Įkraunama...
Įkraunama...

Toms kurios nori viską žinoti II

QUOTE(denaxa @ 2009 02 04, 14:29)

Cia ne tas pats,as kalbejau apie variklio isores plovima,kai kuriose plovyklose ta paslauga teikia.Variklio vidaus plauti nepatariama. Na,o is tu,kur pilasi i kuro baka,tai as ziema pilu wyns prieda kuris nuo vandens kondensato apsaugo,nes ne visada pilnu baku vazineju (nors ziema reiketu) smile.gif O aplamai tai tu priedu reiketu vengti jei nera butino reikalo ir masina tvarkinga.Taip kad pasikeisk tepalus,filtrus ir nesuk sau galvos 4u.gif
As tepalus keiciu mazdaug pora kartu per metus,ir apie tai kad jau laikas juos keisti sprendziu ne tik pagal kilometraza,jei jau negrazus-tai ir keiciu,dazniausiai kas 8000km smile.gif



Na tai palauksiu pavasario ir pasikeisiu. O isorei plauti, sako yra parduotuvej pirkti kazkoks purskalas tik zinau, kad negalima jo naudoti ant karsto variklio. Benzino ipratau piltis pilna baka, vaziuoju i degaline kur pilantis daugiau kaip 30l gauni 5ct nuolaida litrui. istikro ne nuolaidoj esme, uzsipili ir vazineji kokias 3savaites ramia galva.
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2009 02 04, 15:17)
Na tai palauksiu pavasario ir pasikeisiu. O isorei plauti, sako yra parduotuvej pirkti kazkoks purskalas tik zinau, kad negalima jo naudoti ant karsto variklio.  Benzino ipratau piltis pilna baka,  vaziuoju i degaline kur pilantis daugiau kaip 30l gauni 5ct nuolaida litrui. istikro ne nuolaidoj esme, uzsipili ir vazineji kokias 3savaites ramia galva.


Gerai tau,man tai pilno bako geriausiu atveju savaitei uztenka doh.gif
O tie purskalai kur parduotuvej,tai taip,bet pagalvok kaip paskui ta chemija nuskalausi? O dar reikia ziureti kad vanduo ant zvakiu nepapultu,o ir nudziovinti oro srove kontaktus po to reikia,o cia reikia technikos,ne namu salygoms tai.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 02 04, 15:32)
Gerai tau,man tai pilno bako geriausiu atveju savaitei uztenka doh.gif
O tie purskalai kur parduotuvej,tai taip,bet pagalvok kaip paskui ta chemija nuskalausi? O dar reikia ziureti kad vanduo ant zvakiu nepapultu,o ir nudziovinti oro srove kontaktus po to reikia,o cia reikia technikos,ne namu salygoms tai.


mano vaziuojami atstumai nedideli, vaika i mokykla 2+2km, panasiai parduotuves, o ir darbas vos uz 8km. todel ilgesniam laikui ir pakanka. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2009 02 04, 11:51)
Nes čia yra labai mažai važiuojama  blink.gif
Kyla klausimas, ar išvis verta tą mašiną išlaikyt
..  g.gif
Nu jo..
Ne man suprast, kai teplaus ir visus filtrus kelis kartus per metus keičiu... mastau.gif

Iki mano komentaro, ji nebuvo parasiusi kiek nuvaziuoja per metus mirksiukas.gif O,kas kiek as keiciu jau rasiau tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2009 02 04, 14:32)
Gerai tau,man tai pilno bako geriausiu atveju savaitei uztenka doh.gif
O tie purskalai kur parduotuvej,tai taip,bet pagalvok kaip paskui ta chemija nuskalausi? O dar reikia ziureti kad vanduo ant zvakiu nepapultu,o ir nudziovinti oro srove kontaktus po to reikia,o cia reikia technikos,ne namu salygoms tai.

Variklius dazniausiai plauna ten, kur ir automobiliu pilnas valymas.Bent jau as pries variklio plovima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 02 04, 17:57)
Variklius dazniausiai plauna ten, kur ir automobiliu pilnas valymas.Bent jau as pries variklio plovima mirksiukas.gif


As irgi kazkada buvau pries,bet...buna tokiu aplinkybiu,kai isplauti reikia.Bet belekam tokio darbo nepatikeciau,tiesiog pagal rekomendacijas susiradau zmogu kuris tuom uzsiima,auksta darbo kokybe +gera kaina,taigi...Na,as aplamai megstu kad man po kapotu viskas tvarkinga butu,salono taip nepriziuriu,ten kartais ir velnias koja nusilauzt galetu,bet tai kas po kapotu-sventa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 02 04, 20:46)
As irgi kazkada buvau pries,bet...buna tokiu aplinkybiu,kai isplauti reikia.Bet belekam tokio darbo nepatikeciau,tiesiog pagal rekomendacijas susiradau zmogu kuris tuom uzsiima,auksta darbo kokybe +gera kaina,taigi...Na,as aplamai megstu kad man po kapotu viskas tvarkinga butu,salono taip nepriziuriu,ten kartais ir velnias koja nusilauzt galetu,bet tai kas po kapotu-sventa lotuliukas.gif

Man kai reikejo parduoti masina, tai po kapotu dulkes nuvaliau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2009 02 04, 15:43)
mano vaziuojami atstumai nedideli, vaika i mokykla 2+2km, panasiai parduotuves, o ir darbas vos uz 8km. todel ilgesniam laikui ir pakanka.  mirksiukas.gif


Man iki darbo 4km,vaiku nevezioju,tam yra autobusai,parduotuves pakeliui,"lisnu" kilometru irgi nereikia,bet kazkaip per menesi vis tiek daugiau kaip 1000 km susuku,gal kad laisvalaiki irgi leidziu uz vairo,neiseina man kitaip,tuoj pamirsiu kaip vaikscioti reikia ax.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(lovely @ 2009 02 04, 21:55)
Man kai reikejo parduoti masina, tai po kapotu dulkes nuvaliau lotuliukas.gif


Tik dulkes? biggrin.gif As kartais taip pavazineju,kad net kapoto dangtis is vidaus buna zemem uztaskytas,tai isivaizduok,koks variklis ir visa kita buna,o jei dar tepaliukai patekeje per tarpines ir su zemem susimaise... doh.gif Pirma karta ploviau kai reikejo nuo ventiliatoriaus daviklio laidus pravesti ,ten lituoti reikejo,o kapstytis purvinoj masinoj,tiksliau,zemiu kruvoj doh.gif na,net nagu ten kist nesinorejo doh.gif taigi nuvariau plauti ir rezultatu buvau netgi daugiau negu patenkinta thumbup.gif Na,o antra karta ploviau kai reikejo greiciu deze keisti,nevarysi gi meistram zemetos masinos,tuo labiau,kad keiciant tokius mazgus svaru ten turi buti viskas. Dabar jau,manau,pavasari -vasaros pradzioj gal vaziuosiu issiprausti smile.gif
O savo pirmaja kai variau parduoti,tai ten tiek tepalo buvo pritekeje visur,viskas apzele,filtro isvis nesimate per purvo ir tepalo sluoksni,na,bet pirkejui "suejo" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 02 04, 21:10)
Man iki darbo 4km,vaiku nevezioju,tam yra autobusai,parduotuves pakeliui,"lisnu" kilometru irgi nereikia,bet kazkaip per menesi vis tiek daugiau kaip 1000 km susuku,gal kad laisvalaiki irgi leidziu uz vairo,neiseina man kitaip,tuoj pamirsiu kaip vaikscioti reikia ax.gif  blush2.gif
Papildyta:
Tik dulkes? biggrin.gif As kartais taip pavazineju,kad net kapoto dangtis is vidaus buna zemem uztaskytas,tai isivaizduok,koks variklis ir visa kita buna,o jei dar tepaliukai patekeje per tarpines ir su zemem susimaise... doh.gif Pirma karta ploviau kai reikejo nuo ventiliatoriaus daviklio laidus pravesti ,ten lituoti reikejo,o kapstytis purvinoj masinoj,tiksliau,zemiu kruvoj doh.gif na,net nagu ten kist nesinorejo doh.gif taigi nuvariau plauti ir rezultatu buvau netgi daugiau negu patenkinta thumbup.gif Na,o antra karta ploviau kai reikejo greiciu deze keisti,nevarysi gi meistram zemetos masinos,tuo labiau,kad keiciant tokius mazgus svaru ten turi buti viskas. Dabar jau,manau,pavasari -vasaros pradzioj gal vaziuosiu issiprausti smile.gif
O savo pirmaja kai variau parduoti,tai ten tiek tepalo buvo pritekeje visur,viskas apzele,filtro isvis nesimate per purvo ir tepalo sluoksni,na,bet pirkejui "suejo" lotuliukas.gif

Pas mane tvarkingai, neapzele lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2009 02 04, 09:00)
Ne, baluciu nera, tepalai keisti pries metus, bet ju lygis normalus (tarp min ir max). Kazkur esu skaiciusi, kad variklio prapolvimas nelabai sveika masinai. O gal as klystu? man pasakojo, kad yra kazkokia medziaga, kuri pilama i benzino baka. Ji neva pravalo purkstukus ir sistema nuo suodziu. bet cia turbut ne tas pats?  g.gif

Tiesa, jei kam idomu  tongue.gif  kai kreipiausi i jus anksciau, del kuro sanaudu. Nuvaziavau i servisa pasitarti. Apziurejo zvakes, oro filtra - viskas veikia gerai. Taciau parekomendavo pasidaryti diagnostika, nes gali buti kaltas kazkoks zondas esantis prie ismetamojo vamzdzio. bet kol kas nieko nedariau tik atlikau eksperimenta. kai baigiau baka degalu uzsipyliau vel pilna, pravaziavau 100km ir vel pyliau iki pilno - pripylaiu 12.7litro. Tai va, matyt buvo kaltas nekokybiskas benzinas, kurio prisipyliau per masini uzsipylima pigesnej degalinej.

Na dėl kuro priedų, taqi nesiūlyčiau pilti, ypač kai mašina senesnė nei 10 metų. Kuro priedai sukelia visas nuosėdas nuo dugno ir gali užkimšti purkštukus.
Tepalus keisti reikia kas 10-15 tūkst. km, taip kaip rekomenduoja gamintojas, jei nuvažiuojama per metus mažiau, tai rekomenduojama keisti kas met prieš žiemą.
Tas zondas tai liamda zondas, kuris pagal išmetamas dujas reguliuoja oro ir kuro santykį. O koks čia automobilis, kad tiek daug ryja? Esu pylusi įvairiose degalinėse ir netgi kontrabandinio benzino, bet nei vienu atveju kuro sanaudos nebuvo padidėjusios 6 l. Tad gal vis tik vertėtų pasitikrinti liamda zondą? Nes jei jis miręs, tai ir išmetimai gali būti virš normos, nepraeisi technikinės.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 02 05, 09:41)
Na dėl kuro priedų, taqi nesiūlyčiau pilti, ypač kai mašina senesnė nei 10 metų. Kuro priedai sukelia visas nuosėdas nuo dugno ir gali užkimšti purkštukus.
Tepalus keisti reikia kas 10-15 tūkst. km, taip kaip rekomenduoja gamintojas, jei nuvažiuojama per metus mažiau, tai rekomenduojama keisti kas met prieš žiemą.
Tas zondas tai liamda zondas, kuris pagal išmetamas dujas reguliuoja oro ir kuro santykį. O koks čia automobilis, kad tiek daug ryja? Esu pylusi įvairiose degalinėse ir netgi kontrabandinio benzino, bet nei vienu atveju kuro sanaudos nebuvo padidėjusios 6 l. Tad gal vis tik vertėtų pasitikrinti liamda zondą? Nes jei jis miręs, tai ir išmetimai gali būti virš normos, nepraeisi technikinės.

Technikine praejau pernai balandzio pabaigoj, tada viskas buvo ok. masina mano mitsubishi carisma (ne GDI) 96m, 1.8, automatine pavaru deze. (po jusu posto ir vel pradejau abejoti del masinos bukles g.gif )
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2009 02 05, 16:08)
Technikine praejau pernai balandzio pabaigoj, tada viskas buvo ok. masina mano mitsubishi carisma (ne GDI) 96m, 1.8, automatine pavaru deze. (po jusu posto ir vel pradejau abejoti del masinos bukles  g.gif )

Pagal gamintojo duomenis automatas turėtų imti ~10l, realybėje turėtų būti ~11l. 12,7 l man atrodo per daug. Aš vis tik siūlyčiau pasitikrinti.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 02 06, 09:34)
Pagal gamintojo duomenis automatas turėtų imti ~10l, realybėje turėtų būti ~11l. 12,7 l man atrodo per daug. Aš vis tik siūlyčiau pasitikrinti.

Nebutinai. Laisvai gali buti ir 15l, priklauso nuo vairavimo.
Atsakyti