Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

QUOTE(berta4 @ 2009 08 24, 22:20)
kiti puodai kita ir technologija.Noriu uzduoti paprasta klausima kaip verdi bulves ir kiek laiko?

Pvz. 3 l puode bulvių būna 2/3. Supjaustau apie 3 cm storio griežinėliais. Įpilu apie 50 ml vandens. Verdu , kol pradeda eiti garai, sumažinu kaitrą iki minimumo, verdu apie 10 min. ir išjungiu. Išjungtą palaikau apie 15 min.
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 08 24, 22:20)
kiti puodai kita ir technologija.Noriu uzduoti paprasta klausima kaip verdi bulves ir kiek laiko?

nu pvz. šį vakar išsikepiau mėsą be riebalų lygiai taip pat kaip ir Zepter keptuvėje tai būčiau padarius (tik aš įsigijau kitos firmos) - ir ugnis buvo minimaliai sumažinta, ir riebalų nenaudojau ir mėsa nesusitraukė, o ir skonis toks pat gavosi, kaip prezentacijoje g.gif
Atsakyti
QUOTE(saigma @ 2009 08 24, 22:37)
nu pvz. šį vakar išsikepiau mėsą be riebalų lygiai taip pat kaip ir Zepter keptuvėje tai būčiau padarius (tik aš įsigijau kitos firmos) - ir ugnis buvo minimaliai sumažinta, ir riebalų nenaudojau ir mėsa nesusitraukė, o ir skonis toks pat gavosi, kaip prezentacijoje g.gif

Aš irgi mėsą kepu be riebalų, ir troškinius visokius be riebalų. Pas mane dujinė kaitlentė, tai gaila, kad tik viena ekonominė kaitvietė yra, nes viską gaminu ant jos.
Atsakyti
QUOTE(saigma @ 2009 08 24, 23:37)
nu pvz. šį vakar išsikepiau mėsą be riebalų lygiai taip pat kaip ir Zepter keptuvėje tai būčiau padarius (tik aš įsigijau kitos firmos) - ir ugnis buvo minimaliai sumažinta, ir riebalų nenaudojau ir mėsa nesusitraukė, o ir skonis toks pat gavosi, kaip prezentacijoje g.gif

Jai ne paslaptis kokia firma ir kiek kainavo?
Atsakyti
As tai nesuprantu, jei jus turit kitokius puodus, tai sau ir gaminkit skaniai 4u.gif nu tai kam cia savo replikas reiskiat doh.gif Man jie patinka zepter puodai as juose gaminu ir dziaugiuosi 4u.gif ir noriu daugiau visko suzinot, o ne skaityt kaip jusu vel kokie nors bergof puodai kruti, turejau as juo ir tai s...
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 08 25, 07:52)
Jai ne paslaptis kokia firma ir kiek kainavo?

GGS SOLINGEN kainavo 139 Lt

QUOTE(Užmirstuole @ 2009 08 25, 08:00)
As tai nesuprantu, jei jus turit kitokius puodus, tai sau ir gaminkit skaniai  4u.gif nu tai kam cia savo replikas reiskiat  doh.gif Man jie patinka zepter puodai as juose gaminu ir dziaugiuosi  4u.gif ir noriu daugiau visko suzinot, o ne skaityt kaip jusu vel kokie nors bergof puodai kruti, turejau as juo ir tai s...

Aš beje nepeikiau Zepter puodų, o tik išsakiau savo nuomonę apie kitą gaminį, tiesiog turėjau galimybę palyginti. Šiaip forumai tam ir skirti, kad žmogus galėtų susidaryti nuomonę apie vieną ar kitą gaminį. Kadangi susidomėjau tokia gaminimo technologija pradėjau ieškoti puodų. Tik man aktualu ir kaina, bei norėjau suprasti skirtumą tarp vienos ar kitos firmos.

Beje yra tema gaminu su Zepter puodais, manau ten jums kaip tik 4u.gif sužinosite dar daugiau apie juos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saigma: 25 rugpjūčio 2009 - 08:52
QUOTE(saigma @ 2009 08 25, 08:51)
GGS SOLINGEN kainavo 139 Lt
Aš beje nepeikiau Zepter puodų, o tik išsakiau savo nuomonę apie kitą gaminį, tiesiog turėjau galimybę palyginti. Šiaip forumai tam ir skirti, kad žmogus galėtų susidaryti nuomonę apie vieną ar kitą gaminį. Kadangi susidomėjau tokia gaminimo technologija pradėjau ieškoti puodų. Tik man aktualu ir kaina, bei norėjau suprasti skirtumą tarp vienos ar kitos firmos.

Beje yra tema gaminu su Zepter puodais, manau ten jums kaip tik 4u.gif sužinosite dar daugiau apie juos mirksiukas.gif

As ne jums asmeniskai taikau, as bendrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2009 08 24, 22:58)
Aš irgi mėsą kepu be riebalų, ir troškinius visokius be riebalų. Pas mane dujinė kaitlentė, tai gaila, kad tik viena ekonominė kaitvietė yra, nes viską gaminu ant jos.

ne į temą, bet kas čia per dujinė kaitlentė? blink.gif arba dujinė viryklė, arba elektrinė kaitlentė g.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2009 08 25, 11:17)
ne į temą, bet kas čia per dujinė kaitlentė?  blink.gif  arba dujinė viryklė, arba elektrinė kaitlentė  g.gif

Dujinė kaitlentė arba dujinė kaitinimo plokštė
http://www.electrolu...v.lt/catalog/7/
Viryklės
http://www.electrolu....lt/catalog/15/
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2009 08 25, 08:00)
As tai nesuprantu, jei jus turit kitokius puodus, tai sau ir gaminkit skaniai  4u.gif nu tai kam cia savo replikas reiskiat  doh.gif Man jie patinka zepter puodai as juose gaminu ir dziaugiuosi  4u.gif ir noriu daugiau visko suzinot, o ne skaityt kaip jusu vel kokie nors bergof puodai kruti, turejau as juo ir tai s...

Aš iš vis prieš Zepter produktus nieko prieš neturiu. Tik užkliuvo pasakymas, kad tie produktai taupo. Na gal taupo Bioptron ar kitos medicinos priemonės. O visi kiti produktai turi analogus ir taupo lygiai taip pat. Jei patinka dizainas ir kaina žmogaus negasdina, tai kodėl gi ne, bet kad jie taupo daugiau, tai nemanau.
Atsakyti
QUOTE(saigma @ 2009 08 25, 09:51)

Beje yra tema gaminu su Zepter puodais, manau ten jums kaip tik 4u.gif sužinosite dar daugiau apie juos mirksiukas.gif

gal gali nuorodą tos temos, būtų įdomu apsilankyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2009 08 25, 20:50)
gal gali nuorodą tos temos, būtų įdomu apsilankyti  biggrin.gif


http://www.supermama...?...=20&t=11671 4u.gif
Atsakyti