Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

Konsultantė tai sakė, kad tik vidinę pusę galima su belekokiom priemonėm plauti, o išorinės šveisti negalima, tik su švelnia kempinėle - tada ji pasidaro matinė.
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2010 06 16, 11:51)
Ar kas naudoja tą Mixsy? kaip jis mėsą sumala? ar gerai, ar vis tik geriau mėsmalė? Ir apskritai, ką darote su tuo Mixsy?



Mixsy tik sulciu nespaudzia smile.gif
o visa kita kuo puikiausiai. bulves tarkuoja labai sauniai, mojoneza gaminam savo ir t.t
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mika do: 16 birželio 2010 - 12:26
Nu gerai, viską daro. O kaip ta mėsa sukapojama? Nes radau kad nelabai gerai tai atlieka. O kas nors iš naudojančių Mixsy tai daro ir kaip dažnai?
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2010 06 16, 11:51)
Ar kas naudoja tą Mixsy? kaip jis mėsą sumala? ar gerai, ar vis tik geriau mėsmalė? Ir apskritai, ką darote su tuo Mixsy?

as ji turiu, galima sakyt nebenaudoju. man jis tinkamas tik vaiko darzoviu kosei sutrinti. dziuveseliu nesumala, is cukraus pudros nepadaro, apie bulves isvis patyliu, tai mesos net nebandziau smulkinti. kiausiniu baltimu neisplaka iki standumo, ir apskritai kiausiniu, pyragui kepti, neisplaka iki purumo taip kaip daro mikseris. blynu tesla irgi greiciau uzsimaisau su sakute, nei su mixy. 600lt kaip i bala. doh.gif
Atsakyti
Negi daugiau niekas neturi to mixsy?
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2010 06 16, 11:51)
Ar kas naudoja tą Mixsy? kaip jis mėsą sumala? ar gerai, ar vis tik geriau mėsmalė? Ir apskritai, ką darote su tuo Mixsy?

Ką galima daryti su Mixsy pažiūrėkite filmukus:
http://bamix.ru/index.php?t=video
Čia ne apie Mixsy, bet jie yra identiški. smile.gif youtube.com taip pat galima pažiūrėti daug filmukų. Gal pasisemsite kokių įdėjų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2010 06 16, 14:29)
Negi daugiau niekas neturi to mixsy?


Mane turbūt tuoj akmenim užmėtys, bet jei dar nenupirkot - nepirkit. Sumala jis labai mažai, į tą konteineriuką kelios bulvės tik telpa, reikia po kelias vis malt. Kavos nesumala - tiksliau sumala labai stambiai. Ir ištisai genda. Pasikartosiu, kad kai pirkau, tai buvo man įteigta, kad negenda jis, amžinas vienu žodžiu biggrin.gif o kai sugedo ir pradėjau nešiot taisyt (dabar genda taip kas pusmetį, vis kažkok velenas susidėvi biggrin.gif ), tai pastebėjau, kad labai daug kas neša ir neša juos taisyt (nors konsultantės dabar mane užsipuls, kad naudot nemoku, ir bandys aiškint, kad pas jas nei pas jų klientus negenda biggrin.gif )
O gamint majonezus, sumalt nedidelį kiekį faršo, suplakt tešlą ir t.t. galima ir su paprastu geresnės firmos blenderiu (kurie irgi, beje, ir konteineriukus turi, o kai kurie - ir keičiamus peiliukus (antgalius). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2010 06 16, 19:40)
jei dar nenupirkot - nepirkit.

jatus, kaip gerai, kad ne as viena tokios nuomones biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2010 06 16, 16:29)
Negi daugiau niekas neturi to mixsy?

As irgi turiu mixsy,gailiuosi kad ji nusipirkau.Nieko gero schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2010 06 16, 19:40)
Mane turbūt tuoj akmenim užmėtys, bet jei dar nenupirkot - nepirkit. Sumala jis labai mažai, į tą konteineriuką kelios bulvės tik telpa, reikia po kelias vis malt. Kavos nesumala - tiksliau sumala labai stambiai. Ir ištisai genda. Pasikartosiu, kad kai pirkau, tai buvo man įteigta, kad negenda jis, amžinas vienu žodžiu  biggrin.gif o kai sugedo ir pradėjau nešiot taisyt (dabar genda taip kas pusmetį, vis kažkok velenas susidėvi  biggrin.gif ), tai pastebėjau, kad labai daug kas neša ir neša juos taisyt (nors konsultantės dabar mane užsipuls, kad naudot nemoku, ir bandys aiškint, kad pas jas nei pas jų klientus negenda  biggrin.gif )
O gamint majonezus, sumalt nedidelį kiekį faršo, suplakt tešlą ir t.t. galima ir su paprastu geresnės firmos blenderiu (kurie irgi, beje, ir konteineriukus turi, o kai kurie - ir keičiamus peiliukus (antgalius).  4u.gif



As irgi mixeriuka si turiu ir jau ilgai. Na tikrai stebuklu jis nedaro ax.gif . Puikiai tiko tada, kai reikejo vaikui koses trinti. Dar pravercia, jeigu koki pieno-ledu kokteiliuka susiplakti noriu. Ir dar naudoju, jeigu noriu kokio sokolado drozliu pasigaminti kapucino papuosimui. Tesla blynams maisau. Na man geriau negu su sakute biggrin.gif .

O daugiau, tai jis man nepasiteisino. Jeigu ten kokias bulves seimynai alia tarkuoti, tai uzsitarkuosi negyvai su tokiom talpom ir pan doh.gif

Siaip daiktas gal ir neblogas, bet kainos nevertas tikrai.

O man jis dar ir surudijo prie viso gerio... Nu tai va tokios mano pastabos...
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2010 06 16, 14:17)
as ji turiu, galima sakyt nebenaudoju. man jis tinkamas tik vaiko darzoviu kosei sutrinti. dziuveseliu nesumala, is cukraus pudros nepadaro, apie bulves isvis patyliu, tai mesos net nebandziau smulkinti. kiausiniu baltimu neisplaka iki standumo, ir apskritai kiausiniu, pyragui kepti, neisplaka iki purumo taip kaip daro mikseris. blynu tesla irgi greiciau uzsimaisau su sakute, nei su mixy. 600lt kaip i bala.  doh.gif


Taip taip, nei baltymų išplaka, nei cukraus pudros sumala smile.gif

QUOTE(vassara @ 2010 06 16, 18:51)
jatus, kaip gerai, kad ne as viena tokios nuomones biggrin.gif


biggrin.gif

QUOTE(lairam @ 2010 06 16, 20:49)
As irgi mixeriuka si turiu ir jau ilgai. Na tikrai stebuklu jis nedaro  ax.gif . Puikiai tiko tada, kai reikejo vaikui koses trinti. Dar pravercia, jeigu koki pieno-ledu kokteiliuka susiplakti noriu. Ir dar naudoju, jeigu noriu kokio sokolado drozliu pasigaminti kapucino papuosimui. Tesla blynams maisau. Na man geriau negu su sakute  biggrin.gif .

O daugiau, tai jis man nepasiteisino. Jeigu ten kokias bulves seimynai alia tarkuoti, tai uzsitarkuosi negyvai su tokiom talpom ir pan  doh.gif

Siaip daiktas gal ir neblogas, bet kainos nevertas tikrai.

O man jis dar ir surudijo prie viso gerio... Nu tai va tokios mano pastabos...


Tai aš ir sakau, kad jei yra poreikis įsigyti tokio tipo daiktą - geriau pirkti bet kokį geresnės firmos blenderį 4u.gif

600 Lt tikrai kaip į balą biggrin.gif
Atsakyti
baltymus tikrai isplaka ir pudra padaro, tik aišku nesigauna tokia girgždanti kaip iš parduotuvės, bet man visur labai tinka smile.gif
Atsakyti