Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

kraustomes su receptais cia
Atsakyti
O mane šiandien labai sudomino garantinis aptarnavimas ar kažkas panašaus... Deklaruojama, kad tai puodai visam gyvenimui smile.gif Mano puodams gal koks dešimtmetis ir... šiandien užsukau ant dangčio rankenėlę ir liko dangtis vienoje rankoje, rankenėlė kitoje, o tas varžtas, kur iš dangčio styro, aišku liko įsisukęs rankenėlės viduje. Jis tiesiog nulūžo nuo dangčio kartu su visa prisukta rankena blink.gif
Atsakyti
QUOTE(LoJoo @ 2009 10 28, 18:45)
O mane šiandien labai sudomino garantinis aptarnavimas ar kažkas panašaus... Deklaruojama, kad tai puodai visam gyvenimui smile.gif Mano puodams gal koks dešimtmetis ir... šiandien užsukau ant dangčio rankenėlę ir liko dangtis vienoje rankoje, rankenėlė kitoje, o tas varžtas, kur iš dangčio styro, aišku liko įsisukęs rankenėlės viduje. Jis tiesiog nulūžo nuo dangčio kartu su visa prisukta rankena  blink.gif


Dangtį turi keisti arba remontuoti. Metalui garantija suteikiama visam gyvenimui, tik plastmasinėms detalėms 18 mėn. Šiaip jie aišku spaus ant to, kad remontuot, bet aš jūsų vietoj reikalaučiau keitimo smile.gif
Atsakyti
Ačiū už greitą atsakymą smile.gif Reikės ramiai pasigalvoti motyvus būtent keitimui, ne remontui smile.gif
Šiaip kažkodėl maniau, kad tas varžtas išlietas iš to paties metalo ir yra vientisas su dangčiu, o pasirodo jis tiesiog kažkuo priklijuotas.
Atsakyti
gal kas turit kombi dubeneli? ar tas plastikinis dangtis turi sandariai uzsidaryti? ar tik siaip pridaryti? nes man jis niekaip neuzsidaro. visad vienas sonas atsiknojas g.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2009 10 29, 13:41)
gal kas turit kombi dubeneli? ar tas plastikinis dangtis turi sandariai uzsidaryti? ar tik siaip pridaryti? nes man jis niekaip neuzsidaro. visad vienas sonas atsiknojas  g.gif

O ar uzdarinji kaip priklauso - pirmiausia nuo vidurio ?Paskui tik sonus uzspaudi.Pabandyk taip uzdaryti , gal gerai uzsispaus.
Atsakyti
QUOTE(SaVi @ 2009 10 29, 13:05)
O ar uzdarinji kaip priklauso - pirmiausia nuo vidurio ?Paskui tik sonus uzspaudi.Pabandyk taip uzdaryti , gal gerai uzsispaus.

nu aisku, kad ne doh.gif ir is kur man zinot jei konsultante pati jo negalejo uzdaryt doh.gif

as soke blink.gif auksas jus 4u.gif nuejau ir uzdariau thumbup.gif puodus turiu beveik 4m. o tik dabar suzinojau kaip uzdaryt kombi doh.gif
aciu labai 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2009 10 29, 11:41)
gal kas turit kombi dubeneli? ar tas plastikinis dangtis turi sandariai uzsidaryti? ar tik siaip pridaryti? nes man jis niekaip neuzsidaro. visad vienas sonas atsiknojas  g.gif

man lyg ir nesandarei g.gif


QUOTE(vassara @ 2009 10 29, 13:01)
nu aisku, kad ne  doh.gif ir is kur man zinot jei konsultante pati jo negalejo uzdaryt  doh.gif

as soke  blink.gif auksas jus 4u.gif nuejau ir uzdariau  thumbup.gif puodus turiu beveik 4m. o tik dabar suzinojau kaip uzdaryt kombi  doh.gif
aciu labai  4u.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif reiks ir man taip pabandyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LoJoo @ 2009 10 28, 20:13)
Ačiū už greitą atsakymą smile.gif Reikės ramiai pasigalvoti motyvus būtent keitimui, ne remontui smile.gif
Šiaip kažkodėl maniau, kad tas varžtas išlietas iš to paties metalo ir yra vientisas su dangčiu, o pasirodo jis tiesiog kažkuo priklijuotas.


Motyvai ne jų reikalas, čia jūsų TEISĖ rinktis, neišdėstant motyvų biggrin.gif Tas varžtelis neišlietas, jis lyg privirintas kažkoks.

QUOTE(SaVi @ 2009 10 29, 12:05)
O ar uzdarinji kaip priklauso - pirmiausia nuo vidurio ?Paskui tik sonus uzspaudi.Pabandyk taip uzdaryti , gal gerai uzsispaus.


Na na, galima smulkiau šitą procesą paaiškinti? Aš jau n metų turiu tuos dubenis, bet kad juos kažkaip uždaryt nuo vidurio reikia, nieks neaiškino blink.gif Man irgi nesandariai užsidaro, kartais visai neužsispaudžia smile.gif
Atsakyti

Na na, galima smulkiau šitą procesą paaiškinti? Aš jau n metų turiu tuos dubenis, bet kad juos kažkaip uždaryt nuo vidurio reikia, nieks neaiškino blink.gif Man irgi nesandariai užsidaro, kartais visai neužsispaudžia smile.gif

Smulkiau nera ka daugiau pasakot.Darant nuo vidurio turi uzsidaryti , jeigu dangtis nesideformafes .Kadangi seniai ir turiu siuos indus, ir seniai dirbu Zepter kompanijoj tai ir zinau.Ne visos konsultantes turi daug patirties , todel nezino visu smulkmenu ,nors nemanau kad ir as viska zinau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2009 10 29, 14:21)
man lyg ir nesandarei  g.gif
lotuliukas.gif  reiks ir man taip pabandyt  4u.gif

vat vat biggrin.gif pabandykit paspaust per viduri thumbup.gif net sonu apspaudyt nereikejo, tik girdziu oras isejo ir uzsidare bigsmile.gif
Atsakyti
sveiki,gal kas turite peilius ir atbatinuka???? ar patinka???? Noriu pirkti arba viena arba kita.
Atsakyti