Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

QUOTE(Revla @ 2014 04 10, 11:24)
mes turim. jokiu stebuklu nepastebejau smile.gif



Aciu. Pasiskolinau, bandysim ir nutarsim, ar padeda :-)
Atsakyti
QUOTE(Revla @ 2014 04 10, 10:38)
aj nu pas mane seni  doh.gif gaila

pridėkit magnetą prie apačios, jeigu lips, vadinasi tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baranka @ 2014 04 09, 11:42)
Noriu isigyti Bioptron lempa, vaikai daznai serga, gal padetu... Gal kas galite pasidalinti patirtimi?
Aciu.

turim, bet man atrodo, kad padeda tik tiems, kas tiki.

QUOTE(Revla @ 2014 04 10, 10:24)

MErginos, tikrai ZEPTER puodai netinka  indukcinem viryklem?  verysad.gif


QUOTE(editaite @ 2014 04 10, 10:36)
kodėl netinka... puikiai tinka, jau seniai naudoju... netinka tik senos gamybos zepter puodai  smile.gif

tai va kas gaunasi g.gif kai puodus perki, tai itikineja, kad visam gyvenimui bus, o paskui pasirodo, kad ne, senos gamybos jau del kazkokiu priezasciu bus galima mest lauk. O juk visi, kuriuos pirkom ar pirksim ateityje anksciau ar veliau taps tais, senos gamybos....
Atsakyti
Man atrodo kad biski panikuojat del tu puodu, yra kazkokie padekliukai tom indukcinem viryklem, ant ju statai tada ta puoda sena ir viskas tvarkoj, pasidomekit, as is drauges girdejau nes pas ja indukcine ir seni juodom rankenom puodai irgi netiko tada ji kazka man sake apie tuos padekliukus bet kai man neaktualu tai pro viena ausi iejo pro kita isejo bet nuotrupos liko..., o as veziau savo jai pabandymui baltom rankenom tai prilipo kai ji ta indukcine nusipirko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Revla @ 2014 04 10, 10:38)
aj nu pas mane seni  doh.gif gaila

Laba diena,
Nusiperkate stai toki daikta
http://www.vsenavare...-podlozka-ibili
ir jusu seni puodai tiks ant indukcines, galite ir LT
kokioje nors metalo apdirbimo imoneleje uzsakyti kad Jums pagamintu toki adapteri, jam pagaminti reikalingas AISI 430 arba 420 nerudijantis magnetinis plienas ( butent is sio plieno gaminami dugnai visu indu kurie naudojami su indukcinemis viryklemis , taip pat ir zepterio). Tikrai daug nekainuos, tiesiog ispjaus apvalu diska is kokiu 2-3mm. storio plieno laksto ir tiek ziniu.
Atsakyti
blink.gif tai jei anksciau pirkai puodus, kurie tipo vos ne visam gyvenimui, bet dabar, kad jais naudotis jau kazkokiu padekliuku reikia, tai kazin po dar 10 ar 20 metu ko dar reikes, kad jais naudotis g.gif
Tai teisinga butu, kad patys tie is Zepteriu ir duotu tuos padekliukus, jei ceki turi ir pas juos puodus pirkai, o dabar naudot negali.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 04 16, 18:04)
blink.gif tai jei anksciau pirkai puodus, kurie tipo vos ne visam gyvenimui, bet dabar, kad jais naudotis jau kazkokiu padekliuku reikia, tai kazin po dar 10 ar 20 metu ko dar reikes, kad jais naudotis  g.gif
Tai teisinga butu, kad patys tie is Zepteriu ir duotu tuos padekliukus, jei ceki turi ir pas juos puodus pirkai, o dabar naudot negali.

Na taip kisene paruoskit Jums zepteris ten tu padekliuku prikraus lotuliukas.gif
Nors galetu nes kainas savo puodam tai trigubai uzvirine.
Atsakyti
tai ta ir sakau. Kainos uzkeltos, kad net baisu darosi, o dar skiedzia nesamones, kad puodu visam gyvenimui uzteks ir dar vaikam juos padovanosim doh.gif jo, noretu mano vaikai ar anukai naudotu puodu... juolab, kad net neaisku ar tada jais bus aplamai galima naudotis, nes vel kokia naujove bus.
Atsakyti
naudoju puodus 10 metu ir kaip nauji, niekas nenutike, apart vieno puodo rankena pati sugadinau su didele liepsna,perkaito, spalva pakeite, turiu ir su juodom rankenom, ir sviesios keleta, bet man jie patys paciausi , naudosiu dar ilgai, kad ir kaip jau atsibode butu biggrin.gif
bet mini kombainiukas jau po tiek metu sugedo ir nemanau, akd motoriuka keisti butu tikslinga, ieskau pirkti naujo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baranka @ 2014 04 09, 11:42)
Noriu isigyti Bioptron lempa, vaikai daznai serga, gal padetu... Gal kas galite pasidalinti patirtimi?
Aciu.


Anyta giria... MB turi... Š... nenaudojam, gaila išleistų pinigų g.gif
Teisingai sako moterytės kad padeda tik tikintiems...

Aplamai turiu mergautinius (Vulkan) puodus n... metų naudojamus ir MB zepterius tai nelabai kuo ir skiriasi gal tik pastarieji anksčiau užverda.

Dar anyta buvo palikusi siurblį su garais kad išsivalyčiau MB dukros lovą, virtuvinio kėdes... tikrai ne stebuklas... automobilių pamušalų valiklis daug geriau veikia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saridon'e: 08 rugsėjo 2014 - 23:13
Labas
Domina Zepter firmos masazuoklis, gal kas jau turite isigije, ar naudojate, ar jauciamas koks poveikis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malvita: 08 lapkričio 2014 - 16:28
QUOTE(saridon'e @ 2014 09 08, 23:04)
Anyta giria... MB turi... Š... nenaudojam, gaila išleistų pinigų  g.gif
Teisingai sako moterytės kad padeda tik tikintiems...




Ačiū už atsakymą 4u.gif Apsisprendžiau- išgyvensim ir be Bioptron biggrin.gif
Atsakyti