Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

Domina zepter oro valytuvai, gal kas galetu placiau paaiskinti apie juos g.gif
Atsakyti
Turiu ir Zepter ir Berghoff. Man labiau patinka berghoff, greiciau isyla, man lengviau draugaujasi su jo temperaturos davikliu. Zepter daviklis man veluoja - jau dangtis sokineja, o rodykle dar nepasieke tos idealios zalios virimo zonos (prisukau, prisukau ta davikli). Zepter keptuveje kepimas tai is vis nesamone, atseit ikaitini kad vandens laseliai kaip gyvsidabris ritinetusi, dedi mesos gabala, jis prilimpa, po to atsoka, o atsoka tai kai mesos pavirsius jau su prikepusia sausa plutele, ir pati mesa sausa, virtuveje dumu kaip pas kokius kiniecius, gartraukis ant max. Kepiau zepteryje ir mesa su aliejum patepta - vistiek pirmoji puse prilimpa ir prikepa, o tik antra mesos puse gavusi garu turi sansu ir neprikepti. Tai gal jus ir valgykite ta sveika skania prikepusia mesa. O man ir ant teffalio be aliejaus sprandine iskepa sultinga ir neprikepusi. Su zepter pasirodo jau cia sugebejimu virsune, kad kazkas sugeba ir blynu issiskepti. As blynus jau ir pries 20 m. su sena tevu keptuve isiskepdavau. Zepter keptuvei atia, nereikia man nereikalingu daiktu virtuveje. Gal kas norit aukstu technologiju stebuklo nebrangiai, uz naujo tefalio kaina, - 2 menesius is viso kokius 10 kartu naudota.
Atsakyti
QUOTE(LenaP @ 2010 06 02, 11:46)
Turiu ir Zepter ir Berghoff. Man labiau patinka berghoff, greiciau isyla, man lengviau draugaujasi su jo temperaturos davikliu. Zepter daviklis man  veluoja - jau dangtis sokineja, o rodykle dar nepasieke tos idealios zalios virimo zonos (prisukau, prisukau ta davikli). Zepter keptuveje kepimas tai is vis nesamone, atseit ikaitini kad vandens laseliai kaip gyvsidabris ritinetusi, dedi mesos gabala, jis prilimpa, po to atsoka, o atsoka tai kai mesos pavirsius jau su prikepusia sausa plutele, ir pati mesa sausa, virtuveje dumu kaip pas kokius  kiniecius, gartraukis ant max. Kepiau zepteryje ir mesa su aliejum patepta - vistiek pirmoji puse prilimpa ir prikepa, o tik antra mesos puse gavusi garu turi sansu ir neprikepti. Tai gal jus ir valgykite ta sveika skania prikepusia mesa. O man ir ant teffalio be aliejaus sprandine iskepa sultinga ir neprikepusi. Su zepter pasirodo jau cia sugebejimu virsune, kad kazkas sugeba ir blynu issiskepti. As blynus jau ir pries 20 m. su sena tevu keptuve isiskepdavau. Zepter keptuvei atia, nereikia man nereikalingu daiktu virtuveje. Gal kas norit aukstu technologiju stebuklo nebrangiai, uz naujo tefalio kaina,  -  2 menesius is viso kokius 10 kartu naudota.

Man atrodo , kad per smarkiai ikaitinat keptuve.Reikia naudoti kuo mazesne kaitra.Paprasykit pas konsultante , pas kuria pirkot , kad dar karteli jus pamokintu .Geriausia pas jus namuose , ant jusu virykles.Neskubekit nurasyti gero daikto .Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(SaVi @ 2010 06 03, 09:02)
Man atrodo , kad per smarkiai ikaitinat keptuve.Reikia naudoti kuo mazesne kaitra.Paprasykit pas konsultante , pas kuria pirkot , kad dar karteli jus pamokintu .Geriausia pas jus namuose , ant jusu virykles.Neskubekit nurasyti gero daikto .Sekmes!

Mesa bandziau ir nesmarkiai ikaitinus kepti, ir su aliejum isteptus - prilimpa ir prikepa. O jei noreciau geriau ismokti daryti valgyti, tai ne zepter konsultante kviesciausi, o kokio megstamo restorano vireja:)).
Atsakyti
LenaP gal jus per plonai mesyte ismusat? tada ji ir pridega neatkibus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(LenaP @ 2010 06 03, 09:18)
Mesa bandziau ir nesmarkiai ikaitinus kepti, ir su aliejum isteptus - prilimpa ir prikepa. O jei noreciau geriau ismokti daryti valgyti, tai ne zepter konsultante kviesciausi, o kokio megstamo restorano vireja:)).

tai jums siulo pasikviesti zmogu, kuris parduoda ir turi ismokyti daiktu naudotis. kad jus mokate gaminti, niekas neabejoja, o zepter keptuve kol perpranti laiko reikia 4u.gif
Atsakyti
nenurasykit jei paciai nesigauna 4u.gif kepa super mesyte, o apvertus ir uzdejus darzoviu, surio skanumelis, nereik i orkaite kist kaip su paprasta keptuve wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2010 06 07, 17:26)
tai jums siulo pasikviesti zmogu, kuris parduoda ir turi ismokyti daiktu naudotis. kad jus mokate gaminti, niekas neabejoja, o zepter keptuve kol perpranti laiko reikia  4u.gif



Man zepter keptuvė irgi nepasiteisino. Puodus mielai naudoju, o keptuvė schmoll.gif . Geriausiu atveju kažką patroškinti galima. Manau, kad dabar jos jau nebepirkčiau. Puodų kainos irgi "užlenktos".

Šiaip tai mielai dabar turimą zepter produkciją iškeisčiau į kitokios firmos - pvz berghof rolleyes.gif .
Atsakyti
Mergaites, o puodai jums labai susibraize?
As naudoju jau daugiau nei pusmeti. Plaunu tiek indaploveje, tiek ir rankomis, bet pastebejau, kad jie susibraize (na, nelabai moku vaizdziai nupasakoti, bet tarsi baltesni plemukai is isores atsirado, o ne kaip su kempine (jei tai imanoma padaryti smile.gif ) susibraize).
Del virimo kokybes - na, taip, elektra su jais sutaupyti imanoma smile.gif. Ir garuose troskintos darzoves yra nerealios. Daugiau lyg ir patenkinta esu.

Dar labai man patinka vakumo sistema. Nors maniskis skeptiskai ziurejo i si pirkini, taciau dabar pats pripazysta, kad klydo wink.gif.
Atsakyti
QUOTE(IevuteP @ 2010 06 09, 11:38)
Mergaites, o puodai jums labai susibraize?
As naudoju jau daugiau nei pusmeti. Plaunu tiek indaploveje, tiek ir rankomis, bet pastebejau, kad jie susibraize (na, nelabai moku vaizdziai nupasakoti, bet tarsi baltesni plemukai is isores atsirado, o ne kaip su kempine (jei tai imanoma padaryti smile.gif ) susibraize).
Del virimo kokybes - na, taip, elektra su jais sutaupyti imanoma smile.gif. Ir garuose troskintos darzoves yra nerealios. Daugiau lyg ir patenkinta esu.

Dar labai man patinka vakumo sistema. Nors maniskis skeptiskai ziurejo i si pirkini, taciau dabar pats pripazysta, kad klydo wink.gif.

pavalykite puodus su valymo priemone ir plemukai turetu pranykti,dar noriu paklausti kai pradejote puodus naudoti ar juos isvalete su priemone?
Atsakyti
Ar kas naudoja tą Mixsy? kaip jis mėsą sumala? ar gerai, ar vis tik geriau mėsmalė? Ir apskritai, ką darote su tuo Mixsy?
Atsakyti
QUOTE(IevuteP @ 2010 06 09, 10:38)
Mergaites, o puodai jums labai susibraize?
As naudoju jau daugiau nei pusmeti. Plaunu tiek indaploveje, tiek ir rankomis, bet pastebejau, kad jie susibraize (na, nelabai moku vaizdziai nupasakoti, bet tarsi baltesni plemukai is isores atsirado, o ne kaip su kempine (jei tai imanoma padaryti smile.gif ) susibraize).

Sveikos,
o aš subraižiau savo puodus kempinėle, kuria indus plaunu. Partyniau paviršių ta šiurščiąja poroloninės kempinėlės puse doh.gif ir liko tokie išraižymai verysad.gif Kaip gaila verysad.gif , nes puodus dar tik du mėn. turiu.
Atsakyti