Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

QUOTE(+777+ @ 2010 10 26, 11:21)
Kas žinote, kiek kainuoja vidutinio bioptrono remontas, jei laikmatis neveikia?

Psiskambink 2653312 ir paiklausk.Tai remonto skyriaus tel.
Atsakyti

 i 
Čia ne konsultančių/platinančių paieškos tema.
Atsakyti
Sveikos, mamytės.
Mano tėveliai gavo dovanų "Fondue set" puodą. nežinau ar tai zepter, ar kurios kitos įmonės, bet prie jo nebuvo jokios instrukcijos. internete taip pat lietuvių kalba niekur neradau, kaip ir kam naudoti. gal kuri esate turėjusi? gal galite papasakoti? būčiau labai dėkinga...
Atsakyti
QUOTE(mensiuke @ 2010 11 02, 19:55)
Sveikos, mamytės.
Mano tėveliai gavo dovanų "Fondue set" puodą. nežinau ar tai zepter, ar kurios kitos įmonės, bet prie jo nebuvo jokios instrukcijos. internete taip pat lietuvių kalba niekur neradau, kaip ir kam naudoti. gal kuri esate turėjusi? gal galite papasakoti? būčiau labai dėkinga...



Jei zepter fondiu, turi buti instrukcija, arba reikia pasiteirauti to kas dovanojo, kad is konsultanto paimtu instrukcija...
Lengvai galit pazinti ar zepter tai ar ne, paieskokit Z zenlo 4u.gif

Gero naudojimo 4u.gif
Atsakyti
Atsiprasau poster_offtopic.gif reikia jusu pagalbos g.gif gavau dovanu toki daikta aquajebbo siurblys su ligintuvu unsure.gif nesuprantu nei kam jis reikalingas nei kaip naudotis, dar girdejau kad yra kvapai kurie i ji pilasi g.gif gal tarp mamyciu yra konsultante kuri galetu man padeti, parasykite prasau i az 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irena_P: 18 gruodžio 2010 - 10:30
Gal kuri turit lyginimo lenta-kopeteles? Butu idomu atsiliepimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ALRENA @ 2010 12 30, 18:34)
Gal kuri turit lyginimo lenta-kopeteles? Butu idomu atsiliepimai 4u.gif

Turiu,labai patogi naudotis,tvirta,lengva
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2010 12 31, 00:33)
Turiu,labai patogi naudotis,tvirta,lengva

bet labai jau maza, jeigu nereiketu kopeteliu keisciau i didesne iskarto g.gif
Papildyta:
QUOTE(argus @ 2010 09 09, 21:40)
Nu žinokit nusipirkau tą Mixsy, tiksliau kai čia jau klausiau buvau užsisakiusi ir labai bijojau, kad tikrai toks prastas kaip sakėt.
Nu ir patenkinta esu juo. Ne stebuklas kaip sako konsultantai, bet patenkinta. Blenderis man dažnai perdaug susmulkindavo, pusę susmulkina, pusę ne arba užsivelia. Su Mixsy man patinka, kad svogūnus ir morkas susipjaustau labai greitai ir pakankamai stambiai - taip kaip man reikia į sriubą dėti.
Blenderis man taškydavosi, ko nepasitaikė su šiuo Mixsy. Su blenderiu bandžiau paštetą padaryt - na pamėginti ar tikrai su blenderiu taip pat gaunasi - nu ne, man per stambiai susmulkino. Gerai tešlą išmaišo - su paprastu mikseriu kai maišydavau, tai tokie ploni blynukai išeidavo, su šiuo - toki stori, išsipūtę. Patinka kad norimo smulkumo supjausto daržoves. Mėsos dar nebandžiau malti, bet riešutus taip pat labai gerai sumala. Blynus bulvinius arba cukinijų tik su juo bedarau, nors turiu tarkavimo mašiną. Majonezo dar nedariau, bet paštetas daromas nuolat, ir kaip minėjau nepatiko kaip man padarė blenderis, labiau kaip Mixsy. Ir kas man dar labai patinka - viską supjausto, sumala, sutrina ir pan. daro labai greitai - daug greičiau nei blenderis. Laikas tikrai susitaupo.
Pasikartosiu - man tikrai patinka Mixsy, nors nėra jis toks stebuklas ir tiek pinigų jis nevertas. Funkcijos panašios į kombainus, bet, kombainas užima daug vietos, kainuoja žymiai daugiau, o atlieka beveik visas tas pačias funkcijas. Naudojuosi juo kiekvieną dieną jau koks pusantras mėnuo.
Čia tokia mano nuomonė pasinaudojus šiuo nesuper stebuklingu daiktu smile.gif

Na mano nuomone tai tikrai nevertas pinigu pirkinys. Zaisti su juo tarkuojant bulves doh.gif kai turi tarkavimo masina tai absurdas, riesutus smulkint???? tai kiek ju per menesi mes smulkinam?? Manau seimai 3-4 asmenu gaminant tai jis nepagalbininkas, baisiausia tai, kad jis net neissiardo, kad galima butu patogiai isplauti.
Atsakyti
sveikutes,
man reiketu mazo puodelio, gal kas zinot kiek kainuoja toks?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2010 12 31, 12:14)
man reiketu mazo puodelio, gal kas zinot kiek kainuoja toks?

763 lt
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2010 12 31, 10:18)

oho doh.gif toks mazas ir toks brangus??
gal yra koks panasus be dangcio?
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2010 12 31, 12:46)
toks mazas ir toks brangus??
gal yra koks panasus be dangcio?

Be dankcio nera,labai atsiprasau suklydau kainoje 639 jo kaina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 01 sausio 2011 - 10:39