Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

Gerai paskaičiavus neapsimoka pirkti nei vieno rinkinio smile.gif Pigiau yra pirkti po vieną puodą iš konsultanto, siūlančio (užsidirbusio) geresnę nuolaidą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2010 02 25, 01:43)
Gerai paskaičiavus neapsimoka pirkti nei vieno rinkinio  smile.gif  Pigiau yra pirkti po vieną puodą iš konsultanto, siūlančio (užsidirbusio) geresnę nuolaidą  smile.gif

O kuom blogas sis komplektas
Komplektas TF-2009-S kaina – 2526 akcijos kaina 1999 Lt
Sudėtis:
TF-022-16 Puodas 2,2 l, 16 cm
TF-047-20 Puodas 4,7 l, 20 cm
TF-027-24 Keptuvė 2,7 l, 24 cm
TF-987-20 Garo puodas 20 cm
TFD-942 Plovimo priemonė
LZ-225-LIT „Zepter“ receptų knyga

Dovana: LZ-144-SET „Zepter“ peilių rinkinys

Arba

pirkti VG-022-K/N „Miksy“ universalų mikserį už super kainą 499 Lt.
Nuolaida gaunasi daugiau negu 20 procentu.
Atsakyti
o kokiu naujienu yra? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2010 02 25, 08:37)
O kuom blogas sis komplektas
Komplektas TF-2009-S kaina – 2526 akcijos kaina 1999 Lt
Dovana: LZ-144-SET „Zepter“ peilių rinkinys

Arba

pirkti VG-022-K/N „Miksy“ universalų mikserį už  super kainą 499 Lt.
Nuolaida gaunasi daugiau negu 20 procentu.


Perkant šitą rinkinį gaunasi 20 proc nuolaida, tik nespratau, kokie čia peiliai dovanų eina, pagal kodą neradau tokių, kiek ten tų peilių? 2 ar 5? Na, jei 5, tai pilna kaina jų 320 Lt (2 aišku per pus pigiau). Tuo tarpu po vieną puodus galima su 30 proc nuolaida pirkti (vėl gi, iš tų konsultantų, kurie užsidirbę geresnes nuolaidas ir geresnę nuolaidą duoda) ir tuos pačius peilius irgi su nuolaida, ir gausis vis viena pigiau. Be to, puodus galima pasirinkti kokių reikia (gal kažkam garo puodo nereikia), o ne imti jau sukomplektuotą. Šis variantas naudngas tiem konsultatam, kurie šiaip gali pasiūlyti 7 proc nuolaidą.

O apie mikserį aš savo nuomonę turiu biggrin.gif Jo ir už 300 lt neimčiau. Galvojau man vienai jis taip genda, kai buvo eilinį kartą atiduotas taisyti, skambinu meistrui ir klausiu, kiek man tas mikseris dar ges ar negali taip sutvarkyt, kad jau nereiktų daugiau taisyt, tai man sako "mikserių dar šią savaitę netaisiau, bet jau guli jų krūva susikaupusi, tai taisysiu kitą savaitę" biggrin.gif Eilinį kartą pakeitė veleną biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2010 02 25, 12:39)
Perkant šitą rinkinį gaunasi 20 proc nuolaida, tik nespratau, kokie čia peiliai dovanų eina, pagal kodą neradau tokių, kiek ten tų peilių? 2 ar 5? Na, jei 5, tai pilna kaina jų 320 Lt (2 aišku per pus pigiau). Tuo tarpu po vieną puodus galima su 30 proc nuolaida pirkti (vėl gi, iš tų konsultantų, kurie užsidirbę geresnes nuolaidas ir geresnę nuolaidą duoda) ir tuos pačius peilius irgi su nuolaida, ir gausis vis viena pigiau. Be to, puodus galima pasirinkti kokių reikia (gal kažkam garo puodo nereikia), o ne imti jau sukomplektuotą. Šis variantas naudngas tiem konsultatam, kurie šiaip gali pasiūlyti 7 proc nuolaidą.

O apie mikserį aš savo nuomonę turiu  biggrin.gif  Jo ir už 300 lt neimčiau. Galvojau man vienai jis taip genda, kai buvo eilinį kartą atiduotas taisyti, skambinu meistrui ir klausiu, kiek man tas mikseris dar ges ar negali taip sutvarkyt, kad jau nereiktų daugiau taisyt, tai man sako "mikserių dar šią savaitę netaisiau, bet jau guli jų krūva susikaupusi, tai taisysiu kitą savaitę"  biggrin.gif  Eilinį kartą pakeitė veleną  biggrin.gif

siaip kiek zinau, sitame komplekte produkcija yra senomis kainomis, dabar gal kas pabrange, o peiliai tai cia 5vnt. taigi tikrai neblogas komplektukas. o skaiciuojant, kad dar dovana peiliai, tai gaunasi 30% nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2010 02 25, 15:15)
siaip kiek zinau, sitame komplekte produkcija yra senomis kainomis, dabar gal kas pabrange, o peiliai tai cia 5vnt. taigi tikrai neblogas komplektukas. o skaiciuojant, kad dar dovana peiliai, tai gaunasi 30% nuolaida.

Dovana komplektas penki peiliai.Puodu rinkinys dar senomis kainomis kai kurie jau dabar pabrange.Ir nezinau kam gali nereiketi kiaurapuodzio jis juk taip reikalingas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta4: 25 vasario 2010 - 13:45
planuoju pirkti Zepter puodą. Konsultantė siulo dar įsigyti kartu koštuvą. Ar reikalingas jis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Famili: 02 kovo 2010 - 22:29
as turiu , naudoju retai, bet siaip daiktas geras: pvz. verdant sriuba, bulves isvire garuose, kartais ir kotletukus apkeptus imetu -pabaigia troskintis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2010 03 03, 00:29)
planuoju pirkti Zepter puodą. Konsultantė siulo dar įsigyti kartu koštuvą. Ar reikalingas jis?

Tikrai siuliciau ji isigyti,kokios skanios darzoves viros garuose.
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2010 03 03, 00:29)
planuoju pirkti Zepter puodą. Konsultantė siulo dar įsigyti kartu koštuvą. Ar reikalingas jis?


as irgi esu uz ji mirksiukas.gif tikrai puikus dalykas thumbup.gif

pati turiu ir kitiems rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pentarda: 03 kovo 2010 - 00:10
Koštuvą naudosi kaip garpuodį-geras daiktas 4u.gif
Atsakyti
Ogi turiu klausimų dėl puodų. Na niekaip neišsirenku kokių noriu doh.gif tiksliau kokių noriu kaip ir žinau, negaliu apsispręsti kuriuos reiktų pirkt lotuliukas.gif
Tai kaip juos pamatyti gyvus? galvoju gal lengviau būtų nutart g.gif Užeiti į saloną? Ar pamėginti patekti į kokią prezentaciją? Bet ten gi tikriausiai visų galių puodų variantų nesitampo moteriškės. Ir šiaip kur ir kaip vyksta pristatymai?
Ofise ar pas kažką namie. ar čia irgi nuo konsultanto priklauso.
daug klausimų gavos ax.gif
Atsakyti