Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter puodai ir kita produkcija

Sveikos brangiosios,
Gal kas nors turite ziniu apie Zepter puodus? Man juos rekomenduoja drauge pirkti. Nu bet jie velniskai brangus! doh.gif Ar tikrai kaina atitinka kokybe? Kaip jais reikia naudotis?

Aciu wink.gif
Atsakyti
O gal kas zinot, kaip butu galima papult i ju pristatyma? mane konkreciai Kauno mieste domintu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Esprit @ 2009 06 08, 15:50)
O gal kas zinot, kaip butu galima papult i ju pristatyma? mane konkreciai Kauno mieste domintu  ax.gif



As irgi Kaune ieskau ju pristatymo..
Atsakyti
Kaune galiu pasiulyti savo pazistama-konsultane,ji tikrai pasikvies ir Jums pasiulys prieinamus variantus mirksiukas.gif jei domina rasykit i az,duosiu tel.nr. 4u.gif
Atsakyti
hmm... nejaugi is supermama.lt niekas nenaudojate Zepter produktu ir niekas nieko neturite ka pasakyti???? ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
as naudoju Zepter puodus jau daugiau nei metai. Isigyjau juos pries gimstant mano antrajai dukrytei. Esu labai patenkinta. Maistas pagaminamas gerokai greiciau, net jei gamini ne pagal Zepter technologija. Tokiu budu sutaupai laiko bei energijos. Be to pradejusi gaminti siuose puoduose pradejau naudoti maziau druskos, kas yra labai didelis pliusas musu sveikatai.
Puodus isigyti ryzausi ne is karto, taciau tikrai nesigaliu, kadangi gaminant pagal Zepter technologija islieka zymiai daugiau vitaminu ir mineraliniu medziagu, nei verdant paprastuose puoduose.
Jei noresite suzinoti daugiau informacijos apie puodus, gaminima ar patiekalus, kreipkites, parasysiu.

Puodai buvo pirmasis mano pirkinys, po to isigijau siurbli su vandens filtru, bei garu valymo sistema. Naudojuosi juo jau puse metu ir esu labai patenkinta.
Taip pat turiu isigijusi ir Zepter Mikseri. Jis nera pigus, taciau nerealus. Simala viska. As su juo majonesa darau. Majonezas kuri perkame parduotuveje yra su konservantais, o cia imi ir pasidarai naturalu produkta. Taip pripratau prie sio skonio, kad Helmans i burna negaliu
paimti.
Zepter peiliai - labai astrus, ju nereikia galasti.
Zepter kospetika, taip pat labai aukstos kokybes. Kas yra isbandes Zepter ranku losjona, tas gali 100% garantuoti, kad sis losjonas neturi analogu.
Zepter sluoste, zepter pirstine - puikiai valo dulkes, nesugeria kvapu ir nepradeda po savaites smirdeti, kaip kitos parduotuvese parduodamos sluostes is mikrofibros.
Trumpai tariant Zepter produkcija kalba pati uz save.
Isigijusi visus siuos produktus ir juos isbandziusi, pati tapau Zepter komandos nariu, todel jei turesite klausimu, ar noresite pamatyti prezentacija, rasykite i az.
Atsakyti
QUOTE(kriaušė @ 2009 06 11, 00:46)
Taip pat turiu isigijusi ir Zepter Mikseri. Jis nera pigus, taciau nerealus. Simala viska. As su juo majonesa darau. Majonezas kuri perkame parduotuveje yra su konservantais, o cia imi ir pasidarai naturalu produkta. Taip pripratau prie sio skonio, kad Helmans i burna negaliu
paimti.

aisku cia biski ne i tema blush2.gif
bet jei kalbate apie mixy mikseri, ai nepasakyciau, kad ten kazkoks stebuklas... schmoll.gif jis niekuom nelenkia tarkim paprasto blenderio su priedais... o pas mano mama net vieno antgaliuko tvirtinimas suluzo sad.gif
Atsakyti
Ačiū pasisakiusioms.. smile.gif Na o kuo Zepter geresnis pavyzdžiui už Berghoff'ą - tenai taip pat puodai pagaminti iš labai gero metalo, sulaikantys šilumą ir etc., etc. Skirtumas tik vienas - kaina... doh.gif
Atsakyti
Atleiskit, kad trukdau. blush2.gif Nežinau kokios Zepter puodų kainos, jei kam įdomu galima kaip alternatyvą pasiūlyt iCook (Amway) puodų ar keptuvių prezentaciją. Jei kam bus įdomu ir norėsis Kaune pagamint ir paskanaut, parašykit až.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delusion: 11 birželio 2009 - 10:31
QUOTE(rdanis @ 2009 06 11, 10:25)
Ačiū pasisakiusioms.. smile.gif Na o kuo Zepter geresnis pavyzdžiui už Berghoff'ą - tenai taip pat puodai pagaminti iš labai gero metalo, sulaikantys šilumą ir etc., etc. Skirtumas tik vienas - kaina...  doh.gif

realiai koks skirtumas - nepasakysiu, bet sestadieni turbut dalyvausiu zepter puodu pristatyme (draugei i kompanija) tai uzklausiu.
Nors kiek pati domejausi, tai viskas yra beveik tas pats, tik gal berghoff kokybe truputuka prastesne. Kitose forumuose rase, kad berghoffo puodose po keliu metu pvz rankeneles pradeda turet laisvuma ir pan, ko pvz zepteriu puodose nepasitaike niekam...
bet tai irgi tik keliu zmoniu nuomone...
Atsakyti
Laba diena,jei susidomesite kvieciu i prezentacijas Vilniuje. Visa smulkesne informacija i AZ. Aciu.
Atsakyti
Zepter puodus turiu 8metus. Pirmus metus nenaudojau, nes pikau ant saves, kad pinigus ismeciau kaip i bala,bet kai issitraukiau ir pradejau naudoti supratau ,kad nebegaleciau be ju.Vien todel kad jie islaiko siluma iseinant i darba uzkaitini gerai maista,o parejus bereikia susildyti ir gali pietauti.Brangus puodai , bet kokybe verta thumbup.gif
Atsakyti