Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

QUOTE(~MILENA~ @ 2009 11 02, 10:06)
sveiki,gal kas turite peilius ir atbatinuka???? ar patinka???? Noriu pirkti arba viena arba kita.


Peiliai man patinka ir korbuoti, ir nekorbuoti, nekorbuoti gal net labiau. O arbatinukas tai s..., nieko ypatingo, paprastas, plastmasinis, niekuo is kitu neissiskiria smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2009 11 02, 11:06)
sveiki,gal kas turite peilius ir atbatinuka???? ar patinka???? Noriu pirkti arba viena arba kita.

Peiliai man tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Arbatinuka "gyva" ne maciau, bet sake kad dizainas grazus. Dabar galvoju Kaledine dovana vyru ax.gif bet kad ir man gerai butu lotuliukas.gif : arba peilius (atrodo dezutei 5 vnt) arba arbatinuka. A konsultante turiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2009 11 03, 12:12)
Arbatinuka "gyva" ne maciau, bet sake kad dizainas grazus.  Dabar galvoju Kaledine dovana vyru ax.gif bet kad ir man gerai butu lotuliukas.gif : arba peilius (atrodo dezutei 5 vnt) arba arbatinuka. A konsultante turiu ax.gif



Nu nematau aš ten grožio, jau toks paprastas... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2009 11 03, 14:12)
Arbatinuka "gyva" ne maciau, bet sake kad dizainas grazus.  Dabar galvoju Kaledine dovana vyru ax.gif bet kad ir man gerai butu lotuliukas.gif : arba peilius (atrodo dezutei 5 vnt) arba arbatinuka. A konsultante turiu ax.gif

Peilai yra penki ir du,o arbatinuka gyvai gali pamatyti Zepter salone Tiltu g.26 prie pat senojo turgaus.Kas turi peilius tikrai nesiskundzia bet zinoma yra zmoniu kuriems viskas blogai.
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2009 11 03, 12:12)
Arbatinuka "gyva" ne maciau, bet sake kad dizainas grazus.  Dabar galvoju Kaledine dovana vyru ax.gif bet kad ir man gerai butu lotuliukas.gif : arba peilius (atrodo dezutei 5 vnt) arba arbatinuka. A konsultante turiu ax.gif


Jei jau renkiesi tarp šių dviejų, tuomet vienareikšmiškai - peiliai 4u.gif Be to, dovana bus ilgaamžė, o virdulys irnesakyk.gif tai suges, tai suduš (ne metalinis juk) schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jucy: 03 lapkričio 2009 - 21:22
Arbatinukas gal ir ne toks s..., greitai uzverda vandenukas, dizainas skonio reikalas, bet man tai kaina tokia uzlausta, kaip uz toki daikta, tuolabiau kad garantija tik metams blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ryyd: 08 lapkričio 2009 - 18:43
QUOTE
O jus ar turite Zepterio konsultantą.




Ne, visada zepter konsultantas pasakys teisybę. Aš vieną turiu ir net labai artimą žmogų (gal dėl to ir taip mausto, nes tokia gyvenimiška situacija, kad savus lengviausia išdūrinėt), deja esu nepatenkinta tom konsultacijom, nes kai klausi, tai nori žinoti ar geras daiktas ar šlamštas. Bet iš mano konsultantės, tai visada pasigirsta tik achinimas ir liaupsinimas produkto, o kai atsitinka kas, tai tada jau patarimai būna labai paprasti-paimk moment klijų ir susiklijuok, čia mes visos taip klijuojam. Tai į "savo" konsultante daugiau gyvenime nesikreipsiu, yra ir kitų, kurie žmoniškai pasako, o ne vien pinigus mato akyse ir planų įvykdymus.
Atsakyti
QUOTE(+777+ @ 2009 11 09, 09:20)
Ne, visada zepter konsultantas pasakys teisybę. Aš vieną turiu ir net labai artimą žmogų (gal dėl to ir taip mausto, nes tokia gyvenimiška situacija, kad savus lengviausia išdūrinėt), deja esu nepatenkinta tom konsultacijom, nes kai klausi, tai nori žinoti ar geras daiktas ar šlamštas. Bet iš mano konsultantės, tai visada pasigirsta tik achinimas ir liaupsinimas produkto, o kai atsitinka kas, tai tada jau patarimai būna labai paprasti-paimk moment klijų ir susiklijuok, čia mes visos taip klijuojam. Tai į "savo" konsultante daugiau gyvenime nesikreipsiu, yra ir kitų, kurie žmoniškai pasako, o ne vien pinigus mato akyse ir planų įvykdymus.


drinks_cheers.gif tai jau tikrai drinks_cheers.gif Kai perki, tai ojojoj kokį amžiną daiktą, o kai gest pradeda, tai tada pasirodo, ka čia natūralus dalykas. Kita vertus, kodėl kai kurios firmos blenderiam, arbatinukam duoda 3 metų garantiją, o zepter tik 1 metams, manau, kad apie kokybę (elektrinių daiktų, apie puodus jau nešneku) tai viską pasako smile.gif

Taip pat apie vacsy sistemą galiu pasakyt, kad man nepasiteisino ir ateity jei kas sugalvos iš pažįstamų pirkt, tai atkalbinėsiu. Turėjau kelis insdelius ir tą siurbliuką iš draugės pasiskolinusi, galiu pasakyt, kad dar greičiau viskas genda, o rūkyti gaminiai apglinta po dienos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 11 09, 09:48)
Taip pat apie vacsy sistemą galiu pasakyt, kad man nepasiteisino ir ateity jei kas sugalvos iš pažįstamų pirkt, tai atkalbinėsiu. Turėjau kelis insdelius ir tą siurbliuką iš draugės pasiskolinusi, galiu pasakyt, kad dar greičiau viskas genda, o rūkyti gaminiai apglinta po dienos  schmoll.gif

o as visai patenkinta vacsy ax.gif uzmarinuoju mesytes daugiau,po to kiek reikia issitraukiu viena diena, kita... varske gana neblogai laikosi. tik pastebejau, jei maistas nesiezias, tai tikrai jo ilgiau ir neissaugosi, o jei sviezia maista uzvakumuoji, tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2009 11 09, 11:03)
o as visai patenkinta vacsy  ax.gif  uzmarinuoju mesytes daugiau,po to kiek reikia issitraukiu viena diena, kita... varske gana neblogai laikosi. tik pastebejau, jei maistas nesiezias, tai tikrai jo ilgiau ir neissaugosi, o jei sviezia maista uzvakumuoji, tai  thumbup.gif


Na nežinau, gal aš ko nemokėjau, gal panaudot reikia, o ne pasiskolit porai savaičių hihihi.gif
Atsakyti
O bižuterija koks mėšlas doh.gif , spalva nusitrina, auskarų kojelės išsitraukia ir kas baisiausia, net jų pačių dirbtuvėse netvarko(sako šlamšta nusipirkot). O nunešus pas juvelyrus, jie tiesiai šviesiai išpyškina grąžinkit iš ko pirkot, nes jų sulytuot negali. Konsultantės galėtų iš karto pasakyt, kas gali atsitikt, bet gi tyli, o kai kreipiesi, tai pasako, mes visos čia su momentu klijuojam...

TŲ ypatingų mikseriu malūnelis susimala, tai kodėl neįspet žmogaus, kad jei ūkiškai naudosi, tai kas mėnesį dar po 6 lt mokėsi už malūnėlį...

Dovaniniai peiliai, kas supranta irgi mėšlas... Atšimpa ir jie, o jei pagalast sugalvosi, tai dantukai ištrupa...

Depiliatorių pastoviai naudojant plaukeliai pradeda augti po oda...

Kodėl nepasako, kad dulkių siurblys mažo galingumo... bružini bružini kol ta siuliuką įtraukia...

Nesu pesimistė, bet tiesiog nusivyliau tuo garbinamu zepteriu schmoll.gif . Jei atvirai-man pasiteisino tik jų puodai, bioptronas, o iš kosmetikos tai oxisprejus ir tonikas su pieneliu smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo +777+: 09 lapkričio 2009 - 15:13