Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

Labutis,šiandien man tikra nusivylimo diena.Teko asmeniškai įsitikinti,kad senojo modelio Zepter puodai tikrai netinka indukcinei viryklei,tad kiek buvo džiaugtasi ir tikėta,kad tai bus puodai visam gyvenimui pasirodė tik iliuzija. doh.gif Taigi,naujesnio modelio puodų jau tikrai nebepirksiu,manau yra ne prasesnių ir už kainą atitinkamą.
Atsakyti
QUOTE(zolla @ 2014 11 24, 16:09)
Labutis,šiandien man tikra nusivylimo diena.Teko asmeniškai įsitikinti,kad senojo modelio Zepter puodai tikrai netinka indukcinei viryklei,tad kiek buvo džiaugtasi ir tikėta,kad tai bus puodai  visam gyvenimui pasirodė tik iliuzija. doh.gif Taigi,naujesnio modelio puodų jau tikrai nebepirksiu,manau yra ne prasesnių ir už kainą atitinkamą.


Noriu paklausti o kas puodams atsitiko?Juk jie nebuvo kurti indukcinems viryklems,to ir negalejo buti nes tokios dar nebuvo sukurtos.Pasidomekite apie tas virykles juk tai atvira mikrobange,kurias taip puola kad jose nesveika gaminti.Turiu atsiliepimu is zmoniu kurie naudojasi indukcinemis tai jie nera patenkinti ir sako kad net maistas nera toks skanus,pati to paneigti negaliu nes neturiu ir net negalvoju isigyti,nors mano puodai jau tinka indukcinems viryklems.
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2014 11 24, 14:33)
Noriu paklausti o kas puodams atsitiko?Juk jie nebuvo kurti indukcinems viryklems,to ir negalejo buti nes tokios dar nebuvo sukurtos.Pasidomekite apie tas virykles juk tai atvira mikrobange,kurias taip puola kad jose nesveika gaminti.Turiu atsiliepimu is zmoniu kurie naudojasi indukcinemis tai jie nera patenkinti ir sako kad net maistas nera toks skanus,pati to paneigti negaliu nes neturiu ir net negalvoju isigyti,nors mano puodai jau tinka indukcinems viryklems.

Na taip,viskas tobulėja ir eina į priekį, iš salono pirkdama puodų rinkinį buvau visai garantuota,kad tai puiki investicija.Ir labai labai ilgam. smile.gifO dabar visas rinkinys tiesiog nebereikalingas daiktas. Nepirksiu iš salono naujesnio modelio, ,tinkančių indukcinei,manau yra pigesnių puodų,kuriuos jei kas nebus gaila ir pakeisti ,nes "amžinų puodų" tiesiog nėra. biggrin.gif
Atsakyti