Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

QUOTE(diasaja @ 2010 08 05, 12:46)
Aš turiu baltą. Nežinau ar tai pirštinė, bet ranką įkišti galima. Ką su ja geriausia valyti? Rašo, kad daug ką. Bet žinau, kad kiekvienas produktas turi savų ypatingų pliusų.



vadinasi turi stebuklingaja pirstine mirksiukas.gif
pries naudojima ja reik isplauti su muilu ukisku, ir siaip plauti tik ukisku muilu smile.gif be jokiu valikliu valai veidrodzius , stiklus thumbup.gif as turiu dvi tai viena naudoju slaapiam valymui kita sausam rolleyes.gif ir negalima jomis valyti naudojant ivairius valiklius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2010 08 06, 01:20)

pries naudojima ja reik isplauti su muilu ukisku,

rašo, kad reikia plauti 90 laipsnių temperatūroje. tai čia beveik virimo temperatūra blink.gif
Atsakyti
Mane domina lempa BIOPTRON PRO1 su stovu, pastatomu ant grindų. Gal gali kas nors pakomentuoti ar verta ją įsigyti? ax.gif Šiuo metu būtų labai aktualu dėl žaizdų gyjimo po sunkių traumų ir operacijų. Ar Zepter'is padaro kokias nors akcijas šioms lempoms? Nes dabartinė kaina šiuo metu mums neįkandama doh.gif
Atsakyti
Nu žinokit nusipirkau tą Mixsy, tiksliau kai čia jau klausiau buvau užsisakiusi ir labai bijojau, kad tikrai toks prastas kaip sakėt.
Nu ir patenkinta esu juo. Ne stebuklas kaip sako konsultantai, bet patenkinta. Blenderis man dažnai perdaug susmulkindavo, pusę susmulkina, pusę ne arba užsivelia. Su Mixsy man patinka, kad svogūnus ir morkas susipjaustau labai greitai ir pakankamai stambiai - taip kaip man reikia į sriubą dėti.
Blenderis man taškydavosi, ko nepasitaikė su šiuo Mixsy. Su blenderiu bandžiau paštetą padaryt - na pamėginti ar tikrai su blenderiu taip pat gaunasi - nu ne, man per stambiai susmulkino. Gerai tešlą išmaišo - su paprastu mikseriu kai maišydavau, tai tokie ploni blynukai išeidavo, su šiuo - toki stori, išsipūtę. Patinka kad norimo smulkumo supjausto daržoves. Mėsos dar nebandžiau malti, bet riešutus taip pat labai gerai sumala. Blynus bulvinius arba cukinijų tik su juo bedarau, nors turiu tarkavimo mašiną. Majonezo dar nedariau, bet paštetas daromas nuolat, ir kaip minėjau nepatiko kaip man padarė blenderis, labiau kaip Mixsy. Ir kas man dar labai patinka - viską supjausto, sumala, sutrina ir pan. daro labai greitai - daug greičiau nei blenderis. Laikas tikrai susitaupo.
Pasikartosiu - man tikrai patinka Mixsy, nors nėra jis toks stebuklas ir tiek pinigų jis nevertas. Funkcijos panašios į kombainus, bet, kombainas užima daug vietos, kainuoja žymiai daugiau, o atlieka beveik visas tas pačias funkcijas. Naudojuosi juo kiekvieną dieną jau koks pusantras mėnuo.
Čia tokia mano nuomonė pasinaudojus šiuo nesuper stebuklingu daiktu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2010 09 09, 21:40)
Nu žinokit nusipirkau tą Mixsy, tiksliau kai čia jau klausiau buvau užsisakiusi ir labai bijojau, kad tikrai toks prastas kaip sakėt.
Nu ir patenkinta esu juo. Ne stebuklas kaip sako konsultantai, bet patenkinta. Blenderis man dažnai perdaug susmulkindavo, pusę susmulkina, pusę ne arba užsivelia. Su Mixsy man patinka, kad svogūnus ir morkas susipjaustau labai greitai ir pakankamai stambiai - taip kaip man reikia į sriubą dėti.
Blenderis man taškydavosi, ko nepasitaikė su šiuo Mixsy. Su blenderiu bandžiau paštetą padaryt - na pamėginti ar tikrai su blenderiu taip pat gaunasi - nu ne, man per stambiai susmulkino. Gerai tešlą išmaišo - su paprastu mikseriu kai maišydavau, tai tokie ploni blynukai išeidavo, su šiuo - toki stori, išsipūtę. Patinka kad norimo smulkumo supjausto daržoves. Mėsos dar nebandžiau malti, bet riešutus taip pat labai gerai sumala. Blynus bulvinius arba cukinijų tik su juo bedarau, nors turiu tarkavimo mašiną. Majonezo dar nedariau, bet paštetas daromas nuolat, ir kaip minėjau nepatiko kaip man padarė blenderis, labiau kaip Mixsy. Ir kas man dar labai patinka - viską supjausto, sumala, sutrina ir pan. daro labai greitai - daug greičiau nei blenderis. Laikas tikrai susitaupo.
Pasikartosiu - man tikrai patinka Mixsy, nors nėra jis toks stebuklas ir tiek pinigų
jis nevertas. Funkcijos panašios į kombainus, bet, kombainas užima daug vietos, kainuoja žymiai daugiau, o atlieka beveik visas tas pačias funkcijas. Naudojuosi juo kiekvieną dieną jau koks pusantras mėnuo.
Čia tokia mano nuomonė pasinaudojus šiuo nesuper stebuklingu daiktu smile.gif


tai ko taip dziaugiates wink.gif 4u.gif
as tai esu nuomones tokios, daiktas super ar ne super, visi jie turi minusu pliusu, bet jei jau daikta myli tj jis pats geriausias biggrin.gif
sekmes naudojant biggrin.gif
biggrin.gif
Atsakyti
Džiaugiuosi, kad nenusivyliau juo, kad patogus.
Atsakyti
Noreciau isigyti kazkur 2L Zepter puoda, visam rinkiniui as dar per "jauna". Kokia galetu buti tokiuo puodo orentacine kaina?
Atsakyti
2.2l 16cm puodas kainuoja apie 700lt.Dabar yra labai daug akciju,pvz.perkant vacsy komplekta, bet kuri, galima mixsy kombainą isigyti už 99eur,kombainas mixsy dabar kainuoja 625lt
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2010 06 16, 14:31)
Ką galima daryti su Mixsy pažiūrėkite filmukus:
http://bamix.ru/index.php?t=video
Čia ne apie Mixsy, bet jie yra identiški. smile.gif

Identiški išore, o kaina skiriasi ax.gif aš tai imčiau pirmiau bamix arba analogą unold, jais pasitikiu.
Per jus ir susidomėjau bamix smulkintuvais. Dabar taip užsidegiau visu komplektu doh.gif reik kratyt kiaulę taupyklę biggrin.gif
Atsakyti
Kažkas skundėsi, kas su MixSy tešla blogai išsimaišė, kepant neiškilo.
Vakar pirmą kartą maišiau tešlą - super gerai išmaišė kiaušinius su cukrumi, o paskui ir visą tešlą. Ir gerai iškilo.
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2010 09 30, 09:46)
Kažkas skundėsi, kas su MixSy tešla blogai išsimaišė, kepant neiškilo.
Vakar pirmą kartą maišiau tešlą - super gerai išmaišė kiaušinius su cukrumi, o paskui ir visą tešlą. Ir gerai iškilo.

Man Mixsy taip pat nepamainomas dalykas kepant piragus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal kuri esate kepusi kugeli ZEPTER keptuveje bet ne orkaiteje?
lyg kazkas kazkur gyresi, kad ir pyraga kepa ne orkaiteje o tokioje keptuveje
Atsakyti