Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

QUOTE(dange80 @ 2009 06 15, 19:12)
Vien todel kad jie islaiko siluma iseinant i darba uzkaitini gerai maista,o parejus bereikia susildyti ir gali pietauti.

Taigi taip galima daryti ir su puodais už protingą kainą ax.gif
QUOTE
Brangus puodai , bet kokybe verta thumbup.gif

Mano nuomone, mokėti už puodus tiek, kiek prašo už "Zepter", yra nemokėjimas elgtis su pinigais blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sophi: 15 birželio 2009 - 18:40
QUOTE(Sophi @ 2009 06 15, 19:40)
Taigi taip galima daryti ir su puodais už protingą kainą ax.gif

Mano nuomone, mokėti už puodus tiek, kiek prašo už "Zepter", yra nemokėjimas elgtis su pinigais blush2.gif

tai galit pasakyti kiek jie kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Delusion @ 2009 06 15, 21:10)
tai galit pasakyti kiek jie kainuoja?

Paskutinių kainų nežinau - prieš kurį laiką kainavo ~ 4000 Lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 06 15, 21:42)
Paskutinių kainų nežinau - prieš kurį laiką kainavo ~ 4000 Lt ax.gif

čia kelių puodų rinkinys? blink.gif sorry, kad varau, bet tada iCook tikrai pigesni ir kokybė ne prastesnė.
Atsakyti
QUOTE(Delusion @ 2009 06 15, 22:20)
čia kelių puodų rinkinys?  blink.gif

Rodos, 5 vnt. ax.gif
Atsakyti
Aš tai girdėjau pasakojimų kad berghoff puodai yra tokios pat kokybės, taigi padariau rinkos tyrimą. Zepter už rinkinį kurį sudaro 4 puodai įvairių dydžių, 3 dubenėliai (velniams jie man), tarka (irgi nereikalinga) ir už syncro clic (toks spec. dangtis, kurį uždėjus ant puodo atlieka greitpuodžio funkcijas) - kainuoja 3000 Lt. O lygiai toks pat kiekis puodų ir + keptuvė, kurios man reikia (be jokių bliūdelių, kurių pilni mano namai ir taip) kainuoja virs 1000 Lt. Elementari matematika. smile.gif essen.gif
Jau buvau susiruošusi pirkti zepter rinkinį, bet lemtingu momentu dar nusprendžiau apsidairyti. Nesu tokia turtinga, kad už vardą ar dar neaišku ką permokėčiau pinigus. schmoll.gif
Atsakyti
icook
user posted image
kaina ~1500 lt jei pasiimi nuolaidų kortelę dar nuo tos sumos 20%, o už šią sumą jau iškart kortelė nemokamai gaunasi blush2.gif

Aš tik rinkos analizei, neperšu. Nes kolega kai norėjo puodų rinkosi iš icook ir Zepter ir icook laimėjo dėl kainos, o kokybė sakė neprastesnė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delusion: 16 birželio 2009 - 20:52
Turejau galimybe palyginti ir berghofo ir zepterio indus.Vienareiksmiskai zepter.Galbut yra zmoniu kurie nemoka tinkamai jais naudotis.O kokybe gal pasimatys po kazkiek laiko.aisku kiekvienas renkames tai kas mum labiau patinka.
Ir nekainuoja zepter indai 4000lt.Na nebent pirkti laabai diideli komplekta
Atsakyti
QUOTE(Delusion @ 2009 06 16, 21:50)
Aš tik rinkos analizei, neperšu. Nes kolega kai norėjo puodų rinkosi iš icook ir Zepter ir icook laimėjo dėl kainos, o kokybė sakė neprastesnė.

Man ir principo nepriimtina tinklinė rinkodara blush2.gif

QUOTE(aureka @ 2009 06 16, 22:03)
Ir nekainuoja zepter indai 4000lt.Na nebent pirkti laabai  diideli komplekta

Kaip už puodus, tai ir 3000 Lt yra nepadoriai daug ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kriaušė @ 2009 06 10, 23:46)
Sveikos mamytes,
as naudoju Zepter puodus jau daugiau nei metai. Isigyjau juos pries gimstant mano antrajai dukrytei. Esu labai patenkinta. Maistas pagaminamas gerokai greiciau, net jei gamini ne pagal Zepter technologija. Tokiu budu sutaupai laiko bei energijos. Be to pradejusi gaminti siuose puoduose pradejau naudoti maziau druskos, kas yra labai didelis pliusas musu sveikatai.
Puodus isigyti ryzausi ne is karto, taciau tikrai nesigaliu, kadangi gaminant pagal Zepter technologija islieka zymiai daugiau vitaminu ir mineraliniu medziagu, nei verdant paprastuose puoduose.
Jei noresite suzinoti daugiau informacijos apie puodus, gaminima ar patiekalus, kreipkites, parasysiu.

Puodai buvo pirmasis mano pirkinys, po to isigijau siurbli su vandens filtru, bei garu valymo sistema. Naudojuosi juo jau puse metu ir esu labai patenkinta.
Taip pat turiu isigijusi ir Zepter Mikseri. Jis nera pigus, taciau nerealus. Simala viska. As su juo majonesa darau. Majonezas kuri perkame parduotuveje yra su konservantais, o cia imi ir pasidarai naturalu produkta. Taip pripratau prie sio skonio, kad Helmans i burna negaliu
paimti.
Zepter peiliai - labai astrus, ju nereikia galasti.
Zepter kospetika, taip pat labai aukstos kokybes. Kas yra isbandes Zepter ranku losjona, tas gali 100% garantuoti, kad sis losjonas neturi analogu.
Zepter sluoste, zepter pirstine - puikiai valo dulkes, nesugeria kvapu ir nepradeda po savaites smirdeti, kaip kitos parduotuvese parduodamos sluostes is mikrofibros.
Trumpai tariant Zepter produkcija kalba pati uz save.
Isigijusi visus siuos produktus ir juos isbandziusi, pati tapau Zepter komandos nariu, todel jei turesite klausimu, ar noresite pamatyti prezentacija, rasykite i az.


Puodai geri, pati turiu ir puodus, ir mikserį ir dar daug ką. Pora pastebėjimų, mikseris sugedo praėjus vos metams po garantijos, teko mokėti už pataisymą (db jau nemokėčiau, nemokėjau išsireikalaut, kad nemokamai taisytų, nes pagal LR įstatymus garantija 2 metai, nesvarbu, kad jie metam duoda). Puodo rankena lūžo, į naują nekeitė, per du kartus sutaisė pakenčiamai. Majonezą galima pasidaryti ne tik su zepter mikseriu, bet ir su bet kokiu kitu mikseriu ar blenderiu. Zepter peiliai man labiau galandami patinka, čia jau skonio reikalas aišku smile.gif Losjonas rankoms iš tiesų neturi analogų, bet TIK losjonas, visa kita...
Nesakau, kad produkcija bloga, gera, dar pora produktų tikrai įsigysiu, bet kad genda, lūžta taip pat kaip ir kita - faktas, tai prieš perkant reikia žinoti. Kai pirkau, konsultantė kryžium gulėsi, kad mikseris negenda 10 metų, puodai nelūžta, o iš tikro tai... Šiaip sumokėjus tokius pinigus norisi, kad sugedusius daiktus (bent jau garantinius) keistų į naujus smile.gif

Papildyta:
QUOTE(dabej @ 2009 06 11, 23:16)
realiai koks skirtumas - nepasakysiu, bet sestadieni turbut dalyvausiu zepter puodu pristatyme (draugei i kompanija) tai uzklausiu.
Nors kiek pati domejausi, tai viskas yra beveik tas pats, tik gal berghoff kokybe truputuka prastesne. Kitose forumuose rase, kad berghoffo puodose po keliu metu pvz rankeneles pradeda turet laisvuma ir pan, ko pvz zepteriu puodose nepasitaike niekam...
bet tai irgi tik keliu zmoniu nuomone...



Pasikartosiu, zepter rankenos nejuda - jos lūžta doh.gif Pačiai taip atsitiko. Į naują puodą nekeitė (nors garantija metalui ale visam gyvenimui), o jau kai pataisė... doh.gif Siunčiau skandalą pakėlusi antrą kartą, kad bent sutaisytų padoriai. Sutaisė šiek tiek padoriau smile.gif
Atsakyti
Ne, aš tai Zepter jau nebepirkčiau - ir vien dėl jo nenormaliai aukštos kainos. Yra ir kitų firmų, mažiau garsių, kaip ir Zepteriai siūlančių - tokio paties kokybiško metalo gamybos puodų. Kodėl vien dėl vardo mokėti daugiau, jei galima ir neišlaidauti? Man kokybė yra svarbiau už vardą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kriaušė @ 2009 06 11, 00:46)
Zepter kospetika, taip pat labai aukstos kokybes. Kas yra isbandes Zepter ranku losjona, tas gali 100% garantuoti, kad sis losjonas neturi analogu.


na, net nežinau, esu gavusi rankų losjoną, tai jau seniai turiu. Na, kad jis kažkoks ypatingas, tikrai nepastebėjau blush2.gif
Atsakyti