Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

QUOTE(kismet @ 2011 12 01, 21:49)
Pražiopsojau lapkričio mėn. nuolaidą  ax.gif
Įdomu, ar dar bus prieš Kalėdas... Galvoju pirkti kamščiatraukį/riešutų gliaudiklį, gal kas nors gali parašyti atsiliepimų? Ar nesulūžta greitai.

Sius daiktus jus galite gauti dovanu,tai dovaninis fondas seimininkems,net pirkti nereikes.
Atsakyti
Turiu seniai pirktą Zepter puodą, kuris netinka indukcinei viryklei. Gal kas nors išbandė Top Shop adapterį, ar jis pasiteisino?
http://www.topshop.l...-...rtuve&pcs=2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moon: 17 gruodžio 2011 - 22:02
QUOTE(kismet @ 2011 12 01, 20:49)
Pražiopsojau lapkričio mėn. nuolaidą  ax.gif
Įdomu, ar dar bus prieš Kalėdas... Galvoju pirkti kamščiatraukį/riešutų gliaudiklį, gal kas nors gali parašyti atsiliepimų? Ar nesulūžta greitai.

o kokios dabar yra zepter nuolaidos?
Atsakyti
Laba diena.
Atėjau patarimo. Neseniai nusipirkau Zepter mixsy , naudojuosi antrą kartą ir maišytuvas visiškai neužsifiksuoja , nukrenta ir pasimeta bulvių košėje doh.gif , nesąmonė kažkokia, taip norėjau šio daikto, o va šlamštas kažkoks. Kokia realiai tikimybė, kad galiu jį grąžinti, nes manęs VISIŠKAI netenkina toks darbas, kurio net darbu nepavadinsi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 02 12, 20:17)
Laba diena.
Atėjau patarimo. Neseniai nusipirkau Zepter mixsy , naudojuosi antrą kartą ir maišytuvas visiškai neužsifiksuoja , nukrenta ir pasimeta bulvių košėje  doh.gif , nesąmonė kažkokia, taip norėjau šio daikto, o va šlamštas kažkoks. Kokia realiai tikimybė, kad galiu jį grąžinti, nes manęs VISIŠKAI netenkina toks darbas, kurio net darbu nepavadinsi  doh.gif

Ant peiliuku ir plakiliu stovo yra tokios dvi ipjovos jas reikia tik su replem dailai paspausti kad tvirciau uzfiksuotu ir viskas gerai,arba paskambinkit tam zmogui per kuri pirkote jis jums viska paaiskins
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2012 02 12, 19:39)
Ant peiliuku ir plakiliu stovo yra tokios dvi ipjovos jas reikia tik su replem dailai paspausti kad tvirciau uzfiksuotu ir viskas gerai,arba paskambinkit tam zmogui per kuri pirkote jis jums viska paaiskins

Nu nesąmonė....jei aš dabar po vieno karto su replėm spaudysiu, tai kas bus vėliau....juk jei pati ''remontuosiu'' jokios garantijos po to nebetaikys.
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 02 12, 21:07)
Nu nesąmonė....jei aš dabar po vieno karto su replėm spaudysiu, tai kas bus vėliau....juk jei pati ''remontuosiu'' jokios garantijos po to nebetaikys.

Trys metai turiu ,ir laikas nuo laiko jis atsilaisvina,o garantija tai tik elektrinei daliai tetaikoma.Nuneskit i ofisa ir jums pataisys.
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2012 02 12, 20:29)
Trys metai turiu ,ir laikas nuo laiko jis atsilaisvina,o garantija tai tik elektrinei daliai tetaikoma.Nuneskit i ofisa ir jums pataisys.

Ačiū.
Bet vis tiek esu nerealiai pikta, pinigai dideli, o šitaip , briedas visiškas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 02 12, 22:44)
Ačiū.
Bet vis tiek esu nerealiai pikta, pinigai dideli, o šitaip , briedas visiškas  doh.gif

Man ne visi peiliukai, bet pora esu paspaudusi su replem ir viskas tvarkoj thumbup.gif Naudoju pilnu pajegumu.Prisiskaicius komentaru galvoju kada jis man suges, bet tpfu tpfu tpfu unsure.gif Svrabu dar labai sutept laiks nuo laiko
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2012 02 13, 00:20)
Man ne visi peiliukai, bet pora esu paspaudusi su replem ir viskas tvarkoj  thumbup.gif Naudoju pilnu pajegumu.Prisiskaicius komentaru galvoju kada jis man suges,  bet tpfu tpfu tpfu  unsure.gif Svrabu dar labai sutept laiks nuo laiko


As irgi naudoju nuolat jau 3 metus - pradzioj maldavau vienam vaikui, dabar jau kitam kosheles mesines ir viskas tvarkoj. O malu tai kas antra diena ... ir nieko nereikejo spausti. Gal man pasiseke isigyti is geros partijos smile.gif

Norejau paklausti, gal kas zinote kas gali parduoti gerokai pigiau negu salone Zepter puodus ir ta Syncro Clik dangti.

Del to dangcio tai irgi noreciau patarimo, nes radau jo ivairiu variantu ir nesuprantu ar cia originalas ar ne, nes salone tai jis toks geltonas, o kai kur matau parduoda balta
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 02 12, 19:17)
Laba diena.
Atėjau patarimo. Neseniai nusipirkau Zepter mixsy , naudojuosi antrą kartą ir maišytuvas visiškai neužsifiksuoja , nukrenta ir pasimeta bulvių košėje  doh.gif , nesąmonė kažkokia, taip norėjau šio daikto, o va šlamštas kažkoks. Kokia realiai tikimybė, kad galiu jį grąžinti, nes manęs VISIŠKAI netenkina toks darbas, kurio net darbu nepavadinsi  doh.gif


Būtinai skambinkite tam, iš ko pirkote. Šiaip keista, gal tikrai tik reikia sutvirtinti kažkokią detalę. Nes tiek aš pati, tiek mano draugai, mama, anyta turi mixsy jau daug metų, tai tfu tfu tfu, viskas ok.
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2012 02 15, 13:31)
Norejau paklausti, gal kas zinote kas gali parduoti gerokai pigiau negu salone Zepter puodus ir ta Syncro Clik dangti.

Del to dangcio tai irgi noreciau patarimo, nes radau jo ivairiu variantu ir nesuprantu ar cia originalas ar ne, nes salone tai jis toks geltonas, o kai kur matau parduoda balta

Originalas mirksiukas.gif Tas oranzinis dangtis nelabai seniai atsirado kaip patobulinta naujove, "papuosimas" :)Nes ir vakumas prasidejo su tokiais dangciais ir mikseris orandzinis. Jy nusukus lieka standartinis baltas turbut koki ir matete
Atsakyti