Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

QUOTE(berta4 @ 2009 08 22, 21:17)
Tu paprasyk kainininko ir nesnekek nesamoniu kad nepabrango pvm keitėsi keitėsi ir kainos.

Visi tie kainininkai - akių dūmimas, ir tiek. Kaip ir apskritai tokios prekybos filosofija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 08 23, 01:18)
Ojojoj kaip piktai  smile.gif  smile.gif  O kam man kainininko prašyt, internete yra  smile.gif Uždirba ji (mano pagrindinė konsultantė, iš kurios esu turbūt daugiausiai nupirkusi) pakankamai, žinau aš zepter savikainą  smile.gif Ir ko čia pykti? Suprantu, norisi, kad 10 proc nuolaidą gavęs klientas jaustųsi labai dėkingas  smile.gif
Esu pirkusi min su 20 proc nuolaida, max su 30, beje, nuostabių konsultančių radau iš SM  thumbup.gif
Ir dar, nesąmonių nerašinėju, tik savo nuomonę reiškiu, o forumas tam ir skirtas  smile.gif

Atleisk tikrai nenorėjau taip piktai parašyti,tik kai kas pasiskaito paskui isivaizduoja kad viska veltui gali gauti.Firma daro ivairias s akcijas tai yra galimybė ir klientams nuolaida padaryti,7 procentus darome visada.Tačiau klientai ne už nuolaida būna dėkingi ,o isigije gera daikta juo nuoširdžiai džiaugiasi.Nusipirko viena MixSi tai tiesiog apsidžiaugti negali žinoma daug ir gamina,tai pasakė kad jis brangus kol jo neturi.Kita iš po bioptrono neišlenda savijauta pagerėjo,nuotaika tai ir kaina jau užmiršo.Man nėra geriau kai turi patenkintą klientą,tokiems žmonėms tai dar ir dovanu pridedu.
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 08 23, 21:01)
Atleisk tikrai nenorėjau taip piktai parašyti,tik kai kas pasiskaito paskui isivaizduoja kad viska veltui gali gauti.Firma daro ivairias s akcijas tai yra galimybė ir klientams nuolaida padaryti,7 procentus darome visada.Tačiau klientai ne už nuolaida būna dėkingi ,o isigije gera daikta juo nuoširdžiai džiaugiasi.Nusipirko viena MixSi tai tiesiog apsidžiaugti negali žinoma daug ir gamina,tai pasakė kad jis brangus kol jo neturi.Kita iš po bioptrono neišlenda savijauta pagerėjo,nuotaika tai ir kaina jau užmiršo.Man nėra geriau kai turi patenkintą klientą,tokiems žmonėms tai dar ir dovanu pridedu.


Tikrai negalvoju, kad veltui galima gauti mirksiukas.gif Ir džiaugiuosi, ir vertinu smile.gif Kita vertus, nevertinčiau - nepirkčiau smile.gif Bet aš ne tik už daiktus dėkinga būnu, nuolaida man irgi yra laaabai aktuali, aš neuždirbu tiek, kad galėčiau laisvai pirkti pilna kaina, todėl ir laukiu įvairių galimybių nusipirkti pigiau blush2.gif Manau dauguma mamyčių pinigėlius skaičiuoja ir nori įsigyti pigiau ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 08 23, 23:16)
Tikrai negalvoju, kad veltui galima gauti  mirksiukas.gif Ir džiaugiuosi, ir vertinu  smile.gif  Kita vertus, nevertinčiau - nepirkčiau  smile.gif  Bet aš ne tik už daiktus dėkinga būnu, nuolaida man irgi yra laaabai aktuali, aš neuždirbu tiek, kad galėčiau laisvai pirkti pilna kaina, todėl ir laukiu įvairių galimybių nusipirkti pigiau  blush2.gif  Manau dauguma mamyčių pinigėlius skaičiuoja ir nori įsigyti pigiau  ax.gif  4u.gif

Taip jai patinka produkcija galima ir nuolaidu palaukt gerai kad turi savo konsultantę o nesiblaškai visur tai ji žino ko tau reikia ir ka pasiūliti.dar noriu del taupimo pasakakyti kad Zepterio produkcija tikrai piningėlius taupo.
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 08 23, 22:23)
Taip jai patinka produkcija galima ir nuolaidu palaukt gerai kad turi savo konsultantę o nesiblaškai visur tai ji žino ko tau reikia ir ka pasiūliti.dar noriu del taupimo pasakakyti kad Zepterio produkcija tikrai piningėlius taupo.

Labai įdomu. Gal galit plačiau apie tai, kaip Zepter produkcija taupo pinigėlius?
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2009 08 24, 00:48)
Labai įdomu. Gal galit plačiau apie tai, kaip Zepter produkcija taupo pinigėlius?


Na kad ir puodai rolleyes.gif nereik tiek duju deginti norint kad viskas isvirtu thumbup.gif daug taupesnes duju sanaudos thumbup.gif o bioptronas tai vaistu visai seimai sutaupo thumbup.gif na TIKRAI ne reklama cia schmoll.gif bet as is praktikos savo kalbu, nes jau keleri metai juos naudoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2009 08 23, 23:48)
Labai įdomu. Gal galit plačiau apie tai, kaip Zepter produkcija taupo pinigėlius?

Yra tokia lentele kur galima apsiskaiciuoti kiek sutaupome gamindami zepter induose per menesi, metus ir 10 metu.
Energijos ekonomija 70%-
Riebalu ekonomija 80%-
Produktu ekonomija 20%-
Laiko ekonomija 50%-
Neperkami kiti indai 12%-
Viso:
Paskaiciavus per men gaunasi mazdaug 300lt.Aisku priklauso nuo seimos dydzio ir kiek gamina smile.gif O per metus jau susidaro nemaza suma.Komplektas beveik atsiperka, o toliau jau taupo pinigelius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2009 08 24, 10:59)
Yra  tokia lentele kur galima apsiskaiciuoti kiek sutaupome gamindami zepter induose  per menesi, metus ir 10 metu.
Energijos ekonomija 70%-
Riebalu ekonomija 80%-
Produktu ekonomija 20%-
Laiko ekonomija 50%-
Neperkami kiti indai 12%-
Viso:
Paskaiciavus per men gaunasi mazdaug 300lt.Aisku priklauso nuo seimos dydzio ir kiek gamina  smile.gif O per metus jau susidaro nemaza suma.Komplektas beveik atsiperka, o toliau jau taupo pinigelius  thumbup.gif

O pagal ką sudaromos tos lentelės? Pvz. aš daug gaminu, o dujų sunaudoju 2, 3 kūbus.
Orkaitę retai naudoju. Tai kiek aš sutaupysiu? Ir iš kur 300 Lt. per mėn.?
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2009 08 24, 18:38)
O pagal ką sudaromos tos lentelės? Pvz. aš daug gaminu, o dujų sunaudoju 2, 3 kūbus.
Orkaitę retai naudoju. Tai kiek aš sutaupysiu? Ir iš kur 300 Lt. per mėn.?

Na tai ir skaiciuojat kiek jus sunaudojat.Uz kiek per men sunaudojat duju ar elektros gamindami iprastai, tai su zepter indais sutaupysit iki 70%. Reiskia sunaudosit dar maziau.Kiek sunaudojat riebalu tai sutaupytumet 80% ir ttt.Ir sudedat ka gaunat per men, padauginat kiek per metus.
Nezinau ar aiskiai as cia paaiskinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2009 08 24, 19:15)
Na tai ir skaiciuojat kiek jus sunaudojat.Uz kiek  per men sunaudojat duju ar  elektros gamindami iprastai, tai su zepter indais sutaupysit  iki 70%. Reiskia sunaudosit dar maziau.Kiek sunaudojat riebalu tai sutaupytumet  80% ir ttt.Ir sudedat ka gaunat per men, padauginat kiek per metus.
Nezinau ar aiskiai as cia paaiskinau  g.gif

Pagal mano skaičiavimus, tai aš nieko nesutaupyčiau. Čia ne Zepter puodai taupūs, o maisto gaminimo technologija. Taip gaminant, galima su bet kuriais storadugniais, storadangčiais puodais sutaupyti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2009 08 24, 19:23)
Pagal mano skaičiavimus, tai aš nieko nesutaupyčiau. Čia ne Zepter puodai taupūs, o maisto gaminimo technologija. Taip gaminant, galima su bet kuriais storadugniais, storadangčiais puodais sutaupyti. smile.gif

drinks_cheers.gif Yra dar, pasirodo, ir blaiviai mąstančių žmonių 4u.gif
Atsakyti
kiti puodai kita ir technologija.Noriu uzduoti paprasta klausima kaip verdi bulves ir kiek laiko?
Atsakyti