Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

QUOTE(Rudakis @ 2009 07 14, 20:35)
Na kagi, apsisprendziau pirkti zepter puodus. gal galit man papasakot ar reikalingi tie dubeneliai? Ka su jais veikti aplamai, nes komplekte ieina net 4, kaina  uz juos gaunasi virs 1000lt g.gif tai gal geriau nepirkti komplekto ir uz ta 1000lt puoda dar viena issirinkti g.gif Kombi dubenelis???? ar stebuklus kokius daro??? ir dar ta tarka???? ar reikalinga??? na padekit tos kurios turit patirties 4u.gif Tiesiog nezinau ar pirkti komplekta ar paciai susikomplektuoti uz ta pacia suma ko reikia
Papildyta:
Rytoj eisiu i prezentacija, bet jau kalbejau su tom zepterininkem sako komplekta labiau apsimoka pirkti, bet ar reikalingi tie dubeneliai, krepsiai net 2, tarka????

manau tikrai nesigailesi smile.gif
mes tai pirkomes atskirai, nes drage mamos nuolaidas dare superines ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Rudakis @ 2009 07 16, 22:19)
Kagi puodai atkeliaus kita savaite smile.gif Viena pasiskolinau, bandau susidraugauti, kiausinio iskepti nepavyko, jis prisvilo, todel noriu paklausti ar yra kokia temele receptuku gaminant su siais puodais. Nes nerandu. ax.gif

iveskit i google "gaminimas su zepter" mirksiukas.gif duos nuorodas ir i SM temukes apie gaminima.
o va pasidomejau del rukymo puoduose, pasirodo tikrai galima blink.gif
reikes kada isbandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 07 08, 21:46)
O tai ko tu nieko nedarai? Reikalauk, kad keistų į naujus. Rašyk raštu prašymą, jei nekeis, kreipkis į vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Jie juk metalui garantiją visam gyvenimui duoda. Juo labiau patys sako, jog tai gamyklinis brokas. Naujus puodus turėsi  mirksiukas.gif Tikrai nepalik visko taip.

Tai kad net nezinau ka daryti, tiesa pasakius. Kai skambinau i atstovybe, tai sake atvezkit puodus, rasykit prasyma, spresim ka daryti. Pakeisti nezadejo. O ju atstovai musu mieste, is kuriu ir pirkom, sako, kad juos tiesiog perslifuos, nuslifuos tuos iskorijimus ir vel grazins tuos pacius - vadinasi gausiu su dar plonesniu sluoksniu. O ir kame as seimynai valgyt gaminsiu, kol tie puodai pas juos bus?
Dabar kas liecia pakeitima: Bauer atstovai sako, kad seniau tiek Bauer, tiek Zepter puodai buvo liejami toje pacioje gamykloje, o dabar sako zepteriu gamyba i Kinija perkele, nuo tada, sako, pradejo eiti serija su sviesiomis rankenelemis. Tai net nezinau, ar as noriu, kad ir pakeistu g.gif , iki siol kazkaip nepasitikejau viskuo, kas Kinijoj gaminta unsure.gif . Nezinau ka daryti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 19 liepos 2009 - 09:58
bet taigi garantija visam gyvenimui, ar kaip ten skelbiasi g.gif (20 ar 30 metu). tai jei problema spres slifuodami, po kurio laiko vel islys koretumas ar kitos bedos, tai gal geriau reikalauti is karto keisti ax.gif turiu tiek su juodom rankenelem, tiek su sviesiomis, jokio skirtumo nepastebejau. o nuspresti ka darys turetu per 10 dienu (arba greiciau), atrodo. tai gal verta tiek pakenteti ir gauti kokybiska produkta 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, na as turiu mixsa jau 3m esu lb patenkintas, niekas neluzo man schmoll.gif turiu keptuve, ir puoda , taip pat esu patenkinta thumbup.gif:
Juk jie gaminami is medicinio plieno g.gif manau del to ir kasina tokia ir gerumas tame mastau.gif
As visiskai nesigailiu isleistu pinigu schmoll.gif

Be to kam jus tu rinkiniu norite g.gif juk dabar rinkinius pats klientas gali susirinkti koki nori mirksiukas.gif kokio dydziu nori puodu ar keptuviu ar ko issirenki ir susidarai sau komplekta mirksiukas.gif nebutina pirkti ju nurodytu schmoll.gif

As ir nepernesu tokiu konsultantu kurie kryzium gulasi del gerumo ar kokybes ir persa po prievarta prekes doh.gif todel pati galiu sakyti tik apie tai ka pati turiu ir kaip man sekasi naudoti ax.gif nu nemoku as klientam pirsti reikia nereikia prekiu doh.gif
Atsakyti
O as parduodu ZEPTER vakumini aparaciuka,kur galim viska i maiselius vaakumuoti thumbup.gif pirkau nauja,bet taip ir guli jis,viena kart naudojau,grybus vakumavau,super,bet daugiau ner ka vakumuot lotuliukas.gif todel guli nenaudojamas unsure.gif
Kaina aisku paderinsim,bet jei kam reik rasykit i az mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2009 07 21, 17:06)
O as parduodu ZEPTER vakumini aparaciuka,kur galim viska i maiselius vaakumuoti thumbup.gif pirkau nauja,bet taip ir guli jis,viena kart naudojau,grybus vakumavau,super,bet daugiau ner ka vakumuot lotuliukas.gif todel guli nenaudojamas unsure.gif
Kaina aisku paderinsim,bet jei kam reik rasykit i az mirksiukas.gif


Tai kad juo galima uogas vakuot, žalumynus šaldymui, galima paruoštą įdarytą ar tiesiog prieskoniuotą mėsą, kepsnį, vištieną užvakuot ir tam vakume vandeny išvirt, gaunasi savo sultyse. Galimybės plačios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 07 21, 19:59)
Tai kad juo galima uogas vakuot, žalumynus šaldymui, galima paruoštą įdarytą ar tiesiog prieskoniuotą mėsą, kepsnį, vištieną užvakuot ir tam vakume vandeny išvirt, gaunasi savo sultyse. Galimybės plačios  mirksiukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2009 07 06, 15:43)
kiek tas neilgai?  g.gif  as , jei pagaminusi palieku , tai grizus namo po kokiu 3 val. dazniausiai nereikia sildyti. man tai cia pakankamai ilgai  g.gif



Kažkodėl man telaiko, na gal pusvalandį g.gif Tai kaip čia suprasti.
Atsakyti
QUOTE(Zydryne @ 2009 08 04, 16:13)
Kažkodėl man telaiko, na gal pusvalandį  g.gif Tai kaip čia suprasti.


o kodėl taip trumpai laiko g.gif , man tai ilgai laiko, nes dugnas gana storas, tai šiluma l.gerai išsilaiko
Atsakyti
QUOTE(Zydryne @ 2009 08 04, 16:13)
Kažkodėl man telaiko, na gal pusvalandį  g.gif Tai kaip čia suprasti.

ilgiau išlaiko jei uždedi ant dubenėliu, aš paverčiu dubenėlį combi atrodo vadinasi, ir tada tikrai nemažai laiko išlaiko 4u.gif

šiaip ne stebuklas, bet turiu ir džiaugiuosi biggrin.gif , jei kokia srubyte užmetu, išjungiu ir išeinam su vaikais į lauką, grįžę jau galim sėsti ir valgyti, man čia pats didžiausias patogumas, kad nereikia "daboti" kada išvirs biggrin.gif , nors žinoma mėsos kumpis su vienu užvirinimu tikrai neišvirs bet vištienikė, ar frikadelės be problemų thumbup.gif
Atsakyti
Mes turim siuos puodus ir irankius jau 10 metu. Tai kad patirtis nemaza. 4u.gif
Puodai ir puodai! Tikrai man jie neverti tu pinigu kuriuos sumokejom! ax.gif Aisku nereikia lyginti su puodais is turgaus mirksiukas.gif
Tikrai antra karta as jau nepirkciau lotuliukas.gif
Tiesa, neseniai padovanojo sluoste sios firmos, labai geras dalykas! Tokiu stebuklu nesu macius dar bigsmile.gif Bet nezinau kiek jinai kainuoja, jei pora simta litu, tai ka as zinau g.gif
Atsakyti