Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

QUOTE(+777+ @ 2009 11 09, 15:11)
O bižuterija koks mėšlas doh.gif , spalva nusitrina, auskarų kojelės išsitraukia ir kas baisiausia, net jų pačių dirbtuvėse netvarko(sako šlamšta nusipirkot). O nunešus pas juvelyrus, jie tiesiai šviesiai išpyškina grąžinkit iš ko pirkot, nes jų sulytuot negali. Konsultantės galėtų iš karto pasakyt, kas gali atsitikt, bet gi tyli, o kai kreipiesi, tai pasako, mes visos čia su momentu klijuojam...

TŲ ypatingų mikseriu  malūnelis susimala, tai kodėl neįspet žmogaus, kad jei ūkiškai naudosi, tai kas mėnesį dar po 6 lt mokėsi už malūnėlį...

Dovaniniai peiliai, kas supranta irgi mėšlas... Atšimpa ir jie, o jei pagalast sugalvosi, tai dantukai ištrupa...

Depiliatorių pastoviai naudojant plaukeliai pradeda augti po oda...

Kodėl nepasako, kad dulkių siurblys mažo galingumo... bružini bružini kol ta siuliuką įtraukia...

Nesu pesimistė, bet tiesiog nusivyliau tuo garbinamu zepteriu schmoll.gif . Jei atvirai-man pasiteisino tik jų puodai, bioptronas, o iš kosmetikos tai oxisprejus ir tonikas su pieneliu  smile.gif .


Auskarų nebandžiau, bet nebandžiau dėl to, kad iš karto supratau, kad š.... biggrin.gif

O koks malūnėlis susidėvi? Dar nesusidūriau su tuo. g.gif

Peiliai tie dovaniniai korbuoti man labai patinka, 5 metus tik juos naudoju (kitų neturiu) ir neatšipo, o galast jų negalima, korbuoti nesigalanda schmoll.gif Šiaip man asmeniškai jie thumbup.gif

Nuo depiliatorių visų plaukeliai po oda įauginėja, kad to išvengti, reikia prausiantis pilingu kartas nuo karto pašveist kojas arba kempine šiurkščia. Čia visų epiliatorių trūkumas, pas mane ne zepter'io, bet taip pat sėkmingai įauginėja ax.gif

Siurblys neatitinka kainos, tikrai nieko nesiurbia, o garina irgi blogai, nespėja garo gaminti, ilgiau pagarinus eina ne garai, o vanduo, tas "ilgiau pagarinus" tai minutę kokia biggrin.gif Ačiū dievui nespėjau nusipirkti šito š... biggrin.gif

Iš kosmetikos man dar losjonas rankom super thumbup.gif

O bioptronas iš tikrųjų toks geras? Aš kažkaip skeptiškai į jį žiūriu cool.gif
Atsakyti
[quote=Jucy,2009 11 09, 18:00]
O koks malūnėlis susidėvi? Dar nesusidūriau su tuo. g.gif


Tas miksy už 699 lt ar kaip jis ten vadinasi, kur per minutę susmulkina daržoves, majonezui daryt ir t.t. Ten detalė yra tiesiog iš plastiko ir neatlaiko krūvio, jei jau taip malsi kaip jie reklamuoja.




Iš kosmetikos man dar losjonas rankom super thumbup.gif

Apie šitą produktą pamiršau, bet jis tikrai geras.



O bioptronas iš tikrųjų toks geras? Aš kažkaip skeptiškai į jį žiūriu

Jis geras jei naudoji, bet jei patingiu nusireguliuot ir pasėdėt, tai praktiškai visai nepadeda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE
O koks malūnėlis susidėvi? Dar nesusidūriau su tuo.  g.gif
Tas miksy už 699 lt ar kaip jis ten vadinasi, kur per minutę susmulkina daržoves, majonezui daryt ir t.t. Ten detalė yra tiesiog iš plastiko ir neatlaiko krūvio, jei jau taip malsi kaip jie reklamuoja.


Tikrai taip, aš saviškio taisyt nespėju doh.gif

QUOTE
Jis geras jei naudoji, bet jei patingiu nusireguliuot ir pasėdėt, tai praktiškai visai nepadeda lotuliukas.gif


o ką ten jį dar reguliuot reikia? blush2.gif Kaip? blush2.gif
Atsakyti
O as jau oro valytuvui popierinio filtro du menesius laukiu.Kazkoks s.... .Gal kas galit pasiulyt?
Tfuuu,ne ten teiraujuosi cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agute77: 10 lapkričio 2009 - 20:36
QUOTE(Jucy @ 2009 11 10, 18:54)
Tikrai taip, aš saviškio taisyt nespėju  doh.gif
o ką ten jį dar reguliuot reikia?  blush2.gif Kaip?  blush2.gif

Jeigu su stovu tai i reikiama vieta reikia nusistatyt sviesa ax.gif
Atsakyti
Tas miksis dabar kainuoja 749 ir detale dabar patobulinta metaline,ji isdildavo greitai todel kad zmones neteisingai istatydamo ir maldavo.Mixcsi mano pirmoji preke ir negaliu atsidziaugti.
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 11 11, 00:01)
Tas miksis dabar kainuoja 749 ir detale dabar patobulinta metaline,ji isdildavo greitai todel kad zmones neteisingai istatydamo ir maldavo.Mixcsi mano pirmoji preke ir negaliu atsidziaugti.





Džiugu, kad nors tobulina, nes žinau, kad ne pas vieną mano draugę su mixcsi problemų yra... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 11 10, 23:01)
Tas miksis dabar kainuoja 749 ir detale dabar patobulinta metaline,ji isdildavo greitai todel kad zmones neteisingai istatydamo ir maldavo.Mixcsi mano pirmoji preke ir negaliu atsidziaugti.


Nuo kada ji patobulinta? Aš prieš 5 metus pirkau, tada patobulinta buvo, ar ne? Be to, nusibodo man saviškį taisyt, negi man taisydami tos patobulintos įdėt negali? g.gif ir kaip galima neteisingai įstatyti ir malti? blink.gif

QUOTE(+777+ @ 2009 11 11, 16:25)
Džiugu, kad nors tobulina, nes žinau, kad ne pas vieną mano draugę su mixcsi problemų yra... ax.gif


Ne pas ją vieną... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jucy: 11 lapkričio 2009 - 21:51
O mane domina zepter vandens valymo sistema. Gal kuri konsultantė gali parašyti į a/z ir pakonsultuoti,domina ir kaina. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2009 11 12, 21:00)
O mane domina zepter vandens valymo sistema. Gal kuri konsultantė gali parašyti į a/z ir pakonsultuoti,domina ir kaina. smile.gif


Iš savo patirties galiu patarti pasirinkti kitą firmą, tą patį (tos pačios kokybės ar net geriau) nusipirksi už 1500 - 2000 Lt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 11 12, 22:17)
Iš savo patirties galiu patarti pasirinkti kitą firmą, tą patį (tos pačios kokybės ar net geriau) nusipirksi už 1500 - 2000 Lt.  4u.gif


Nemegstu veltis į tokius gynčius,bet neutinku schmoll.gif -geras šitas filtras,o kitų firmų filtrai taip vandens neišvalo,bent aš tokių nemačiau,nuo kalkių nuosedų -taip,išvalo,bet kalkių nuosedos,tai dar ne visi vandens nešvarumai.
Idomu,koki jusy turite? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 11 12, 22:17)
Iš savo patirties galiu patarti pasirinkti kitą firmą, tą patį (tos pačios kokybės ar net geriau) nusipirksi už 1500 - 2000 Lt.  4u.gif




Tuoj nuo zeptaristų į akį gausi, nes duoną iš jų atiminėji lotuliukas.gif
Atsakyti