Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

Kažin, už kiek dabar galima nupirkti didelę keptuvė-troškintuvą
Atsakyti
Mama pries desimtmeti isigijo rinkini(2puodai ir keptuve) uz ~1000lt(labai pigiai,nes dabar vienas mazas puodas apie 700lt),gyventi be ju negaleciau.Tikrai verti tu pinigu.Berghofai ne is tolo neprilygsta.Beja garantija visam gyvenimui smile.gif rankena atsisuko po 5metu,tai ne nesigincydami iskart pakeite nauja ir dar puodus nuvale,vel kaip nauji atrode smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
atsiprašau visos temos neskaičiau, bet gal gali kuri man pasakyti, ar galima šiuos puodus dėti į indaplovę? jei galima tai ar užtenka tik tik nuo dangčio tuos termometriukus nusukt?
Atsakyti
QUOTE(toscana @ 2011 08 18, 13:43)
Sveikos,
atsiprašau visos temos neskaičiau, bet gal gali kuri man pasakyti, ar galima šiuos puodus dėti į indaplovę? jei galima tai ar užtenka tik tik nuo dangčio tuos termometriukus nusukt?

Taip, tik nusukit dangcio kaip jus sakot termometriuka smile.gif
Atsakyti
Ar Zepter virdulį kas nors pirko neseniai? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(salduke @ 2011 09 03, 13:19)
Ar Zepter virdulį kas nors pirko neseniai? Kokie atsiliepimai?

Po metu naudojimo tai isvaizda labai apsitryne, net su nagu pabraukus dazai lupasi.
Atsakyti
Sveikutes , noriu paklausti kaip galandate "neatsimpancius" peilius , nes musu ,deje, atbuko, nors pries perkant sake kad galasti nereiks doh.gif . Ka patarsit? g.gif
Atsakyti
Va, va ir man aktualu. Tikrai tie "amžinai pagaląsti" peiliai atšipo...
Atsakyti
Juos restauruoja,reikia pristatyti i ofisa bet kuriame mieste,issiuncia i Vilniu,ten is naujo pagalanda.
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2011 11 16, 23:36)
Juos restauruoja,reikia pristatyti i ofisa bet kuriame mieste,issiuncia i Vilniu,ten is naujo pagalanda.


O tai tikriausiai mokama ?
Atsakyti
QUOTE(aksome @ 2011 11 16, 23:51)
O tai tikriausiai mokama ?

Uz penkiu peiliu pagalandima as sumokejau 30 litu
Atsakyti
Pražiopsojau lapkričio mėn. nuolaidą ax.gif
Įdomu, ar dar bus prieš Kalėdas... Galvoju pirkti kamščiatraukį/riešutų gliaudiklį, gal kas nors gali parašyti atsiliepimų? Ar nesulūžta greitai.
Atsakyti