Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

QUOTE(Naktibalda @ 2009 08 25, 21:50)
gal gali nuorodą tos temos, būtų įdomu apsilankyti  biggrin.gif

Jucy jau atsakė mirksiukas.gif
nebloga tokia temutė, ne su šitais puodai reik mokėt gaminti tongue.gif
Atsakyti

 i 
Ši tema yra ne skelbimų lenta ir joje diskutuojame apie produktus, o ne 'ieškome pirkti-bandome parduoti'. Tokio turinio žinutės bus laikomos SPAM'u ir šalinamos be išankstinio perspėjimo. Forumo dalyviai bus įspėjami. Nepaisant taisyklių gali būti uždrausta rašyti forume.

Draudžiami:
8. Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt

Moderatorė Rasma
Atsakyti
Užmirštuole, ar gali pasakyt, kodėl tau Beghoff š... lyginant su Zepter, jei jau ir tuos, ir tuos puodus turi? Aš pati Zepter turiu, o dabar, kai ""Iki" vyksta ta akcija Berghoffui, apčiupinėjau aš tuos puodus, išžiūrinėjau, metalas toks pats, dugnas toks pats, trijų sluoksnių, šilumą vienodai paskirsto, termoreguliatoriai yra, rankenėlės nekaista, dizainas gražus, kainuoja 4 kartus pigiau, nei Zepter, tai jau ir graužtis pradėjau, vyrui sakau, kad tas pats būtų buvę, jei Berghoffus nupirkę būtumėm, pinigų kiek sutaupytumėm g.gif
Atsakyti
Turiu Zepter puodus jau daugiau kaio 4 metai. Nesuprantu kaip jie gali sulūžti ar iškoryti kaip kažkas čia rašė. Viską su jais gaminu ir dažnai. Naudoju tiek puodus, tiek keptuves. Nei vienam nieko per tą laiką neatsitiko. Man labai patinka gaminimas su jais, nes tikrai sutaupo laiko. Riebalų taip pat nereikia. Tikrai nesigailiu sumokėtos kainos. Mokėjau apie 2000 Lt. 3 puodai, garpuodis ir 2 keptuvės. Brolio šeima jais naudojasi jau 10 metų. Turėjo praeiti laiko, kol ryžausi ir aš juos įsigyti. Bet kai užsimerkiau prieš kainą ir nusipirkau, tikrai nesigailiu thumbup.gif
Atsakyti
as irgi labai dziaugiuosi zepter puodais,pasaka,as juos vadinu mano protingieji puodai,nei laktyti,kad perbega,nei pridega(kai ismoksti naudotis)aliejaus is vis namie neturiu.pusere kelis kartus pagaminus juosisimylejo ir nusipirko,100 metu garantija,gaminti ir gaminti,esu labai patenkinta jais i nieka nekeisciau thumbup.gif
Atsakyti
Ar visi Zepter puodai ir keptuvės tinka indukcinėms kaitlentėms? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2009 10 06, 17:00)
Ar visi Zepter puodai ir keptuvės tinka indukcinėms kaitlentėms?  4u.gif

senesne linija buvo juodomis rankenomis netiko 4u.gif
nauja linija su geltonomis rankenomis tinka indukcinems mirksiukas.gif
Atsakyti
na turiu ir as siuos puodus,kazkaip is pradziu neivertinau ju nes nesu uzkietejusi vireja,bet dabar esu laiminga kad turiu nes juos paprasta priziureti,o svarbiausia jei pridega labai paprasta isplauti ax.gif
Atsakyti
Labas vkaras visiems. Neskaiciau visos temos bet gal kas galite papasakoti apie ZEPTER masazuokli, aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotiska lele @ 2009 10 08, 20:33)
Labas vkaras visiems. Neskaiciau visos temos bet gal kas galite papasakoti apie ZEPTER masazuokli, aciu smile.gif

Stai cia 4u.gif
http://www.zepter-me...om/lt_LT/?m=212
Atsakyti
Ir as turiu puodu ir keptuviu,bet neesu suzaveta schmoll.gif Dabar galvoju veltui ismesti pinigai doh.gif Dariau plova ir man vistirk jis prie dugno prisvilino.Taip pat keptuve viskas limpa prie jos,kiausinienes neimanoma iskept.
Gal darau kokia klaida?prasau patarkit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marinulia @ 2009 10 12, 01:16)
Ir as turiu puodu ir keptuviu,bet neesu suzaveta schmoll.gif Dabar galvoju veltui ismesti pinigai doh.gif Dariau plova ir man vistirk jis prie dugno prisvilino.Taip pat keptuve viskas limpa prie jos,kiausinienes neimanoma iskept.
Gal darau kokia klaida?prasau patarkit ax.gif

Dar kartą nueik į puodų pristatymą arba kreipkis į konsultantą gerai viską išsiaiškink,kepa ir verda tikrai gerai tik reikia priprasti.
Atsakyti