Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

sveikos smile.gif

gal kuri zino kur galeciau issigyti bioptrton lempos sio stovo lempos tvirtinimo detale.

suluzo sraigtas/varztas,kuris laiko lempa
http://www.e-zepter....ant-grindu.html

buciau dekinga
i AZ 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliene: 21 balandžio 2013 - 12:55
QUOTE(egliene @ 2013 04 21, 14:55)
sveikos smile.gif

gal kuri zino kur galeciau issigyti bioptrton lempos sio stovo lempos  tvirtinimo detale.

suluzo sraigtas/varztas,kuris laiko lempa
http://www.e-zepter....ant-grindu.html

buciau dekinga
i AZ 4u.gif

Laisves al.72 yra Zepter ofisas.Ten tikrai gali uzsisakyti ar nusipirkti kaip atsargine detale.
Atsakyti
QUOTE(niekieno @ 2013 03 17, 14:21)
Kokia kaina vandens valymo sistemos? Uz kiek pigiausiai galima ja isigyti, zinoma nauja  ax.gif

na su 6 pakopom į 500lt galima įtilpti. Turi būti mineralizacijos kasetė, jei osmosinė sistema
Atsakyti
Sveiki.
Gal galite pasidalinti patirtimi apie Syncro Clik? Ir kokia jo kaina?
ax.gif
Atsakyti
Turiu ir naudoju tikrai nemažai, labai puikus daiktas virti jautienos liežuviui smile.gif
geras pusvalandis virimo ir palikti ataušti tada, kai ataušta, skura vos ne pati nusilupa, nereikia mesti į šaltą vandenį smile.gif
kopūstams raugintiems troškinti puikiai tinka su mėsa kartu ir bulvėmis, viskas išsitroškina, bulvės minkštos...greitai..
šonkaliukai, kiti mėsos gabaliukai su kruopomis..
pvz. kai troškinu šonkauliukus, juos sumetu į sausą karštą puodą, tada pakepinu vieną pusę, sumetu prieskonius, morkas, vandens ir uždedu dangtį sincro ir verdu iki 20 min.

paprasta, greita patogu smile.gif manau verta savo kainos, jei kas dar neaišku - klauskit smile.gif

http://www.e-zepter....yncro-clik.html
pas konsultantes bus pigiau smile.gif
Atsakyti
bigsmile.gif
tik visa tai galima atlikti paprastame kokybiškame greitpuodyje...
Mes tą darome Fagor Future puode thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(esca @ 2013 05 09, 08:59)
Turiu ir naudoju tikrai nemažai, labai puikus daiktas virti jautienos liežuviui smile.gif
geras pusvalandis virimo ir palikti ataušti tada, kai ataušta, skura vos ne pati nusilupa, nereikia mesti į šaltą vandenį smile.gif
kopūstams raugintiems troškinti puikiai tinka su mėsa kartu  ir bulvėmis, viskas išsitroškina, bulvės minkštos...greitai..
šonkaliukai, kiti mėsos gabaliukai su kruopomis..
pvz. kai troškinu šonkauliukus, juos sumetu į sausą karštą puodą, tada pakepinu vieną pusę, sumetu prieskonius, morkas,  vandens ir uždedu dangtį sincro ir verdu iki 20 min.

paprasta, greita patogu smile.gif manau verta savo kainos, jei kas dar neaišku - klauskit smile.gif

http://www.e-zepter....yncro-clik.html
pas konsultantes bus pigiau smile.gif



QUOTE(speedy @ 2013 05 09, 11:45)
bigsmile.gif
tik visa tai galima atlikti paprastame kokybiškame greitpuodyje...
Mes tą darome Fagor Future puode  thumbup.gif


Dekui uz nuomones 4u.gif Gal galit ir kaina parasyti? Man pries keleta dienu skambino kazkokia konsultante, sake dabar gera kaina, bet supykau, kad man skambina nepazistami zmones, kurie zino mano tel.nr. ir varda, tai supykau ir neklausiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Baranka @ 2013 05 09, 23:42)
Dekui uz nuomones  4u.gif  Gal galit ir kaina parasyti? Man pries keleta dienu skambino kazkokia konsultante, sake dabar gera kaina, bet supykau, kad man skambina nepazistami zmones, kurie zino mano tel.nr. ir varda, tai supykau ir neklausiau  doh.gif



Kiekvienas renkasi tai kas jam labiau patinka arba apsimoka, pavyzdiui kam pirkti greitpuodi ki gali nusipirkti tik dangti...vienos klausimu labai apsimoka... smile.gif

Konsultantai pardavinėja už 1035 lt. Prašyti galima nuolaidos, jei vienkartiniu moki, tada 7 proc. duoda...
4u.gif

Sėkmės įsigyjant!
Atsakyti
QUOTE(esca @ 2013 05 10, 12:06)
Kiekvienas renkasi tai kas jam labiau patinka arba apsimoka, pavyzdiui kam pirkti greitpuodi ki gali nusipirkti tik dangti...vienos klausimu labai apsimoka... smile.gif

Konsultantai pardavinėja už 1035 lt. Prašyti galima nuolaidos, jei vienkartiniu moki, tada 7 proc. duoda...
4u.gif

Sėkmės įsigyjant!

Taigi, kam pirkti tik dangtį, kai už tiek pinigų galima nusipirkti 3 skirtingų dydžių kokybiškus greitpuodžius iš tokio paties plieno blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 10 gegužės 2013 - 10:18
Sveikos 4u.gif
Uzsisakiau ir as Syncro Clik dangti + puoda 9 litru. Nes neturiu didelio puodo cepelinams virti ir pan. O dar del to toki dideli, nes daznai kiaules kojas verdam. Pirkau lizingu, nes man geriau naudot ir moket. Laukiu kada kita savaite atvez.
Is pradziu galvojau, kad baaaaaisiai brUngu, bet paskui pasvarsciau, kad puodu komplekta naudoju jau 13 metu ir jiem nieko. O per sita laika turejau dar papildomai du komplektus ir jie jau be rankenu ir pan. isvezti i kaima biggrin.gif Tik dabar suprantu, kad jie (zepter) geri smile.gif
Ko nesinaudoju (labai retai) tai vakuuminiais indais ir lygintuvu su slegiu (gal suprantat apie ka as). Cia mano bloga invisticija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 08 birželio 2013 - 09:23
QUOTE(SIMPL @ 2013 04 21, 21:41)
na su 6 pakopom į 500lt galima įtilpti. Turi būti mineralizacijos kasetė, jei osmosinė sistema

Del atvirkstinio osmoso filtro.
aisku jeigu norite kad butu uzrasas Zepter dametat dar pora stukyciu ir zepteristai
galvotruksciais ji pristatys. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimo: 08 birželio 2013 - 11:11
sveikos, gal galesit patarti? Po ilgo naudojimo gerokai pagedo mano Mixsy mikserio peliukai ir visai suluzo tas procesorius, kur riesutus mala, na tas indelis su visais peiliukais. Gal zinote, kur galima sitas dalis isigyti? AR daug jos kainuoja ir visgi verta jau mesti lauk visa blenderi? Aciu jums 4u.gif
Atsakyti