Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

QUOTE(No comment @ 2011 04 26, 02:07)
na va... paskubejom, o ka dabar su sena reiktu daryti  g.gif  niekaip as su ja nesusidraugauju. puodai super , o keptuve man netinka.

jusu keptuve tikrai puiki tiesiog reiketu siek tek pasimokinti,galiu padeti
Atsakyti
Sveikos Žinovės, 4u.gif
Parašykite prašau kas yra sincro click ir keptuvė su URA technologija..
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Štefutė @ 2011 05 04, 18:14)
Sveikos Žinovės,  4u.gif
Parašykite prašau kas yra sincro click ir keptuvė su URA technologija..
Ačiū  4u.gif


Sincro click tai toks dangtis kuris dedasi ant puodo ir jo funkcija kai dreitpuodzio.Dar liaudiskai sorovarke.
URA tai toks plieno lidinys is kurio pagamintos keptuves.Galite paziureti nuoroda.
http://www.youtube.c...h?v=KZAnomhWx2U
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta4: 04 gegužės 2011 - 18:40
Sveiki,

Gal kas žinote kur rasti kokioms prekėms šiuo metu yra nuolaidos ir pan.? Reikėtų keleto daiktelių virtuvei, tai galvoju ar ieškotis konsultanto ir aiškintis ar galima kažkur savom jėgom rasti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(selene @ 2011 05 25, 19:19)
Sveiki,

Gal kas žinote kur rasti kokioms prekėms šiuo metu yra nuolaidos ir pan.? Reikėtų keleto daiktelių virtuvei, tai galvoju ar ieškotis konsultanto ir aiškintis ar galima kažkur savom jėgom rasti...  g.gif

Mano patarimas,ieskokite konsultanto,jie visada turi nuolaidu,nes turint gera konsultanta visada busit pamaloninta dovanomis.
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2011 05 25, 17:30)
Mano patarimas,ieskokite konsultanto,jie visada turi nuolaidu,nes turint gera konsultanta visada busit pamaloninta dovanomis.


Ačiū už patarimą 4u.gif Gal patarsite kur žvalgytis GERO konsultanto? ax.gif Ar čia SM ar keliaut į atstovybę?
Atsakyti
Labai užsimaniau sultims virti puodo, bet niekaip nerandu kainos? Ar jie parduodami Lt? Kiek kainuoja?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(No comment @ 2011 06 04, 01:41)
Labai užsimaniau sultims virti puodo, bet niekaip nerandu kainos? Ar jie parduodami Lt? Kiek kainuoja?
Ačiū  4u.gif

Jie kainuoja netoli 1000 lt.Kadangi yra kainyne , tai vadinasi ir parduodami Lt.
Atsakyti
QUOTE(SaVi @ 2011 06 04, 06:42)
Jie kainuoja netoli 1000 lt.Kadangi yra kainyne , tai vadinasi ir parduodami Lt.

ačiū.
bandau įžiūrėti nuotraukoje ir aprašyme, bet nlb suprantu. dar prie tos pagrindinės dalies ( kuri kaip suprantu kainuoja apie 1000lt) reikia 24 cm skersmens puodo ir dar kažko? ar duagiau nieko nereikia?
Atsakyti
QUOTE(No comment @ 2011 06 05, 02:02)
ačiū.
bandau įžiūrėti nuotraukoje ir aprašyme, bet nlb suprantu. dar prie tos pagrindinės dalies ( kuri kaip suprantu kainuoja apie 1000lt) reikia 24 cm skersmens puodo ir dar kažko? ar duagiau nieko nereikia?

Daugiau nieko nereikia.Tai visas komplektas.
Atsakyti
QUOTE(No comment @ 2011 04 25, 22:42)
Cia kazkokia naujove? Ar cia tiesiog zepter keptuve?
Nes mes pirkom pries metus ir man nlb sekasi joje kepti. Tik darzoves super iseina, pusiau tusintos gaunasi. O Va blynai, blyneliai ir tt niekaip.

man irgi blynai nekaip iseina su zepter keptuve sad.gif
o kiek nauja kainoja ?


pameciau nr. tel. savo pazistamos sad.gif
man kriauklei bestovint, vienas zepter puodas ilindo i kita, ir nekaip negaliu jos atskirti sad.gif(( doh.gif kiek bandem visi, na nekaip neiseina ju atskirti, net rankena jau pradejo klibeti viena, atrodo kad toj ja nurausim sad.gif
nebezianu ka ir daryti sad.gif tarp puodu susidare vakumas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 06 12, 03:29)
man irgi blynai nekaip iseina su zepter keptuve sad.gif
o kiek nauja kainoja ?
pameciau nr. tel. savo pazistamos sad.gif
man kriauklei bestovint, vienas zepter puodas ilindo i kita, ir nekaip negaliu jos atskirti sad.gif((  doh.gif  kiek bandem visi, na nekaip neiseina ju atskirti, net rankena jau pradejo klibeti viena, atrodo kad toj ja nurausim sad.gif
nebezianu ka ir daryti sad.gif tarp puodu susidare vakumas sad.gif

Pabandykit uzdet puoda ant virykles ir siek tiek pakaitint.Turetu issitraukt
Atsakyti