Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

Sveikos,
turiu ir aš Zepterius. Puodai visai nieko, bet manau, kad tokios kainos tikrai neverti. Keptuvėje net nebandau nei blynų, nei kiaušinių, nei žuvies kepti. Tiesiog gaila laiko ir produktų. Kepu tik mėsą su daržovėm. Mėsa tikrai skaniai gaunas. Bulvių taip ir nesiseka be vandens išvirti. Apačioj būna pervirusios, o viršuj dar žalios. Nusispjoviau ir verdu su vandeniu. Kartais verdu mėos gabalą, su vandeniu, bet pilu nedaug. Tikrai greičiau išverda, negu paprastam puode.
Bet ant MiXsi tai esu žiauriai pikta. bash.gif Nusipirkau paprastą blenderį, berods, Philips. Labai patiko, tai sumąsčiau, kad man reikia Mixsy. Philipsą atidaviau mamai. Mokėjau 500 Lt. Visų pirmą, kai tik pabandžiau plakti, pamačiau, kad plakant taškosi, Su Philipsu to nebūdavo. Bandžiau malti paštetą, normaliai neišėjo sumalti, pabaigiau su paprastu kombainu. Apie žalią mėsą iš viso nekalbu. Juo labiau, kad 5 asmenų šeimai tektų kokias dvi valandas malti faršą. Tiko jis tik kokiai kiaušinienei suplakti ar kokteiliui. Kelis kartus smulkinau ledą kol galų gale sugedo. Tai va, dabar jau nei senojo smulkintuvo nebegrąžu susigrąžinti, nei to nebeturiu. Teks pirkti naują.
Braškes ar mėsą dabar malu su elektrine mėsmale. Liuks daiktas thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2010 07 05, 10:10)
Nu nesuprantu  lotuliukas.gif  O kodėl tu manai, kad paprastas blenderis tau majonezo nepadarys? PADARO!  biggrin.gif Netgi rankiniai TW plakikliai padaro  biggrin.gif Ir netgi paprastas mikseris tą majonezą PADARO  biggrin.gif

Kaip ir lairam aš pritarsiu, kad puodais, keptuve zepter'io nenusivyliau, jie labai puikūs, pateisino visus mano lūkesčius (beje, lairam, ką ten tau su keptuve gamint nesigauna, parašyk man į až, pabandysiu smulkiai išaiškint, nes pati jau pilnai perpratau su ja visas gaminimo subtilybes  biggrin.gif  ) , a, dar gal čia ne į puodų temą, bet dar zepter'io plaukų džiovintuvas man l geras, nu bet jau apie kitą techniką, o ypač apie MixSy patyliu...  lotuliukas.gif


O kaip tau AŽ parašyti? Rodo man, kad tu neregistruota g.gif ?

O su keptuve, tai man nesigauna nei kiaušinienės, nei kotletų, nei bulvių iškepti. Geriausiu atveju ji man tarnauja tik kaip troškintuvas
Papildyta:
QUOTE(INEXS @ 2010 07 05, 18:59)
Nu as tai nesu platintoja ir negiriu siu prekiu, tiesiog man turbut pasiseke,kad nereikejo dar nest taisyt lotuliukas.gif



Na maniškio į taisyklą irgi nereikėjo dar nešti, bet nuo to man jis mielesnis nepasidarė. Jeigu dar taisyti kas savaitę reikėtų, tai visai viršūnė būtų doh.gif . Tikrai mesčiau lauk. O dabar blynams tešlą užmaišau kelis kartus per sav smile.gif . Visam kitam nelabai jis tinkamas...
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 07 20, 10:41)
O kaip tau AŽ parašyti? Rodo man, kad tu neregistruota  g.gif ?

Būsit pavėlavusi rolleyes.gif
QUOTE
O su keptuve, tai man nesigauna nei kiaušinienės, nei kotletų, nei bulvių iškepti. Geriausiu atveju ji man tarnauja tik kaip troškintuvas

Tai gal ten ir yra keptuvės formos troškintuvas?
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2010 07 20, 15:20)
Tai gal ten ir yra keptuvės formos troškintuvas?

Keptuvė ten, tik nesusidraugauju aš su ja...
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 07 20, 16:00)
Keptuvė ten, tik nesusidraugauju aš su ja...

Neįsivaizduoju kas gali būt per keptuvė, jei nei blynų, nei kiaušinių iškept negali g.gif O kaip joje kepama - su riebalais ar be?
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2010 07 20, 16:09)
Neįsivaizduoju kas gali būt per keptuvė, jei nei blynų, nei kiaušinių iškept negali g.gif O kaip joje kepama - su riebalais ar be?


Mesos gabaliukai tai issikepa normaliai. Net be riebalu. Pradzioje prikimba prie dugno, bet apkepa ir atsoka. O kotletai ar kokie blynai tai man ar su riebalais, ar be ju - viskas prikepa
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 07 20, 15:11)
Mesos gabaliukai tai issikepa normaliai. Net be riebalu. Pradzioje prikimba prie dugno, bet apkepa ir atsoka. O kotletai ar kokie blynai tai man ar su riebalais, ar be ju - viskas prikepa

g.gif nu bet tikrai iskepa.Ir bulves ir blynai, viskas iskepa.Kotletus kai kepu, tai net kartais nupilt susidariusius riebalus turiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2010 07 20, 16:29)
g.gif  nu bet tikrai iskepa.Ir bulves ir blynai, viskas iskepa.Kotletus kai kepu, tai net kartais nupilt susidariusius riebalus turiu  doh.gif


Matyt nemoku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 07 20, 15:32)
Matyt nemoku  biggrin.gif

Na tai gal kaip nors padet galim bendrom jegom smile.gif Nu turi iseit doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 07 20, 16:32)
Matyt nemoku  biggrin.gif

o gal ji "veikia" panašiu principu kai ketaus keptuvės - iš pradžių prie jų prilimpa, paskui pakepa ir atšoka?
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2010 07 20, 16:36)
o gal ji "veikia" panašiu principu kai ketaus keptuvės - iš pradžių prie jų prilimpa, paskui pakepa ir atšoka?


Na nezinau, reikes ryt is dezes issitraukti ir pabandyti kiausinius pusryciams kepti. Su kotletais tai neeksperimentuosiu daugiau turbut, nes visgi gaila mesa lauk mesti paskui
Atsakyti
Čia tik apie puodus Zepter kalbate?
Mane domintų šluostės smile.gif

Aš turiu baltą. Nežinau ar tai pirštinė, bet ranką įkišti galima. Ką su ja geriausia valyti? Rašo, kad daug ką. Bet žinau, kad kiekvienas produktas turi savų ypatingų pliusų.
Atsakyti