Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

QUOTE(Ajile @ 2010 01 24, 21:20)
Kur butu galima pasiskaitinet visokiu receptuku?  4u.gif

Jei neklystu,tai rinkausi iš čia g.gif
Maisto gaminimas su zepter
Jei ten nerasit pvz, kokios picos, troškinių ar varškės apkepo ecepto, parašykit į AŽ, atsiųsiu asmeniškai mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai aciu,Ramux 4u.gif Dabar visa temele kol perskaitysiuir ismoksiu tuos visus niuansus... smile.gif
Atsakyti
Pagaliau ir į mano kiemą atėjo šventė, šiandien atsiimu suremontuotą mikserį ax.gif biggrin.gif
Kas dėl receptų, na nepagailėkit tų 25Lt (na aš tiek mokėjau už receptų knygą) ir užsisakykit. Receptai su paveiksliukais, suprantami ir aiškūs.
O nemokančias naudotis tais puodais, siūlyčiau sudalyvauti puodų pristatymuose, ten ir pasiklausinėti galima, merginos noriai papasakoja.
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2010 01 29, 10:37)
Pagaliau ir į mano kiemą atėjo šventė, šiandien atsiimu suremontuotą mikserį  ax.gif  biggrin.gif
Kas dėl receptų, na nepagailėkit tų 25Lt (na aš tiek mokėjau už receptų knygą) ir užsisakykit. Receptai su paveiksliukais, suprantami ir aiškūs.
O nemokančias naudotis tais puodais, siūlyčiau sudalyvauti puodų pristatymuose, ten ir pasiklausinėti galima, merginos noriai papasakoja.

turim, dovanu dave, bet kad labai jau mandri ten receptai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2010 01 29, 14:12)
turim, dovanu dave, bet kad labai jau mandri ten receptai  doh.gif

o man davė dovanų pienelį puodams valyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2010 01 29, 13:37)
o man davė dovanų pienelį puodams valyti  ax.gif

oj man ir ji dave biggrin.gif ir skustuka dar laimejau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2010 01 29, 10:37)
Pagaliau ir į mano kiemą atėjo šventė, šiandien atsiimu suremontuotą mikserį  ax.gif  biggrin.gif
Kas dėl receptų, na nepagailėkit tų 25Lt (na aš tiek mokėjau už receptų knygą) ir užsisakykit. Receptai su paveiksliukais, suprantami ir aiškūs.
O nemokančias naudotis tais puodais, siūlyčiau sudalyvauti puodų pristatymuose, ten ir pasiklausinėti galima, merginos noriai papasakoja.


Kad norisi ,,žemiškesnių" receptų... ax.gif

QUOTE(Užmirstuole @ 2010 01 29, 13:12)
turim, dovanu dave, bet kad labai jau mandri ten receptai  doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos noriu paklausti ar apsimoka toks pasiulymas:
TF-022-16 puodas 2,2 ltr.(639 lt)
TF-047-20 puodas 4,7 ltr.(739 lt)
TF-984-20 garo puodas (259 lt)
TF-027-24 keptuve 2,7 ltr.(759 lt)
TFD-942 plovimo priemone 500ml (20lt)
LZ-225 Receptu knyga (20 lt)
Kaina salone - 2436 lt. Parduodu uz 1500 lt.
g.gif
Atsakyti
QUOTE(rjuoduke @ 2010 01 29, 17:49)
Sveikos noriu paklausti ar apsimoka toks pasiulymas:
TF-022-16 puodas 2,2 ltr.(639 lt)
TF-047-20 puodas 4,7 ltr.(739 lt)
TF-984-20 garo puodas (259 lt)
TF-027-24 keptuve 2,7 ltr.(759 lt)
TFD-942 plovimo priemone 500ml (20lt)
LZ-225 Receptu knyga (20 lt)
Kaina salone - 2436 lt. Parduodu uz 1500 lt.
g.gif

Perkanciam apsimoka, bet parduoti uz tiek manau neverta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2010 01 29, 17:57)
Perkanciam apsimoka, bet parduoti uz tiek manau neverta  schmoll.gif



aciu labai, nes kainomis nesidomejau,Turiu dovanotu dalyku is zepter ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltiniuota @ 2010 01 29, 14:40)
kreipiuosi labai keistu pasiūlymu smile.gif
gal kuri norėtų keisti savo zepter keptuvę, tinkamą indukcinei viryklei, į mano netinkamą? Su mano priemoka ?  ax.gif


Saltiniuota, as nenoriu pasiulyt keptuves (nes neturiu), bet patarsiu, jei neatsiras, kas nori keisti. Turi buti toks tipo padekliukas paprastiems puodams naudoti ant indukcines virykles, cia pavyzdys: http://www.allegro.p...cja_garnki.html
(nezinau kaip ilgai si nuoroda veiks g.gif ) cia as lenkiskam psl. radau, bet juk ir LT turi buti pirkti tokiu daiktu bigsmile.gif Nereikes ieskot kas keicia ir primoket, pakaks tik ta "padekliuka" nusipirkt". Bent jau PL jis nebrangus.
Atsakyti
4u.gif sveikos... turiu puodus Zepter jau kokie 15 metu tik karta keižiau puoda nes atsirado skylurė kaip kirminiukas g.gif pakeitė be problemu.
Dabar ruošiuosi keisti keptuve nes deformavosi,idubo dugnas tapo nelygus ir kada kepu pvz. blynus tešla subėga i vidurį... doh.gif
Atsakyti