodus pirkti už 2000 Lt rinkinuką siūlo + peiliai. Lyg ir nieko kaina g.gif Bet va man kyla klausima ar BergHOFF ne tas pats, nes ir čia rašote, kad analogas g.gif Bet nesu tikra ar su berghoff puodais taip pat galėsiu gaminti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saigma @ 2009 08 20, 10:47)
Sveikos,

Noriu ir aš šiuos puodus pirkti už 2000 Lt rinkinuką siūlo + peiliai. Lyg ir nieko kaina g.gif  Bet va man kyla klausima ar BergHOFF ne tas pats, nes ir čia rašote, kad analogas  g.gif  Bet nesu tikra ar su berghoff puodais taip pat galėsiu gaminti ax.gif

Na man tai tikrai ne tas pats schmoll.gif Bandziau gaminti as juose ir vistiek nustumiu i sona ir gaminu zepter puoduose.
Atsakyti