Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

QUOTE(rdanis @ 2009 06 07, 22:49)
Sveikos brangiosios,
Gal kas nors turite ziniu apie Zepter puodus? Man juos rekomenduoja drauge pirkti. Nu bet jie velniskai brangus!  doh.gif  Ar tikrai kaina atitinka kokybe? Kaip jais reikia naudotis?

Aciu wink.gif

Super puodai,naudojam jau apie 8 metus,mama vis svajojo nupirkti,bet ranka nekilo del kainos doh.gif ,tai pries 8 metus mes jos laimejom,ta maziausia rinkinuka,nedidelia keptuve ,puoda ,dubeneli,tai va ir naudojom,labai patiko,nesuliginti su jokiais kitais puodais,kadangi mum per mazos talpos tas rinkinis,tai pradejom dapirkineti vis po viena,tai dabar turim net 5 puodus kostuva ,didelia keptuve ir tt...ka noriu pasakyti kad nesigailesit jos isigyja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jau 3m. naudoju Zepter 4l puodą, kurį naudoju kaip ir keptuvę ir troškintuvą, tiesa, turiu ir mikserį.
Suprantu, kad kainos jų nerealios, kartais net nesuprantu už ką tiek žmonės moka, bet, kai išmoksti jais naudotis, pradedi mąstyti kitaip.
Man kažkodėl atrodo, kad visa paslaptis tame sandariame sunkiame lietame dangtyje, nes pats puodas, termometras, tai kaip ir kitų, na čia konsultantės galėtų paaiškinti, suprantama, jei jos profesionalės, o ne šiaip siūlytojos, kad tik iškišt.
Abu pirkau kreditan, tai net SB nesakiau už kiek, o tai būtų man kliuvę biggrin.gif .
Lb svajoju apie greitpuodį ir būtent Zepter, žinau, kad sumokėsiu didelius pinigus, bet bet... turėsiu rimtą daiktą. Deja, tas nedarbas LT sujaukė visus norus, bet gal kada nors rolleyes.gif ...
Atsakyti
Turiu zepter keptuvę. Aišku nesulyginsi su paprasta keptuve. Bet man maisto šilto nelaiko ilgai... tiek pat kaip ir kitos keptuvės verysad.gif O dangtis tai tikrai nesunkus, kaip kažkas rašė kitaip. Tik tiek, kad su termometru.
Atsakyti
Turiu Bergoff puodus ir esu labai patenkinta, ta pati kokybe (sunkus, termometras, ilgai islaiko siluma, nesvyla ir tt) tik keliskartus pigiau uz zepter. man atrodo kad pirkdami zepter mokame uz varda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Delusion @ 2009 06 16, 21:50)
Aš tik rinkos analizei, neperšu. Nes kolega kai norėjo puodų rinkosi iš icook ir Zepter ir icook laimėjo dėl kainos, o kokybė sakė neprastesnė.

o idomu kaip ivertino kokybe, net neturedamos zepter'io produkcijos g.gif biggrin.gif
kai kaina nugalejo, tai ir snekama, taip, kad neprastesne, realiai net nezinant tos kokybes.
pazistamu rate labai daug naudojasi zepter'io produkcija ir jokiu nusiskundimu smile.gif
uz 2000 lt perkant iseina keptuve , pora puodu, garpuodis ir dar dovanu dazniausiai buna. vyksta ivairiausios akcijos. jei kaina netinka, labai daznai pasiulo nuolaidas. reikia tik pasidometi mirksiukas.gif


QUOTE(Zydryne @ 2009 07 05, 17:17)
Turiu zepter keptuvę. Aišku nesulyginsi su paprasta keptuve. Bet man maisto šilto nelaiko ilgai... tiek pat kaip ir kitos keptuvės  verysad.gif O dangtis tai tikrai nesunkus, kaip kažkas rašė kitaip. Tik tiek, kad su termometru.

kiek tas neilgai? g.gif as , jei pagaminusi palieku , tai grizus namo po kokiu 3 val. dazniausiai nereikia sildyti. man tai cia pakankamai ilgai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 07 02, 19:00)
Puodai geri, pati turiu ir puodus, ir mikserį ir dar daug ką. Pora pastebėjimų, mikseris sugedo praėjus vos metams po garantijos, teko mokėti už pataisymą (db jau nemokėčiau, nemokėjau išsireikalaut, kad nemokamai taisytų, nes pagal LR įstatymus garantija 2 metai, nesvarbu, kad jie metam duoda). Puodo rankena lūžo, į naują nekeitė, per du kartus sutaisė pakenčiamai. Majonezą galima pasidaryti ne tik su zepter mikseriu, bet ir su bet kokiu kitu mikseriu ar blenderiu.  Zepter peiliai man labiau galandami patinka, čia jau skonio reikalas aišku  smile.gif Losjonas rankoms iš tiesų neturi analogų, bet TIK losjonas, visa kita...
Nesakau, kad produkcija bloga, gera, dar pora produktų tikrai įsigysiu, bet kad genda, lūžta taip pat kaip ir kita - faktas, tai prieš perkant reikia žinoti. Kai pirkau, konsultantė kryžium gulėsi, kad mikseris negenda 10 metų, puodai nelūžta, o iš tikro tai... Šiaip sumokėjus tokius pinigus norisi, kad sugedusius daiktus (bent jau garantinius) keistų į naujus  smile.gif
Pasikartosiu, zepter rankenos nejuda - jos lūžta  doh.gif Pačiai taip atsitiko. Į naują puodą nekeitė (nors garantija metalui ale visam gyvenimui), o jau kai pataisė...  doh.gif  Siunčiau skandalą pakėlusi antrą kartą, kad bent sutaisytų padoriai. Sutaisė šiek tiek padoriau  smile.gif


QUOTE(rdanis @ 2009 07 02, 21:47)
Ne, aš tai Zepter jau nebepirkčiau - ir vien dėl jo nenormaliai aukštos kainos. Yra ir kitų firmų, mažiau garsių, kaip ir Zepteriai siūlančių - tokio paties kokybiško metalo gamybos puodų. Kodėl vien dėl vardo mokėti daugiau, jei galima ir neišlaidauti? Man kokybė yra svarbiau už vardą. smile.gif


QUOTE(Dangiuks @ 2009 07 02, 21:55)
na, net nežinau, esu gavusi rankų losjoną, tai jau seniai turiu. Na, kad jis kažkoks ypatingas, tikrai nepastebėjau blush2.gif

na pagaliau kazkas parase realiai, kad stebuklu nebuna biggrin.gif nes ne karta teko susidurti, kad konsultantes, kaip kazkas cia rase - gulasi kryzium del kokybes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 07 06, 22:27)
na pagaliau kazkas parase realiai, kad stebuklu nebuna  biggrin.gif nes ne karta teko susidurti, kad konsultantes, kaip kazkas cia rase - gulasi kryzium del kokybes  doh.gif


Iš tiesų, dauguma konsultančių pasiruošusios akis išdraskyt, jei tik paprieštarauji kažkiek. Vienintelė normali šauni konsultantė su kuria susidūriau iš SM, tai Raudonkepuraitė, ji tikrai žmoniškai pataria , malonu su ja bendrauti smile.gif
Atsakyti
Pamaciau tema apie zepterius ir nusprendziau uzsukti. Turim jau kokius 5 metus, gailetis nesigailiu, kad pirkau, maistas gal kiek ir skanesnis, greiciau suverda, bet cia as noreciau pakalbeti apie ju taip vadinama "ilgaamziskuma". Visi musu puodai ir keptuve iskorijo - ant dugno is vidaus atsirado tokiu kaip akuciu, kaip isdauzymu. Nelabai suprantu kaip tai atsitiko, nes gamindama naudoju tik medines lopeteles, nenaudoju jokiu abrazyviniu sveitikliu ar siurksciu kempineliu, valau tik specialiai jiems skirta pasta, kuria perku Zepter ofise. Skambinausi i Vilniu, i atstovybe, ten man paaiskino, kad tokio atvejo dar tipo negirdeje neregeje, sako galbut gamyklinis brokas. Na jei taip atsitike butu vienam puodui - suprasciau, kad gal ir brokas pasitaike, bet juk iskorijo visas rinkinys g.gif Kazkaip ne uz ka nesitiki, kad cia mums pirmiems taip atsitiko. Manau, ta ju kokybe - ispustas reikalas, kaip ir kaina.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 07 08, 21:33)
Pamaciau tema apie zepterius ir nusprendziau uzsukti. Turim jau kokius 5 metus, gailetis nesigailiu, kad pirkau, maistas gal kiek ir skanesnis, greiciau suverda, bet cia as noreciau pakalbeti apie ju taip vadinama "ilgaamziskuma". Visi musu puodai ir keptuve iskorijo - ant dugno is vidaus atsirado tokiu kaip akuciu, kaip isdauzymu. Nelabai suprantu kaip tai atsitiko, nes gamindama naudoju tik medines lopeteles, nenaudoju jokiu abrazyviniu sveitikliu ar siurksciu kempineliu, valau tik specialiai jiems skirta pasta, kuria perku Zepter ofise. Skambinausi i Vilniu, i atstovybe, ten man paaiskino, kad tokio atvejo dar tipo negirdeje neregeje, sako galbut gamyklinis brokas. Na jei taip atsitike butu vienam puodui - suprasciau, kad gal ir brokas pasitaike, bet juk iskorijo visas rinkinys  g.gif Kazkaip ne uz ka nesitiki, kad cia mums pirmiems taip atsitiko. Manau, ta ju kokybe - ispustas reikalas, kaip ir kaina.


O tai ko tu nieko nedarai? Reikalauk, kad keistų į naujus. Rašyk raštu prašymą, jei nekeis, kreipkis į vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Jie juk metalui garantiją visam gyvenimui duoda. Juo labiau patys sako, jog tai gamyklinis brokas. Naujus puodus turėsi mirksiukas.gif Tikrai nepalik visko taip.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 07 08, 22:33)
Pamaciau tema apie zepterius ir nusprendziau uzsukti. Turim jau kokius 5 metus, gailetis nesigailiu, kad pirkau, maistas gal kiek ir skanesnis, greiciau suverda, bet cia as noreciau pakalbeti apie ju taip vadinama "ilgaamziskuma". Visi musu puodai ir keptuve iskorijo - ant dugno is vidaus atsirado tokiu kaip akuciu, kaip isdauzymu. Nelabai suprantu kaip tai atsitiko, nes gamindama naudoju tik medines lopeteles, nenaudoju jokiu abrazyviniu sveitikliu ar siurksciu kempineliu, valau tik specialiai jiems skirta pasta, kuria perku Zepter ofise. Skambinausi i Vilniu, i atstovybe, ten man paaiskino, kad tokio atvejo dar tipo negirdeje neregeje, sako galbut gamyklinis brokas. Na jei taip atsitike butu vienam puodui - suprasciau, kad gal ir brokas pasitaike, bet juk iskorijo visas rinkinys  g.gif Kazkaip ne uz ka nesitiki, kad cia mums pirmiems taip atsitiko. Manau, ta ju kokybe - ispustas reikalas, kaip ir kaina.



Taip Ausru, tau būtinai reikia reikalauti iš firmos naujų puodų - kad pirkti tai ilgaamžiškumą, kokybę, netgi visas garantijas žada, tai dabar tegul parodo, kokios pagarbos Zepter yra verta. Būtinai parašyk, kaip tau sekasi.
Atsakyti
Zepter patys geriausi thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rdanis @ 2009 07 09, 10:38)
Taip Ausru, tau būtinai reikia reikalauti iš firmos naujų puodų - kad pirkti tai ilgaamžiškumą, kokybę, netgi visas garantijas žada, tai dabar tegul parodo, kokios pagarbos Zepter yra verta. Būtinai parašyk, kaip tau sekasi.

manau turetu pakeisti, nereikes ir gasdinti vartotoju teisemis biggrin.gif

man buvo atsokes keptuves dugno krastelis, tai pakeite i nauja. del to broko mano nuomone apie produkcija nepablogejo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ryyd: 10 liepos 2009 - 21:26