Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

QUOTE(miig @ 2010 03 04, 00:59)
Ogi turiu klausimų dėl puodų. Na niekaip neišsirenku kokių noriu  doh.gif  tiksliau kokių noriu kaip ir žinau, negaliu apsispręsti kuriuos reiktų pirkt  lotuliukas.gif
Tai kaip juos pamatyti gyvus? galvoju gal lengviau būtų nutart  g.gif  Užeiti į saloną? Ar pamėginti patekti į kokią prezentaciją? Bet ten gi tikriausiai visų galių puodų variantų nesitampo moteriškės. Ir šiaip kur ir kaip vyksta pristatymai?
Ofise ar pas kažką namie. ar čia irgi nuo konsultanto priklauso.
daug klausimų gavos  ax.gif

Vilniuje yra puiki parduotuve ten gali uzeiti ir viska pamatyti naturoje.Taip pat ir kituosu miestuose yra salonai siulyciau apsilankyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta4: 04 kovo 2010 - 12:18
Zepterio puodus turiu jau kelis metus, o berghofo nusipirkau per ikiuko akciją. Skirtumo tarp jų dar nepajutau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(+777+ @ 2010 03 04, 15:53)
Zepterio puodus turiu jau kelis metus, o berghofo nusipirkau per ikiuko akciją. Skirtumo tarp jų dar nepajutau  4u.gif


na Berghofo aš neturiu, bet nemažai skaičiau prieš įsigydama Zepterį ir apie Bauerius ir Berghofus, pasirinkau Zepterį todėl, kad mažiausiai nusiskundimų apie juos buvo, žinoma atmetus tuos, kurių pagrindas, kad moteriškės neišnaudoja puodo sąvybių ir naudoja kaip paprastus puodus, o Bergofams dažniau rankenos lūžta, termometrai genda, Baueriams rankenos nudega, bet čia žimona kaip pasiseka su tais puodais, gali gaut už mažesnę kainą ir puikų puodą, gali gaut ir už tūkstančius puodą, kurio rankenos nukris ar dar koks biesas atsitiks


mane tik stebina, kai kurie pasisakymai, kadangi visas Zepterio temas perskaičiau SM, kad ateina moteriškės ir sako aš vat turiu "tokį" puodą ir jis man labai fainas, visai kaip Zepteris ir pigiau mokėjau, nu valio jei man reikės to "faino" puodo aš susirasiu "fainų" puodų temą ir būtinai paskaitysiu apie juos arba dar iš serijos "niekad nemokėsiu tokių pinigų už puodą" nu nemokėk, o kodėl man turi būt įdomu, kad kažkas nemokės na aš sumokėjau juk neinu į "fainų pigių" puodų temą ir nesakau va normalu, kad jūsų pigučiams termomentrai nulakstė ir rankenos surudijo irnesakyk.gif
čia man toks įspūdis susidarė skaitant senas temas ir dagstantis iš serijos nu čia mano nuomonė ir aš galiu ją reikšt, bet ta nuomonė tokia teminė, sakyčiau ją ir reikia reikšt temoje apie tuos puodus, kuriais džiaugetės nusipirkus, o ne ten kur ne visai į temą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brėkšta @ 2010 03 04, 16:25)
na Berghofo aš neturiu, bet nemažai skaičiau prieš įsigydama Zepterį ir apie Bauerius ir Berghofus, pasirinkau Zepterį todėl, kad mažiausiai nusiskundimų apie juos buvo, žinoma atmetus tuos, kurių pagrindas, kad moteriškės neišnaudoja puodo sąvybių ir naudoja kaip paprastus puodus, o Bergofams dažniau rankenos lūžta, termometrai genda, Baueriams rankenos nudega, bet čia žimona kaip pasiseka su tais puodais, gali gaut už mažesnę kainą ir puikų puodą, gali gaut ir už tūkstančius puodą, kurio rankenos nukris ar dar koks biesas atsitiks
mane tik stebina, kai kurie pasisakymai, kadangi visas Zepterio temas perskaičiau SM, kad ateina moteriškės ir sako aš vat turiu "tokį" puodą ir jis man labai fainas, visai kaip Zepteris ir pigiau mokėjau, nu valio jei man reikės to "faino" puodo aš susirasiu "fainų" puodų temą ir būtinai paskaitysiu apie juos arba dar iš serijos "niekad nemokėsiu tokių pinigų už puodą" nu nemokėk, o kodėl man turi būt įdomu, kad kažkas nemokės na aš sumokėjau juk neinu į "fainų pigių" puodų temą ir nesakau va normalu, kad jūsų pigučiams termomentrai nulakstė ir rankenos surudijo  irnesakyk.gif
čia man toks įspūdis susidarė skaitant senas temas ir dagstantis iš serijos nu čia mano nuomonė ir aš galiu ją reikšt, bet ta nuomonė tokia teminė, sakyčiau ją ir reikia reikšt temoje apie tuos puodus, kuriais džiaugetės nusipirkus, o ne ten kur ne visai į temą  bigsmile.gif



Aukščiau buvo klausimėlis koks skirtumas tarp tų puodų, todėl ir parašiau savo nuomonę. Jei labai sunervijau-persiprašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(+777+ @ 2010 03 04, 16:36)
Aukščiau buvo klausimėlis koks skirtumas tarp tų puodų, todėl ir parašiau savo nuomonę. Jei labai sunervijau-persiprašau 4u.gif


nesunervyjai bigsmile.gif
Atsakyti
O as jau kokius 7 metus naudoju Zepter keptuve-troskintuva ir esu labai patenkinta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Super daiktas thumbup.gif Nors blynus esu bandziusi ne karta kepti ir neisejo. Bet labai gerai mesyte iskepa, darzoves, troskinukai thumbup.gif
Atsakyti
ir as naudoju zepteriukus. gerai, bet ne iki galo gerai, nes dar neatidirbus su jais.... svyla, prikepa... visko buna, bet kokybe nuostabi, ju sugadinti neimanoma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 28 kovo 2010 - 11:49
QUOTE(Mimyyyte @ 2010 03 14, 11:33)
ir as naudoju zepteriukus. gerai, bet ne iki galo gerai, nes dar neatidirbus su jais.... svyla, prikepa... visko buna, bet kokybe nuostabi, ju sugadinti neimanoma.


Jai turi gera konsultante tai kodel taves neismoko taves jais naudotis kad nesviltu ir neprikeptu?
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2010 03 14, 11:01)
Jai turi gera konsultante tai kodel taves neismoko taves jais naudotis kad nesviltu ir neprikeptu?


Geras pastebėjimas drinks_cheers.gif
Kai gerai parodo, pamokina, niekas ten nesvyla ir neprikepa smile.gif
Atsakyti
buvau dar tik karta su ja susitikus mokintis kepti, nerandu laiko, mokslai, vaikas... tai puoda daugiau naudoju kaip iprasta, neisnaudoju jo visu savybiu, bet su laiku manau kad ir as cyrskinsiu viska kaip priklauso su tuo puodu. Beje, toks pastebejimas- verdant grybu sriuba (su perlinem kruopom) jos iprastam puode verda apie 1.5 val, o zepteryje apie 40 min. Gal turit kazkuri panasiu pastebejimu? Beje jei megztate varskes apkepa parasykit i az, parasysiu recepta kaip mane ismoke kepti ji zepteryje. Gaunasi kaip varskes pudingas, o jei dedu i orkaite ta pacia mase gaunasi iprastas apkepas thumbup.gif
Atsakyti
Apie perlines kruopas ir as pastebejau.As labai megstu vistienos sriuba su perlinem kruopom . tai tikrai greitai isverda.Liuks puodai ! clap.gif
Atsakyti
turiu puodus apie 3 mėnesiu, Super biggrin.gif žinoma ne viską juose gaminu (pvz. negaminu blynų, keptų bulvių), tačiau žuvis, mėsa, daržovės, o ypač ryžiai gaunasi neįtikėtinai puikiai. neseniai pamokino virti makaronus: užvirinti vandenį, sudėti makaronus (aš dėjau druskos ir šiek tiek aliejaus), pamaišiau, uždengiau ir išjungiau. po 10-15 min. kuo puikiausi makaronai. thumbup.gif nupyliau vandenį, tačiau net nereikėjo praplauti - man nesulipo thumbup.gif šiandien kepu plokštainį. žiūrėsiu kas gausis smile.gif
Atsakyti