Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

QUOTE(rasaraseles @ 2010 09 30, 20:58)
Gal kuri esate kepusi kugeli ZEPTER keptuveje bet ne orkaiteje?
lyg kazkas kazkur gyresi, kad ir pyraga kepa ne orkaiteje o tokioje keptuveje

pernai labai daznai kepdavau pyraga su persikais. vasara prie ledu toks greitas buvo thumbup.gif , dabar jau receptuko reiketu gerai paieskoti, nes apleidau ji. o va kugeli pabandziau pries keleta dienu- tai troskinta bulviu kose gavosi hihihi.gif vyrui ir vaikui patiko, man tai schmoll.gif na bet nesu profe, gal kazka ir ne taip padariau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2010 09 30, 21:06)
pernai labai daznai kepdavau pyraga su persikais. vasara prie ledu toks greitas buvo  thumbup.gif , dabar jau receptuko reiketu gerai paieskoti, nes apleidau ji. o va kugeli pabandziau pries keleta dienu- tai troskinta bulviu kose gavosi  hihihi.gif  vyrui ir vaikui patiko, man tai  schmoll.gif  na bet nesu profe, gal kazka ir ne taip padariau  g.gif


viskas labai paprasta, reikia kad mase butu neskysta, as sutarkavus bulves nusunkiu atsiradusi vandeni smile.gif ir neplikau su pienu..
gaunasi puikiai, o kai pastovi tai belieka kaip torta isverst is keptuves biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(esca @ 2010 10 02, 01:12)
viskas labai paprasta, reikia kad mase butu neskysta, as sutarkavus bulves nusunkiu atsiradusi vandeni smile.gif ir neplikau su pienu..
gaunasi puikiai, o kai pastovi tai belieka kaip torta isverst is keptuves biggrin.gif



Kaip įdomiai smile.gif, o gal galite plačiau aprašyti? Dėti tarkius į įkaitintą keptuvę, ar šaltą, ar reikią pilti aliejaus, džiūvėsių? Ar dedate kepta svogūną? smile.gif

Ir labai labai noriu pabandyti tą varškės - persikų pyragą.
Atsakyti
QUOTE(rasaraseles @ 2010 10 03, 17:49)
o gal galite plačiau aprašyti?


 i 
Receptais prašome dalintis Kulinarinių idėjų skyrelyje esančioje temoje Gaminame su Zepter. Ačiū.

Atsakyti
aš irgi noriu paantrinti argus, maišo viską ir gerai, kolegė net sviestą sumuša, kaip šeimininkė - labai priekabi doh.gif , bet darydama namuose dešras ir t.t. pipirus ir kitus prieskonius smulkina tik Mixsy, plaka blynus, tešlas pyragams ir nė vieno blogo atsiliepimo. Kita pažįstama turi savo kavinukę, kurioje kasdien pietauja apie 40 žmonių, tai irgi, trina sriubas, bulvių piure, mala prieskonius... Aš turiu puodus ir vaxsy. Pirkau juos tam, kad GAMINTI MAISTĄ SVEIKAI, o ne riebaluose kepti ar virti. Puoduose ir kepu, ir verdu, man jie nepamainomi verdant ne tik kruopas, gaminu visas mišraines, be jokio vandens, viskas savo sultyse ir viskas laikosi thumbup.gif nereikia stovėti prie plytos ir maišyti,maišyti. Obuolienės be jų niekada nevirčiau schmoll.gif , sutaupau laiko, kuris kiekvienai, manau, aukso vertės šiais beprotiškais laikais. Man patinka ryte per 20 min. pagaminti plovą ar sriubą su mėsa. Bendradarbės pavydi tongue.gif Klauskit kaip elgtis su puodais tų,kurie jais naudojasi, o ne dėl gražumo perka. mirksiukas.gif

Kaina užkelta, bet... mokame už vardą... kai ir pirkdami daugelį kitų prekių verysad.gif

o dėl BAMIX, jei su malūnėliu tai jis kainuoja 699 Lt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vvile: 17 spalio 2010 - 18:25
QUOTE(vvile @ 2010 10 17, 19:15)

o dėl BAMIX, jei su malūnėliu tai jis kainuoja 699 Lt  rolleyes.gif

Galima ir pigiau nusipirkti, pvz. mikseris
http://www.imperija....mono-m-140.html
ir atskirai malūnėlis
http://www.imperija....-malunelis.html
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2010 10 17, 18:52)
Galima ir pigiau nusipirkti, pvz. mikseris
http://www.imperija....mono-m-140.html
ir atskirai malūnėlis
http://www.imperija....-malunelis.html

Nu ir beveik tas pats gaunasi viska sukomplektavus smile.gif O MIXY dabar galima isigyti uz 625lt
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2010 10 17, 20:04)
Nu ir beveik tas pats gaunasi viska sukomplektavus  smile.gif O MIXY dabar galima isigyti uz 625lt

Na visai ne tas pats. Dar suteikia 2 metų garantiją (bent jau anksčiau suteikė), ir gaunate šveicarišką originalą, o perkant Mixsy už 625 Lt. gaunate kinietišką kloną.
Atsakyti
gaunate šveicarišką originalą,

g.gif įsitikinusi?

manau, kad "orginalas" taip kaip ir mixsy, nes daugelio garsių firmų naudojasi pigia darbo jėga kinijoje. Kas gali pagalvoti, kad garsios ZAROS rūbai siuvami pas mus
hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(vvile @ 2010 10 17, 20:33)
gaunate šveicarišką originalą,

g.gif  įsitikinusi?

manau, kad "orginalas" taip kaip ir mixsy, nes daugelio garsių firmų naudojasi pigia darbo jėga kinijoje. Kas gali pagalvoti, kad garsios ZAROS rūbai siuvami pas mus
hihihi.gif

Čia parašyta, kad Bamix ir ESGE-Zauberstab yra 100 % Swiss made
http://www.bamix.com/leitbild-225.html
Atsakyti
Viskas tvarkoj, aš dar kartą pasikartosiu,mokame už vardą mirksiukas.gif aš taip pat nemanau, kad kitų mažiau žinomų firmų sportiniai bateliai blogesnės kokybės už puma ar nike, ar rūbai be zaros ar beneton ženklo. Svarbiausia, kad atliktų tai ką turi atlikti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vvile: 17 spalio 2010 - 20:05
QUOTE(vvile @ 2010 10 17, 21:01)
Viskas tvarkoj, aš dar kartą pasikartosiu,mokame už vardą  mirksiukas.gif  aš taip pat nemanau, kad kitų mažiau žinomų firmų sportiniai bateliai blogesnės kokybės už puma ar nike, ar rūbai be zaros ar beneton ženklo. Svarbiausia, kad atliktų tai ką turi atlikti.

Jūs teisi, tik ir kaina turėtų atitikti. 625 Lt mokėti už kopiją yra per daug.
Atsakyti