Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

QUOTE(Dangiuks @ 2012 02 15, 14:35)
Būtinai skambinkite tam, iš ko pirkote. Šiaip keista, gal tikrai tik reikia sutvirtinti kažkokią detalę. Nes tiek aš pati, tiek mano draugai, mama, anyta turi mixsy jau daug metų, tai tfu tfu tfu, viskas ok.

Jau ta mergaitė man paskambino pati, aš neišsaugojusi buvau tel. Dabar išsaugojau smile.gif
Pati nespaudžiau, nuvežiau į garantinį (prikolnas diedukas dirba ten thumbup.gif ), ir atžymėjo į garantinį, ką padarė smile.gif
Atsakyti
O kas tas syncro clic'as? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
O kas tas syncro clic'as?

dangtis, kuris zepter puoda pavercia greitpuodziu.
Atsakyti
Sveiki,
ar kas naudojate zepter termometrą? Kiek teko matuoti, tai tik pievas rodo...Nepadėjo išvalymai ir darėm viską pagal instrukciją doh.gif
Termometras naujas.
Atsakyti
Labas, smile.gif turiu puodų rinkinį "UNIVERSALAS" 1998 m. išlinko keptuvės dugnas, ar kam buvo kas panašaus nitikę? taip pasiziurėjus nesimato, tik padėjus ant lygaus paviršiaus ji supasi ax.gif Tarpininkė iš kurios pirkome, jau nebedirba Zepteryje, su kita bendravau, daugiau nei pusę metų pralaikė ir nieko, prašo garantinio plienui, jai kas turit tų metų puodus... ar yra koks garantinis butent plienui, ar garantija visam gyvenimui g.gif Ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rainie2636: 13 rugpjūčio 2012 - 17:25
QUOTE(rainie2636 @ 2012 08 13, 17:24)
Labas, smile.gif  turiu puodų rinkinį "UNIVERSALAS" 1998 m. išlinko keptuvės dugnas, ar kam buvo kas panašaus nitikę? taip pasiziurėjus nesimato, tik padėjus ant lygaus paviršiaus ji supasi ax.gif Tarpininkė iš kurios pirkome, jau nebedirba Zepteryje, su kita bendravau, daugiau nei pusę metų pralaikė ir nieko, prašo garantinio plienui, jai kas turit tų metų puodus... ar yra koks garantinis butent plienui, ar garantija visam gyvenimui g.gif  Ačiū


Sveiki,
garantija išduodama 30 metų,pas mane taip parašyta,kadangi Jūsų puodai labai seni,gal pas Jus kitaip ... g.gif bet vistiek nemažiau,
bet,jei nešat taisyti butinai reikia ja turėti,nes kitaip mokėsit...man taip paaiškino servise 4u.gif

Atsakyti
Sakykite prašau, o perkant per konsultantę galima tikėtis kažkokių nuolaidų, ar kainos būna tokios pat kaip ir www.e-zepter.lt? Ir ar aš kažko nesuprantu, ar pas juos nebėra puodų rinkinių? g.gif Nes juk perkant rinkinį būtų pigiau, negu visus tuos pačius puodus atskirai po vieną, ar ne taip? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Loriuka @ 2012 09 09, 19:55)
Sakykite prašau, o perkant per konsultantę galima tikėtis kažkokių nuolaidų, ar kainos būna tokios pat kaip ir www.e-zepter.lt? Ir ar aš kažko nesuprantu, ar pas juos nebėra puodų rinkinių?  g.gif  Nes juk perkant rinkinį būtų pigiau, negu visus tuos pačius puodus atskirai po vieną, ar ne taip?  ax.gif

pas konsultantus pigiau buna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loriuka @ 2012 09 09, 19:55)
Sakykite prašau, o perkant per konsultantę galima tikėtis kažkokių nuolaidų, ar kainos būna tokios pat kaip ir www.e-zepter.lt? Ir ar aš kažko nesuprantu, ar pas juos nebėra puodų rinkinių?  g.gif  Nes juk perkant rinkinį būtų pigiau, negu visus tuos pačius puodus atskirai po vieną, ar ne taip?  ax.gif

Tap pas konsultanta pigiau,ir rinkiniu yra zinoma jie pigiau iseina jai jums reikia dar visokiu priedu.
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2012 09 10, 20:28)
Tap pas konsultanta pigiau,ir rinkiniu yra zinoma jie pigiau iseina jai jums reikia dar visokiu priedu.

O sakykite, ar yra skirtumas pas kurį konsultantą pirkti? Ta prasme, ar jie ten nuolaidas gali padaryti nuo savo apyvartos kaip nors procentaliai, ar pas visus tos kainos būna vienodos? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loriuka: 10 rugsėjo 2012 - 20:16
Sveika, Loriuka,

iš savo patirties - skambtelėkite drąsiai jų bendruoju telefonu 8 800 00001 ir atsiliepusios merginos sujungs su konsultante (kuri gi suinteresuota pasiūlyti Jums nuolaidą!) arba pasiims Jūsų telefono numeriuką. Blogiausiu atveju, jei nepatiks viena konsultantė, tuo pačiu telefono numeriuku rasite kitą smile.gif

Apie asmenines patirtis - aš pati naudoju vieną diiiiiidelį (patį didžiausią) ZEPTER puodą - ir virimui, ir kepimui; ir skųstis galiu tik tuo, kad man jį sunku pakelti, kai plauti reikia.... smile.gif Bet vyras čia gelbėja.

P.S. jei MB netyčia skaito, vyrų išnaudoti nesiūlau smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

Gal kas žinote kur galima rasti blenderio Mixsy naudojimo instrukciją?
Atsakyti