Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

QUOTE(Felichita @ 2009 08 04, 16:49)
o kodėl taip trumpai laiko g.gif , man tai ilgai laiko, nes dugnas gana storas, tai šiluma l.gerai išsilaiko


Net nežinau. Na jei skaičiuojant tą laikymą nuo paskutinio išjungimo ( kai paliekama dar koki 15 min troškintis), na gal gaunasi ilgiau nei pusvalandis. unsure.gif

QUOTE(Naktibalda @ 2009 08 04, 19:00)
ilgiau išlaiko jei uždedi ant dubenėliu, aš paverčiu dubenėlį combi atrodo vadinasi, ir tada tikrai nemažai laiko išlaiko  4u.gif

šiaip ne stebuklas, bet turiu ir džiaugiuosi  biggrin.gif , jei kokia srubyte užmetu, išjungiu ir išeinam su vaikais į lauką, grįžę jau galim sėsti ir valgyti, man čia pats didžiausias patogumas, kad nereikia "daboti" kada išvirs  biggrin.gif , nors žinoma mėsos kumpis su vienu užvirinimu tikrai neišvirs bet vištienikė, ar frikadelės be problemų  thumbup.gif



Aš irgi džiaugiuosi smile.gif Kai reikia pasišildau. Man irgi patinka, kad nereikia prižiūrėti. Tik reikia pataikyti kada išjungti, kol neperžengė į raudonąją ribą smile.gif O gal kaitinate dar ilgiau? Vakar dariau troškinuką su bulvėmis, šviežiomis voveraitėmis. Tai grybai net nesukrito, tik spalvą truputį pakeitė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(musik @ 2009 08 05, 09:29)
Mes turim siuos puodus ir irankius jau 10 metu. Tai kad patirtis nemaza.  4u.gif
Puodai ir puodai! Tikrai man jie neverti tu pinigu kuriuos sumokejom!  ax.gif  Aisku nereikia lyginti su puodais is turgaus  mirksiukas.gif
Tikrai antra karta as jau nepirkciau  lotuliukas.gif
Tiesa, neseniai padovanojo sluoste sios firmos, labai geras dalykas! Tokiu stebuklu nesu macius dar  bigsmile.gif  Bet nezinau kiek jinai kainuoja, jei pora simta litu, tai ka as zinau  g.gif


O kokia šluostė? Jei balta, kaip pirštinė, tai 15 Lt, o šiaip jų šluostės iki 50 Lt kainuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 08 05, 12:39)
O kokia šluostė? Jei balta, kaip pirštinė, tai 15 Lt, o šiaip jų šluostės iki 50 Lt kainuoja  smile.gif



Jo! balta kaip pirstine! smile.gif O jus gal platinat? Noreciau tokia isigyt.
Gal dar grindim tokios yra ?
Atsakyti
QUOTE(musik @ 2009 08 05, 13:38)
Jo! balta kaip pirstine!  smile.gif  O jus gal platinat? Noreciau tokia isigyt.
Gal dar grindim tokios yra ?



Ne, aš neplatinu, aš tokia pati pirkėja, kaip ir jūs mirksiukas.gif Grindim irgi žinau, kad yra. Turi ten jie kažkokį rinkinį, ten ir šepečiai grindim plaut, ir šluostės visokios, rinkinys vienu žodžiu smile.gif Pabandykit kreiptis į mūsų SM narę Raudonkepuraitę, ji gerom kainom visada siūlo, ir ji toks malonus, neįkyrus žmogus (skirtingai nei dauguma Zepter konsultančių) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 08 05, 14:49)
Ne, aš neplatinu, aš tokia pati pirkėja, kaip ir jūs  mirksiukas.gif Grindim irgi žinau, kad yra. Turi ten jie kažkokį rinkinį, ten ir šepečiai grindim plaut, ir šluostės visokios, rinkinys vienu žodžiu smile.gif Pabandykit kreiptis į mūsų SM narę Raudonkepuraitę, ji gerom kainom visada siūlo, ir ji toks malonus, neįkyrus žmogus (skirtingai nei dauguma Zepter konsultančių)  4u.gif



Padekit man ja surast 4u.gif Per paieska neismeta man jos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 07 19, 11:58)
Tai kad net nezinau ka daryti, tiesa pasakius. Kai skambinau i atstovybe, tai sake atvezkit puodus, rasykit prasyma, spresim ka daryti. Pakeisti nezadejo. O ju atstovai musu mieste, is kuriu ir pirkom, sako, kad juos tiesiog perslifuos, nuslifuos tuos iskorijimus ir vel grazins tuos pacius - vadinasi gausiu su dar plonesniu sluoksniu. O ir kame as seimynai valgyt gaminsiu, kol tie puodai pas juos bus?
Dabar kas liecia pakeitima: Bauer atstovai sako, kad seniau tiek Bauer, tiek Zepter puodai buvo liejami toje pacioje gamykloje, o dabar sako zepteriu gamyba i Kinija perkele, nuo tada, sako, pradejo eiti serija su sviesiomis rankenelemis. Tai net nezinau, ar as noriu, kad ir pakeistu  g.gif , iki siol kazkaip nepasitikejau viskuo, kas Kinijoj gaminta  unsure.gif . Nezinau ka daryti  g.gif

Baerio puodai senoji Zeptr linija ir jie gaminami vienoje gamykloje.Zepteris atnaujino savo puodus jie dabar tinka ir indukcinems viryklems.

QUOTE(Zydryne @ 2009 08 04, 17:13)
Kažkodėl man telaiko, na gal pusvalandį  g.gif Tai kaip čia suprasti.

Norint išlaikyti temperatūrą nereikia kelnoti dangčio nes taip išleidžiama energija ir pasibaigia virimo procesas,maistas greičiau atvėsta.
Atsakyti
Man puodo rankena nukrito,kur vežt taisyti?Kaip suprantu garantija galioja,ar nereiks mokėti už darbą. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaisrena @ 2009 08 11, 14:12)
Man puodo rankena nukrito,kur vežt taisyti?Kaip suprantu garantija galioja,ar nereiks mokėti už darbą. g.gif

Neskite i artimiausia ofisa.Issius taisyti. Moketi nereikes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaisrena @ 2009 08 11, 15:12)
Man puodo rankena nukrito,kur vežt taisyti?Kaip suprantu garantija galioja,ar nereiks mokėti už darbą. g.gif

Garantija vieni metai nuo pirkimo tai nereiks moketi,jai daugiau tai reikes.
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 08 11, 17:33)
Garantija vieni metai nuo pirkimo tai nereiks moketi,jai daugiau tai reikes.


Nu čia dabar, ne metai nuo pirkimo, o 18 mėn, jei metalas nukrito, tai visam gyvenimui nemokamai taiso, o jei plastmasė ta, tai 18 mėn. O šiaip tos plastmasės nėra brangios, iki 30 Lt lyg.
Atsakyti
as irgi turiu visa rinkini zepteriu,nepakeiciamas dalykas.tik keptuve man nepatinka,matyt nesu ipratus kad taip greitai kepa mirksiukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 08 11, 17:33)
Garantija vieni metai nuo pirkimo tai nereiks moketi,jai daugiau tai reikes.

Na pirktas senai,jau keli metai.Tai vat ir idomu su tuo mokėjimu.Reikia kad privirintų rankenėlę prie puodo.
Atsakyti