Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

Nžn ar minėjau, bet Zepter atstovybėje sakė, kad priima puodus atnaujinimui. Tiesa, paslauga ne pigi ~40Lt.
Taigi, kurių vyrai puodus sudeginę, nevarkit, nuvežkit ir jums grąžins kaip naujus 4u.gif
Atsakyti
labas... gal kas pirkote dangčiu rankenėlias smile.gif kokia dabar kaina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rainie2636: 19 vasario 2010 - 08:03
Sveikos,
sakykit o visi Zepter puodai su tais termoreguliatoriais?
Kiek supratau tai ten jų silpniausia vieta, nes pilnas e-bay - jus tų termoreguliatorių (būtent Zepteriams), darau išvadą, kad tikriauisiai gana paklausi prekė. Apšvieskit man protą kaip iš tikro? Beje vokiečių forumuose irgi nelabai kokie atsiliepimai, ta prasme, jeigu jau vokiečiai rašo, kad jiems kainos kandžiojasi(komplektas apie 2000 EU) tai ką tada mums sakyti? doh.gif Tiesa ta, kad jie ten turi daugiau kokybiškų alternatyvų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aneSena: 19 vasario 2010 - 23:01
termoreguliatorius apie 129 lt, gal ir klystu g.gif
naudojuosi 5 metus, nei karto neprisireike keisti nei vieno (is 4), tai gal kaip kam papuola ir kaip naudoja. i indaplove dedant nusuku, o daugiau... net ir nezinau kas jiems gali atsitikti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ryyd: 19 vasario 2010 - 23:36
QUOTE(ryyd @ 2010 02 20, 01:35)
termoreguliatorius apie 129 lt, gal ir klystu  g.gif
naudojuosi 5 metus, nei karto neprisireike keisti nei vieno (is 4), tai gal kaip kam papuola ir kaip naudoja. i indaplove dedant nusuku, o daugiau... net ir nezinau kas jiems gali atsitikti?  g.gif

Vienas termoreguliatorius kainuoja 56 litus.Laiko jie tikrai ilgai tik zinoma jai jus ta puodo dankty metote tai suskyla,arba jai ilgai verdate ant stiprios ugnies ir nekreipiat demesio i rodykle tai jie irgi susigadina.Taip jie laiko labai ilgai.
Atsakyti
Tikra tiesa... laikė ilgai kol per savo žiopluma nepalikau ant kaitlentės o kitas ja ijungė tai ir ištirpo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2010 02 19, 23:35)
termoreguliatorius apie 129 lt, gal ir klystu  g.gif
naudojuosi 5 metus, nei karto neprisireike keisti nei vieno (is 4), tai gal kaip kam papuola ir kaip naudoja. i indaplove dedant nusuku, o daugiau... net ir nezinau kas jiems gali atsitikti?  g.gif


O aš niekada nededu į indaplovę, plaunu rankomis, kad nesugadintų karštis ar chemija. Ne toks ir didelis vargas išplauti dangtį ax.gif
Atsakyti
Kas per daiktas yra garų puodas? toks kiauru dugnu indas ar kaip?
Papildyta:
QUOTE(berta4 @ 2010 02 23, 18:19)
Tuto jebba jau isimtas is prekybos dabar siulomas naujas varijantas Tutoluxs6s.Mas visi konsultantai turim nuolaidu, tai neapgaudinekit zmoniu.

O kuom jie skiriasi? Ta prasme jeigu aš turiu dujinę viryklę tai naudojimui tiktų kokie? Nes man minėjo, kad dabartiniai puodai tinka visoms viryklėms g.gif
Atsakyti
QUOTE(aneSena @ 2010 02 23, 21:31)
Kas per daiktas yra garų puodas? toks kiauru dugnu indas ar kaip?
Papildyta:

O kuom jie skiriasi? Ta prasme jeigu aš turiu dujinę viryklę tai naudojimui tiktų kokie? Nes man minėjo, kad dabartiniai puodai tinka visoms viryklėms  g.gif
Indas su skilutemis vadinamas kiaurapuodziu,kurio pagalba galima viska virti sistemoje jame viskas isverda susidarius garui.
Dujinei viryklei tinka visi puodai,taciau naujieli puodai yra patobulinti ir tinka indukcinems viryklems.Naujuju puodu rankeneles baltos,senos serijos puodai nebegaminami.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta4: 23 vasario 2010 - 20:41
QUOTE(berta4 @ 2010 02 23, 20:40)
Indas su skilutemis vadinamas kiaurapuodziu,kurio pagalba galima viska virti sistemoje jame viskas isverda susidarius garui.
Dujinei viryklei tinka visi puodai,taciau naujieli puodai yra patobulinti ir tinka indukcinems viryklems.Naujuju puodu rankeneles baltos,senos serijos puodai nebegaminami.


Vistiek nesuprantu - tai tipo nusiperku aš tą puodą ir jau verdu ar jis dedasi ant kito "nekiauro" puodo? blush2.gif Gal galima išsamiau,? Aš pvz. žiūrėjau tuos jų rinkinius bet mane nervina tai, kad aš jau turiu pirkti tą komplektaciją ką jie siūlo, nors gal būt ten dalis tų priedų man visai nereikalingi, toks vaizdas, kad su paklausiomis prekėmis bandoma iškišti "neinamas".
Atsakyti
QUOTE(aneSena @ 2010 02 24, 16:56)
Vistiek nesuprantu - tai tipo nusiperku aš tą puodą ir jau verdu ar jis dedasi ant kito "nekiauro" puodo?  blush2.gif Gal galima išsamiau,? Aš pvz. žiūrėjau tuos jų rinkinius bet mane nervina tai, kad aš jau turiu pirkti tą komplektaciją ką jie siūlo, nors gal būt ten dalis tų priedų man visai nereikalingi, toks vaizdas, kad su paklausiomis prekėmis bandoma iškišti "neinamas".


Teisingai supratai, tas kiauraindis dedasi ant kito tokio pat skersmens zepter puodo smile.gif Kas tu pasakė, kad turi rinkinį pirkti? Gali pati sau rinkinį susikomplektuot, t.y. pirkti po vieną puodą/keptuvę/garų indą, kokių tik tau reikia smile.gif Aš irgi atskirai pirkau kiekvieną puodą, tip susipirkau, tokius, kokių man reikia, o ne kokie į rinkinį sudėti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aneSena @ 2010 02 24, 18:56)
Vistiek nesuprantu - tai tipo nusiperku aš tą puodą ir jau verdu ar jis dedasi ant kito "nekiauro" puodo?  blush2.gif Gal galima išsamiau,? Aš pvz. žiūrėjau tuos jų rinkinius bet mane nervina tai, kad aš jau turiu pirkti tą komplektaciją ką jie siūlo, nors gal būt ten dalis tų priedų man visai nereikalingi, toks vaizdas, kad su paklausiomis prekėmis bandoma iškišti "neinamas".

Viska gali isigyti atskirai,tik kai perki komplekta gauni daugiau dovanu ir didesne nuolaida.Kiaurapuodis yra ne puodas jis tnaudojamas tik kai reiki virti ant garu.
Atsakyti