Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

QUOTE(rosee @ 2010 01 21, 08:25)
Norėčiau paklausti, o nebūna pas zepterius didesnių nuolaidų nei -10proc., pvz., per kokias šventes ar išpardavimus, kaip kt. firmose  blush2.gif  ?
Na mes truputį su kolege susiginčijome, ji tvirtina, kad nebūna ir taškas blink.gif , tai kuri teisi?

cia jau priklauso nuo to kaip susitarsite su konsultantu. bet 20% tikrai reali nuolaida mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2010 01 21, 09:25)
Norėčiau paklausti, o nebūna pas zepterius didesnių nuolaidų nei -10proc., pvz., per kokias šventes ar išpardavimus, kaip kt. firmose  blush2.gif  ?
Na mes truputį su kolege susiginčijome, ji tvirtina, kad nebūna ir taškas blink.gif , tai kuri teisi?



Na pasakysiu taip, praitą savaitgalį buvau tų puodų prezentacijoje, tai po pristatymo, kai atėjo eilė arba pirkt arba eit namo, pristatymą vedusi moteriškė pasakė, kad kas pirks šiandien, tai gaus dovanų ir 7 proc. nuolaidą, bet paskui dar pridėjo, kad jei kas pirks (kažką sumalė jei mokės iš kart be lizingo) tai pritaikys Kalėdinę nuolaidą 20 proc.
Šeip man susidarė įspūdis, kad didžiųjų nuolaidų metas kaip ir į pabaigą na nebent turi gerą konsultantą, kuris pritaikys didesnę nuolaidą, aš gavau 20 proc. nuolaidą, bet ir konsultantė buvo gera ir mokėjau iš kart.

Bet tie pristatymai man truputį keistoki, na neduok Dieve kas nors užsimins apie galimą defektą ar kokią negerovę....
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2010 01 21, 08:25)
Norėčiau paklausti, o nebūna pas zepterius didesnių nuolaidų nei -10proc., pvz., per kokias šventes ar išpardavimus, kaip kt. firmose  blush2.gif  ?
Na mes truputį su kolege susiginčijome, ji tvirtina, kad nebūna ir taškas blink.gif , tai kuri teisi?

Na pvz 20% nuolaida yra iki pirmadienio 4u.gif O paskui vel nezinia kada bus
Atsakyti
Taip teisinga informacija nuolaida -20 procentu tik iki pirmadienio,o paskui vel bus - 7 procentai.
Atsakyti
Aš turiu Zepter puodus, keptuvę, garo puodą, mikseri Mixcy, tuos indus, kur vakumas susidaro. Šiaip negaliu skųstis. Nium, bet kainos neadekvačiai didelės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 01 22, 19:32)
Aš turiu Zepter puodus, keptuvę, garo puodą, mikseri Mixcy, tuos indus, kur vakumas susidaro. Šiaip negaliu skųstis. Nium, bet kainos neadekvačiai didelės  doh.gif

sveikos as nusipirkau millerhaus rinkini ir jis yra analogas tu stebuklingu puodu, na zinokit mokejau tik 400lt. tai super.Nereikia moketi po kelis tukstanciu nes nieko nera amzino. Ir ju funkcijos visos tos pacios tongue.gif
sori uz spama
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitale: 22 sausio 2010 - 21:17
QUOTE(jurgitale @ 2010 01 22, 23:16)
sveikos as nusipirkau millerhaus rinkini ir jis yra analogas tu stebuklingu puodu, na zinokit mokejau tik 400lt. tai super.Nereikia moketi po kelis tukstanciu nes nieko nera amzino. Ir ju funkcijos visos tos pacios tongue.gif
sori uz spama

Kiek laiko naudojate?
Atsakyti
QUOTE(jurgitale @ 2010 01 22, 21:16)
sveikos as nusipirkau millerhaus rinkini ir jis yra analogas tu stebuklingu puodu, na zinokit mokejau tik 400lt. tai super.Nereikia moketi po kelis tukstanciu nes nieko nera amzino. Ir ju funkcijos visos tos pacios tongue.gif
sori uz spama

o jus naudojotes kada nors zepterio puodais? ar tiesiog nusipirkote pigesnius, nes zepter tikrai kainos uzlaustos, ir dabar rasote , kad analogas ir funkcijos tos pacios? g.gif
nieko nera amzino, bet zepter plieno gaminiams duoda neterminuota garantija(visam gyvenimui) mirksiukas.gif
o kiek jusiskiam millerhaus? manau labai retas gamintojas duoda tokia garantija, tai tikriausia reiskia, kad kokybe skiriasi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ryyd: 22 sausio 2010 - 21:44
QUOTE(ryyd @ 2010 01 22, 23:08)
o jus naudojotes kada nors zepterio puodais? ar tiesiog nusipirkote pigesnius, nes zepter tikrai kainos uzlaustos, ir dabar rasote , kad analogas ir funkcijos tos pacios?  g.gif
nieko nera amzino, bet zepter plieno gaminiams duoda neterminuota garantija(visam gyvenimui)  mirksiukas.gif
o kiek jusiskiam millerhaus? manau labai retas gamintojas duoda tokia garantija, tai tikriausia reiskia, kad kokybe skiriasi  smile.gif

Siaip garantija gamintojo yra ant sertifikato 30 metu,bet mes pirkom ne is gamintojo tai garantijos kaip ir nera,bet jau kas duoda tiem puodam garantija per kant parduotuveje plienas 18/10,dankciai su termoreguliatoriais,jie nusisuka,rankeneles nekaista,plaunas gerai,na naudoju menesi tik,danktis laikosi uz rankeneles,yra garpuodis.Na viriau su trupuciu tik vandens, isverda,duju reikia labai mazai,dugnas 7 sluoksiu,puodai tikrai sunkus.Na 10 metu atlaikys ar atsibos kai uz tokia kaina negaila ismest, jei kas .O nusipirkus uz 4000lt. tai ir turesi naudot visa gyvenima. O po 400lt. gali kiek puodu pasikeist.Na cia mano nuomone ,o jus kaip norit taip darykit. Tiesa sriuba isbuna silta iki 5 val.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitale: 23 sausio 2010 - 14:52
Mano bruolene turi zepter keptuve tai stovi g.gif ji ir su ja ne gamina nes cia ziadimas gaminti ir dar uz tuokia kaina 600lt g.gif tai dideli pinigai,ir nieko ten nuostabaus nera as pati buvau prezentacijoi ne viena karta ir ka stebuklu ten jokiu nera mesa reikia deti i ta keptuve,darzoves irgi tai neverta pirtki uz tuokius pinigus, kas man patiko tai vakumatorius,o MIX MAX tas mikseris tai nelabai jis ten skyriasi nuo BRAUNO,aisku cia tik mano nuomone kiti labai patenkinti tais poudais 4u.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu ir aš nuomone...Turiu Zepter keptuvę, kol kas esu labai patenkinta. Prisirinkau įvairių receptų iš SM, kaip pagaminti patiekalus su zepter keptuve. Puikiai pavyksta. thumbup.gif
Žinoma, kaina nėra jau maža, bet jei jau įsigijau tokią keptuvę,tai ir turi tarnauti kaip pridera - visur ir visada.
Atsakyti
QUOTE(ramux @ 2010 01 24, 20:27)
Pasidalinsiu ir aš nuomone...Turiu Zepter keptuvę, kol kas esu labai patenkinta. Prisirinkau įvairių receptų iš SM, kaip pagaminti patiekalus su  zepter keptuve. Puikiai pavyksta.  thumbup.gif
Žinoma, kaina nėra jau maža, bet jei jau įsigijau tokią keptuvę,tai ir turi tarnauti kaip pridera - visur ir visada.

Kur butu galima pasiskaitinet visokiu receptuku? 4u.gif
Atsakyti