Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

QUOTE(Jucy @ 2009 11 16, 10:31)
BŪTINAI  4u.gif




O rankenų nusukt nereikia? Jei jau termometrą reikia nuimti g.gif
Atsakyti
QUOTE(+777+ @ 2009 11 16, 10:01)
O rankenų nusukt nereikia? Jei jau termometrą reikia nuimti g.gif


Indaplovėj rankenom nieko napsidarys, o termoreguliatoriui - gali biggrin.gif Tik rankom plaunant nusukt nieko nereikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 11 16, 12:03)
Indaplovėj rankenom nieko napsidarys, o termoreguliatoriui - gali  biggrin.gif  Tik rankom plaunant nusukt nieko nereikia  smile.gif




O aš jau suabejojau, nes plastikas tai tas pats prisuktas ir ten ir ten. O čia pasidodo viskas dėl termoreguliatoriaus.
Atsakyti
QUOTE(ylang @ 2009 11 22, 10:41)
hihihi.gif tai kad aš su 40 proc nuolaida

Taip ir išlenda tų superduper puodų savikaina laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 11 12, 22:17)
Iš savo patirties galiu patarti pasirinkti kitą firmą, tą patį (tos pačios kokybės ar net geriau) nusipirksi už 1500 - 2000 Lt.  4u.gif


niekada negirkit tik savo firmos ,o kitos blogos --ka jusu nemoke etiskumo niekas unsure.gif filtrai visu firmu panasus ,bet aptarnavimas skiriasi savo kaina .mano pazystama turi zepterini ir dziaugiasi ,negali atsidziaugt ...

QUOTE(+777+ @ 2009 11 16, 10:10)
Aš irgi prieš eilę metų labai daug iš zepterio tikėjau ir pinigų kiek sukišau,kaip į gerus ir vertingus daiktus... bet kai teko nusivilti, tai nebesilankau nei jų prezentacijose, nei akcijų laukiu... O vyras ir po šiai dienai iš manęs dėl dulkių siurblio žvengia, kad geriau būčiau parduotuvėj už kelis šimtus nusipirkus, o ne už kelis tūkstančius...


as susidariau nuomone --tamsta zepteri taip tersi ir smerki kad doh.gif ar ir aplamai esi viskuom nepatenkintas zmogutis ... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(beskaiste @ 2009 11 28, 19:41)
niekada negirkit tik savo firmos ,o kitos blogos --ka jusu nemoke etiskumo niekas  unsure.gif  filtrai visu firmu panasus ,bet aptarnavimas skiriasi savo kaina .mano pazystama turi zepterini ir dziaugiasi ,negali atsidziaugt ...


Ne, nemokė beee.gif
Jei nepastebėjot, aš ir negyriau JOKIOS firmos, tik pasiūliau pasidomėti ir kitais siūlomais variantais, kurių kokybė ta pati, o kana...
Filtrai tikrai nepanašūs, membraninio valymo aš matau daugiau minusų, nei pliusų.
O šiaip ir aš 4000 sumokėjus turbūt džiaugčiausi neatsidžiaugčiau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(beskaiste @ 2009 11 28, 23:03)
as susidariau nuomone --tamsta zepteri taip tersi ir smerki  kad  doh.gif ar ir aplamai esi viskuom nepatenkintas zmogutis ... schmoll.gif


Ir ko čia žmogų užpuolėt? Nei ji smerkia, nei ką, gal tik nedievina taip kaip jūs. Sukišo pinigus, kokybės lauktos negavo, negi žmogus negal turėt KITOKIOS nuomonės, iškart patampa "teršiančiu, smerkiančiu ir viskuo nepatenkintu". Ji juk painėjo ir jai patinkančius Zepter produktus, jei ką.

"N" kartų rašiau ir dar parašysiu - kodėl, kai mano MixSy gedo jau 4 kartus, aš turiu būti juo labai patenkinta? Berta čia rašė, kad ale seniau MixSy kažkokias plastmasines detales dėdavo, o dabar tai jau geras sudeda doh.gif O kodėl man taisydami niekas gerų nesudeda? doh.gif Su vaxsy produktai (rūkyti, mėsiukai įvairūs, šviežia mėsa be vacsy tikrai ilgiau nesugenda) man apsitraukia gličia plėvele, zepter atstovai aiškina, kad taip turi būti, bet man - nepriimtina schmoll.gif O va puodai man- superiniai thumbup.gif
Kodėl reikia apie zepter rašyti TIK gerai, o bet kokia neigiama nuomonė (beje, nuomonė iš patirties) yra taip nepriimtina? Juk šiaip ir aš, ir +777+ rašome iš patirties.

Ir +777+ teisi - siurblys - tragiškas. Netraukia nieko, garo gamint nespėja, tikrai išbandžiusi jį esu, nereikia būti tokiu protingu, kad elementariai sulygint pvz Karcher garinio siurblio tech. duomenis ir Zepter. Karcher žymiai galingesnis ir žymiai pigesnis.

Na va, prirašiau, dabar lauksiu, kol akmenim užmėtysit lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jucy: 28 lapkričio 2009 - 23:19
QUOTE(Jucy @ 2009 11 29, 00:15)
Na va, prirašiau, dabar lauksiu, kol akmenim užmėtysit  lotuliukas.gif

O aš labai dėkinga už nuomonę iš patirties. aciuks.gif
O ar taip gali būti, kad užvakumuota mėsa greičiau sugenda? Aš irgi turiu vakumavimo įrangą, tik kito gamintojo. Nu tikrai užvakumavus ilgiau šviežia išlieka. Tikrai negliaumija. schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 11 29, 00)

Na va, prirašiau, dabar lauksiu, kol akmenim užmėtysit  lotuliukas.gif


***** jau akmenu kisenej neberasta lotuliukas.gif

su siurbliu --as turiu ir man garas eina kuo puikiausiai ,speja ji gaminti ir viskas ten gerai ,pas mane slegis nekrenta .tik jau isplovimas to bakelio -tikra nesamone .va naujo modelio visai kas kita . smile.gif viena drauge irgi keikia garo kokybe,jai irgi slegis krenta dirbant unsure.gif kazkodel
vakumini siurbliuka turiu ir stiklinius indus --patenkinta as jais smile.gif .jei glista mesa kam--gal jau per ilgai laikot ?
puodais ,keptuvem esu patenkinta labai smile.gif bet pradzioj kol ismokau gaminti ,tai BM vis keikdavo tuos puodus doh.gif o pasirodo mane reikejo keikt ,kad nemoku gamint. g.gif dabar ciki ciki ,liuks gaunasi viskas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sophi @ 2009 11 22, 11:50)
Taip ir išlenda tų superduper puodų savikaina laugh.gif


tapk zepter darbuotoja ,ir tu isigysi su 40% nuolaida. smile.gif darbuotoja ,tai nereiskia kad lakstyti su puodais reikia ir pardavinet g.gif .bet tampi potencialiu vartotoju ir perki su nuolaidom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beskaiste @ 2009 11 29, 00:47)
tapk zepter darbuotoja ,ir tu isigysi su 40% nuolaida. smile.gif darbuotoja ,tai nereiskia kad lakstyti su puodais reikia ir pardavinet  g.gif .bet tampi potencialiu vartotoju ir perki su nuolaidom  smile.gif

Man nereikia nei darbo, nei puodų, nei nuolaidų. Banalus pavyzdys: prekės kaina 10 Lt. Su 40 % nuolaida jos kaina 6 Lt. Į tuos 6 Lt dar patenka bent jau gamintojo ir pardavėjo pelnas. Kokia galėtų būti to prekės savikaina g.gif biggrin.gif Nemokami pietūs - tik sūris spąstuose, bet ir tai tik vieną kartą laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(beskaiste @ 2009 11 29, 00:47)
***** jau akmenu kisenej neberasta  lotuliukas.gif

su siurbliu --as turiu ir man garas eina kuo puikiausiai ,speja ji gaminti ir viskas ten gerai ,pas mane slegis nekrenta .tik jau isplovimas to bakelio -tikra nesamone .va naujo modelio visai kas kita . smile.gif viena drauge irgi keikia garo kokybe,jai irgi slegis krenta dirbant  unsure.gif kazkodel
vakumini siurbliuka turiu ir stiklinius indus --patenkinta as jais  smile.gif .jei glista mesa kam--gal jau per ilgai laikot ?
puodais ,keptuvem esu patenkinta labai  smile.gif bet pradzioj kol ismokau gaminti ,tai BM vis keikdavo tuos puodus  doh.gif o pasirodo mane reikejo keikt ,kad nemoku gamint. g.gif dabar ciki ciki ,liuks gaunasi viskas  smile.gif
Papildyta:
tapk zepter darbuotoja ,ir tu isigysi su 40% nuolaida. smile.gif darbuotoja ,tai nereiskia kad lakstyti su puodais reikia ir pardavinet  g.gif .bet tampi potencialiu vartotoju ir perki su nuolaidom  smile.gif


Aš bandžiau būtent tą naują - tuttoluxo siurblį, man jis tikrai nespėjo garo gaminti, juk kai pradedi valyti, kad ir radiatorius ar baldus, tai nuspaudi tą garo mygtuką ir laikai, o jau po minutės eina ne garas, o vandens purslai tokie vėsūs, kad pasigamintų garas reikia lukterti. Man tas nepatiko.

Su vacsy mano patirtis irgi ne kokia, buvau iš draugės mėnesiukui pasiskolinusi, tai rūkyti gaminiai (ar žuvis, ar mėsa) apglisdavo po dienos, man tas nepatiko. Šviežia mėsa 2 dienų neišsilaikydavo neapglitusi, nemanau, kad ilgai laikiau, juo labiau, kad be to vacsy šaldytuve ji ilgiau išstovi nesugedusi. Draugė sakė, kad gerai sriubą tuo dangčiu užsiurbti, tipo savaitę kaip šviežia būna. Bet kad aš tokio poreikio neturiu, nemaitinsiu šeimos ta pačia sriuba savaitę laiko, aš verdu dažnai ir po nedaug, tai man vėl šioj vietoj nepasiteisino. Varškė, mišrainė - taip išsilaiko šviežia ilgiau, bet tik dėl jų vacsy pirkti neapsimoka, geriau pora indelių TW - rezultatas tas pats smile.gif Dar man patiko tas aparatas kur orą iš maišiukų išsiurbia, kokią mėsytę užsimarinuot galima, vyniotinį, patiko, kad tame maišelyje vyniotinį ir išvirt galima - savo sultyse gaunasi. Bet aš nusprendžiau, kad dėl kelių teigiamų dalykų man vacsy pirkti neapsimoka. Žinoma, čia individualu, kai kam gal viskas tinka. Todėl ir sakau, kad reikia viską individualiai įvertint, kas tinka vienam, nebūtinai tinka kitam. smile.gif

Bet va puodų, plaukų džiovintuvo tai į nieką nekeisčiau wub.gif

Dar labai patinka man zepter metalinės taurės Prince wub.gif Bet čia jau prabangos reikalas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 11 29, 12:40)
Aš bandžiau būtent tą naują - tuttoluxo siurblį, man jis tikrai nespėjo garo gaminti, juk kai pradedi valyti, kad ir radiatorius ar baldus, tai nuspaudi tą garo mygtuką ir laikai, o jau po minutės eina ne garas, o vandens purslai tokie vėsūs, kad pasigamintų garas reikia lukterti. Man tas nepatiko.

Su vacsy mano patirtis irgi ne kokia, buvau iš draugės mėnesiukui pasiskolinusi, tai rūkyti gaminiai (ar žuvis, ar mėsa) apglisdavo po dienos, man tas nepatiko. Šviežia mėsa 2 dienų neišsilaikydavo neapglitusi, nemanau, kad ilgai laikiau, juo labiau, kad be to vacsy šaldytuve ji ilgiau išstovi nesugedusi. Draugė sakė, kad gerai sriubą tuo dangčiu užsiurbti, tipo savaitę kaip šviežia būna. Bet kad aš tokio poreikio neturiu, nemaitinsiu šeimos ta pačia sriuba savaitę laiko, aš verdu dažnai ir po nedaug, tai man vėl šioj vietoj nepasiteisino. Varškė, mišrainė - taip išsilaiko šviežia ilgiau, bet tik dėl jų vacsy pirkti neapsimoka, geriau pora indelių TW - rezultatas tas pats  smile.gif  Dar man patiko tas aparatas kur orą iš maišiukų išsiurbia, kokią mėsytę užsimarinuot galima, vyniotinį, patiko, kad tame maišelyje vyniotinį ir išvirt galima - savo sultyse gaunasi. Bet aš nusprendžiau, kad dėl kelių teigiamų dalykų man vacsy pirkti neapsimoka. Žinoma, čia individualu, kai kam gal viskas tinka. Todėl ir sakau, kad reikia viską individualiai įvertint, kas tinka vienam, nebūtinai tinka kitam.  smile.gif

Bet va puodų, plaukų džiovintuvo tai į nieką nekeisčiau  wub.gif

Dar labai patinka man zepter metalinės taurės Prince  wub.gif Bet čia jau prabangos reikalas  wub.gif



man ir labai patinka 4u.gif wub.gif verysad.gif

user posted image
Atsakyti
o ma metaline taures tik grazu, bet gerti is ju schmoll.gif nepatinka, ir daug pazistamu tos nuomones. na bet is praktiskumo puses, tai thumbup.gif , ypac kur daznai naudojama tokie daiktai.
Atsakyti