Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

QUOTE(marinulia @ 2009 10 11, 23:16)
Ir as turiu puodu ir keptuviu,bet neesu suzaveta schmoll.gif Dabar galvoju veltui ismesti pinigai doh.gif Dariau plova ir man vistirk jis prie dugno prisvilino.Taip pat keptuve viskas limpa prie jos,kiausinienes neimanoma iskept.
Gal darau kokia klaida?prasau patarkit ax.gif


Per daug įkaitini, parašysiu viską smulkiai vakare tau į až, pamatysi, pavyks 4u.gif Ir kiaušinį paaiškinsiu kaip iškept ir be aliejaus, ir su aliejum 4u.gif Tik parašyk, kelių padėčių tavo viryklė? Na, jei elektrinė, tai kiek lygių? 6? 9? (Bus paprasčiau paaiškint). 4u.gif


QUOTE(berta4 @ 2009 10 12, 06:31)
Dar kartą nueik į puodų pristatymą arba kreipkis į konsultantą gerai viską išsiaiškink,kepa ir verda tikrai gerai tik reikia priprasti.


Man tik keista, kad jūs esat konsultantė, bet vat čia nemokamos konsultacijos nei velnio nesuteikiat, įdomūs paaiškinimai "nueik į puodų pristatymą dar kartą", "kreipkis į konsultantę", ne kad žmogui padėti geranoriškai ir pabandyt paaiškint. Taip pat kaip neseniai buvo "kas nori pagaminti vakarienę per 30 min?", kai paklausiam kaip, pasakot "organizuokit prezentaciją, atvyksiu, pamokysiu". O čia negalit? Gaila? Įdomus požiūris. Mes visi čia kiek galim, tiek stengiamės padėt žmogui, o jūsų pozicija keista...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jucy: 12 spalio 2009 - 10:07
QUOTE(Jucy @ 2009 10 12, 10:05)
Per daug įkaitini, parašysiu viską smulkiai vakare tau į až, pamatysi, pavyks  4u.gif Ir kiaušinį paaiškinsiu kaip iškept ir be aliejaus, ir su aliejum  4u.gif Tik parašyk, kelių padėčių tavo viryklė? Na, jei elektrinė, tai kiek lygių? 6? 9? (Bus paprasčiau paaiškint).  4u.gif


gal ir mane galima butu pamokinti blush2.gif kaitlente 9 lygiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2009 10 12, 11:36)
gal ir mane galima butu pamokinti  blush2.gif kaitlente 9 lygiu  ax.gif


OK, galiu ir čia, galiu į až 4u.gif Tik vakare, nes daug rašyt, dabar laiko nelabai turiu 4u.gif
Beje aš ne platintoja, paprasta vartotoja jei ką, dabar, kai išmokau, viskas puikiai išeina, nors iš pradžių keikiausi - nesigaudavo nieko hihihi.gif Bet man tikrai negaila pasidalint patirtim 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jucy: 12 spalio 2009 - 11:56
QUOTE(Jucy @ 2009 10 12, 12:53)
OK, galiu ir čia, galiu į až  4u.gif Tik vakare, nes daug rašyt, dabar laiko nelabai turiu  4u.gif
Beje aš ne platintoja, paprasta vartotoja jei ką, dabar, kai išmokau, viskas puikiai išeina, nors iš pradžių keikiausi - nesigaudavo nieko  hihihi.gif Bet man tikrai negaila pasidalint patirtim  4u.gif


jeigu jums nesunku, gal geriau čia, nes manau atsiras ir atsiras mamyčių, norinčių išmokti blush2.gif mirksiukas.gif Čia jums 4u.gif Ačiū labai Jucy už geranoriškumą visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dangiuks: 12 spalio 2009 - 11:58
QUOTE(Jucy @ 2009 10 12, 11:53)
OK, galiu ir čia, galiu į až  4u.gif Tik vakare, nes daug rašyt, dabar laiko nelabai turiu  4u.gif
Beje aš ne platintoja, paprasta vartotoja jei ką, dabar, kai išmokau, viskas puikiai išeina, nors iš pradžių keikiausi - nesigaudavo nieko  hihihi.gif Bet man tikrai negaila pasidalint patirtim  4u.gif

ok, viesai, manau daug kam pravers 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 10 12, 11:05)
Per daug įkaitini, parašysiu viską smulkiai vakare tau į až, pamatysi, pavyks  4u.gif Ir kiaušinį paaiškinsiu kaip iškept ir be aliejaus, ir su aliejum  4u.gif Tik parašyk, kelių padėčių tavo viryklė? Na, jei elektrinė, tai kiek lygių? 6? 9? (Bus paprasčiau paaiškint).  4u.gif
Man tik keista, kad jūs esat konsultantė, bet vat čia nemokamos konsultacijos nei velnio nesuteikiat, įdomūs paaiškinimai "nueik į puodų pristatymą dar kartą", "kreipkis į konsultantę", ne kad žmogui padėti geranoriškai ir pabandyt paaiškint. Taip pat kaip neseniai buvo "kas nori pagaminti vakarienę per 30 min?", kai paklausiam kaip, pasakot "organizuokit prezentaciją, atvyksiu, pamokysiu". O čia negalit? Gaila? Įdomus požiūris. Mes visi čia kiek galim, tiek stengiamės padėt žmogui, o jūsų pozicija keista...

Jucy aciu jums uz geranoriskuma 4u.gif 4u.gif 4u.gif Dabar kaip tik laukiu naujos virykles ir orkaites,tik pas mane ne elektrine,o dujine.
Siap as labai megstu gamint,ir kaip nusipirkau daikta,galvojau palengvinsiu sau,bet nieko neiseina,padejau i sona,o vyras pastoviai sako :nu gi pagamink ka nors skanaus su Zepters indais doh.gif biggrin.gif
Lauksiu is jusu zinutes 4u.gif
Atsakyti
butu gerai, kad paaiskintumete cia forume, nes visiems, bent jau daugumai, aktualu. Mes irgi turim puodus, gal jau apie 2 - 3 metus, bet gaminom vos pora kartu, tikrai kartais darosi gaila ismestu pinigu doh.gif unsure.gif
Turim puoda, keptuve ir toki inda, kuri ant virsaus reikia deti ir gaminasi ant garu...
dar turim mikseri, tai super daiktas, situo tai naudojames vos ne kasdien thumbup.gif
taigi laukiam paaiskinimo i forumiuka 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 10 12, 11:05)

Man tik keista, kad jūs esat konsultantė, bet vat čia nemokamos konsultacijos nei velnio nesuteikiat, įdomūs paaiškinimai "nueik į puodų pristatymą dar kartą", "kreipkis į konsultantę", ne kad žmogui padėti geranoriškai ir pabandyt paaiškint. Taip pat kaip neseniai buvo "kas nori pagaminti vakarienę per 30 min?", kai paklausiam kaip, pasakot "organizuokit prezentaciją, atvyksiu, pamokysiu". O čia negalit? Gaila? Įdomus požiūris. Mes visi čia kiek galim, tiek stengiamės padėt žmogui, o jūsų pozicija keista...

tuo labiau,kad nera galimybiu nueit kai kuriems zmonems doh.gif doh.gif ,

QUOTE(Užmirstuole @ 2009 10 12, 12:36)
gal ir mane galima butu pamokinti  blush2.gif kaitlente 9 lygiu  ax.gif

pas mane 14 lygiu ar labai skirsis?

QUOTE(Jucy @ 2009 10 12, 12:53)
Bet man tikrai negaila pasidalint patirtim  4u.gif

4u.gif 4u.gif aciu
Atsakyti
Oho, kiek susidomėjusių mamyčių smile.gif Smagu, vadinasi, mokomės visos kartu thumbup.gif Tik prašymas, jei aš parašysiu kad darau vienaip, o kita mamytė daro kitaip, tai pakomentuokit, gal kartu atrasim kelis to paties patiekalo gaminimo būdus, gal kažkuri pasiūlysit paprasčiau, na, pradedam:

QUOTE(marinulia @ 2009 10 11, 23:16)
Dariau plova ir man vistirk jis prie dugno prisvilino.Taip pat keptuve viskas limpa prie jos,kiausinienes neimanoma iskept.
Gal darau kokia klaida?prasau patarkit


Plovas:
Įkaitinu uždengtą puodą (ar keptuvę, bet aš visada puode darau) kol rodyklė būna beveik geltono lauko pabaigoje, pas mane 6 lygiai, tai katinu ant 5. Kaitinu kartais be aliejaus, kartais su, neturi reikšmės. jei liesesnio plovo norisi, aliejaus nepilu. Kai įkaista, mažinu iki 1, sumetu supjaustytą mėsą (jei kaitinu su aliejumi, kurį pilu į šaltą puodą, tada į aliejų dedu prieskonius, greitai išmaišau ir tik tada mėsą). Uždengiu, laukiu, kol nustoja mėsa viduj garsiai čirškėti. Atidarau, pamaišau (jei be aliejaus, tada mėsą "prieskoniuoju"). Mėsa turi būti apkepusi, kuo puikiausiai atlipti nuo puodo (nepriklausomai nuo to, su aliejum gaminat ar be). Galima netgi kai sumetat mėsą uždengus nukelti nuo kaitlentės ant šaltos, ir laukti kol nustos čirškėt, tik pirmą kartą apvertus dėti ant kaitlentės. Ir vienu, ir kitu atveju pavyksta. Apkepus mėsai dedu į ją svogūnus, morkas, kepu ant 4 jau neuždengdama. Kai puode mėsa su daržovėm iškepa, o tai įvyksta tikrai labai greitai, pilu vandens tiek, kad dvigubai apsemtų mėsą su daržovėm, prieskonius, plautus ryžius (jų nebrinkinu prieš tai, tik perplaunu), galima česnako skilteles sumest, kas ką mėgstat, nieko nemaišau ir uždengiu. Mažinu kaitrą nuo 4 iki 2 arba 1, jei turiu daugiau laiko, tai iki 1, laikau uždengtą apie valandą, neatidenginėju, kai rodyklė žaliam laukely iki antro arba trečio raudono punktyriuko pakyla, išjungiu, šiek tiek palikau dar uždengtą ir viskas, plovas paruoštas .

Kiaušinienė:
Įkaitinu keptuvę ant 5, vėlgi, iki tol, kol jau atsiduria geltono lauko pabaigoje, atidengiu, sumetu pjaustytus pomidorus ir svogūnus (čia kas ką mėgsta, galima lašinukų, galima kumpio), aliejaus jokio nepilu, nors daug kam skaniau su aliejum ir tikrai užtikrintai gerai iškepa - galima truputį truputį jo įpilti, bet, pasikartosiu, aš nepilu. Kai apkepa mano daržovės, pilu suplaktą kiaušinį (o į kas ką deda, kas miltų, kas grietinėlės, kas majonezo, žodžiu, pasiruoškit kaip įprastai ruošiat ir mėgstat), mažinu kaitrą iki 1, supilu ant daržovių plaktą kiaušinį, uždengiu, po kokių 2 min išjungiu. Čia jau jei plovo nebūtina išjungus palaikyti uždengto, tai kiaušinį būtina. Kokias 3 min., kai atidengiu, jis būna iškepęs ir atšokęs nuo dugno.


QUOTE(Užmirstuole @ 2009 10 12, 11:36)
gal ir mane galima butu pamokinti  kaitlente 9 lygiu 


Tau patarčiau bandyt kaitint ant 7, kept ant kokių 5, o jau pabaigoje ne ant 1 laikyt, o ant 2. Bet jau įsitikinau, kad kiekvieno viryklė individuali, nors tie patys 9 lygiai, bet jei viryklės skiriasi, nors lygių tiek pat, bet savo viduriuką atrast reikia. Gal tau ir ant 1 pabaigoje užteks laikyt .

QUOTE(marinulia @ 2009 10 12, 18:42)
pas mane ne elektrine,o dujine.


Principas gaminimo tikrai tas pats, bet su dujine man sunkiau, pas mano senelius dujinė, tai ten aš pavargstu, bet ne todėl kad dujinė, o todėl, kad čia AŠ su ja neįpratusi biggrin.gif (beje, ant dujinės ruoštas maistas man asmeniškai žymiai skanesnis mirksiukas.gif ). Kaitint reikia ne ant pilnos ugnies, ant prisuktos, o va jau po to man sunkiausia būna nustatyti pačią pačią kokią tik įmanoma mažiausią ugnį (beje, su dujom labiausiai pasimato, kiek jų sutaupom, nes jei tik šiek tiek didesnė ugnis, iškart traukia maistą prie dugno)

QUOTE(Barbaryta @ 2009 10 12, 19:35)
Turim puoda, keptuve ir toki inda, kuri ant virsaus reikia deti ir gaminasi ant garu...
dar turim mikseri, tai super daiktas, situo tai naudojames vos ne kasdien


Su tuo gariniu man patinka sultis daryt, į puodą reikia pilti šiek tiek vandens, į tą "rėtį" uogas ir kaitint, visos sultys subėga. Dar patinka kiaušinius virt kai reikia. Kokią sriubą verdu, ar bulves, o tam garų puode kiaušinius sumetus verdu smile.gif Niekada neperverda ir 'nesuplyšta" smile.gif Dar man skanu pvz puode balandėlius, ar troškinį, ar guliašą kokį gamint, o garų puode bulves tuo pačiu smile.gif

QUOTE(zuikispuikis @ 2009 10 12, 20:41)
tuo labiau,kad nera galimybiu nueit kai kuriems zmonems 
pas mane 14 lygiu ar labai skirsis?


Su 14 asmeniškai nebuvau susidūrus, bet principas, manau, tas pats, kaitinkit ant kokių 11-12, gaminkit gal ant 7, o jau pabaiga gal ant 3 turėtų būti. Pabandykit. Esmė yra kaitinant neperkaitint, nes tada degs viskas, kai jau sudėsit viską, pvz plovą ruošiant jau į apkeptą mėsą dėl svogūnus ir morkas ne tiek svarbu ant kokios ugnies, ją reguliuot juk galima, matysit, kad traukia, mažinkit kaitrą, svarbiausia, kad keptų, o jau pabaigoje viską sudėjus ir uždengus svarbiausia nepadaryt per stiprios kaitros, nes tada trauks maistą prie dugno, o jei per mažai įkaitinsit iš pradžių puodą ar keptuvę, tuomet neapkeps mėsa ir bus kaip troškinta.

Na va, pagrindiniai principai tokie. Tikiuosi bent kiek aiškiau pasidarė, gal nors truputį padėjau unsure.gif Jei kažką neaikiai parašiau, ar gal ką praleidau, klauskit smile.gif Ryt parašysiu, kaip lietinius kepu 4u.gif

P.S. Tuoj visos puikiai gaminsim ir tik pasijuoksim, kad kažkada kažkas nesigavo didis.gif
Atsakyti
O lietiniai tai labai įdomu. Nes be riebalų kaip reklamuoja, tai man nepavyko- svyla kaip pašėlę. O ir į tešlą įpylus aliejaus padėtis negerėja... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 10 12, 22:14)
Oho, kiek susidomėjusių mamyčių  smile.gif Smagu, vadinasi, mokomės visos kartu  thumbup.gif

dekui aciuks.gif ryt net reiks isbandyt kiausiniene biggrin.gif
Atsakyti
Lietiniai. Aš juos kepu taip: 250 ml pieno sumaišau su 2 kiaušiniais, šiek tiek cukraus, vanilinio cukraus ir miltais. Miltų reikia tiek, kad tešla būtų tiršta kaip grietinė, tada dar 250 ml pieno užvirinu ir verdantį pilu į tą tirštą tešlą ją maišydama. Pabaigoje įpilu aliejaus, iš akies, na, kokius 3 šaukštus apytiksliai. Tešla gaunasi tada skysta, kaip ir visiem lietiniam. Beje, tešlą aš maišau su mixsy, bet tas pats velnias bus, jei maišysit mikseriu ar blenderiu. Tada keptuvę įkaitinu, mažinu kaitrą iki 4 (jei iš viso 9, tai mažinti ir kepti reikia ant 6), į keptuvę pilu kaip įprasta tešlą ir kepu. Į keptuvę aliejaus nereikia. Blyno apačia kai iškepa, tai jis atšoksta pats nuo keptuvės kraštų, tada su mentele apverčiu. Pirmas blynas pas mane tradiciškai keliauja į šiukšliadėžę, nežinau kodėl, bet pirmas man gerai nesigauna, o visi kiti jau puikūs būna. Jei blynas svyla iš apačios, o kraštai dar neatšoksta, mažinkit kaitrą. Čia aš parašiau, kaip aš tešlą lietiniam darau, man ji skani labai, o galima ir paprastai daryt, svarbiausia į tešlą šiek tiek aliejaus įpilt smile.gif
Vaikui labai patinka plikytos tešlos blynai, bet juos jau kepu kaip paprastus, įpylusi į keptuvę šiek tiek aliejaus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jucy: 13 spalio 2009 - 11:58