Įkraunama...
Įkraunama...

Toms kurios nori viską žinoti II

QUOTE(Azazella @ 2010 02 10, 21:48)
O kam man ji visa keisti, jei 100 gramu tetruksta g.gif


Akvariumuose vandenį irgi žmonės keičia, nors žuvytės dar senojo neišgėrė... biggrin.gif

O aušinimo skystis G11 markės pagal gamintojų rekomendacijas keičiamas kas du metus, G13 - kas penkis.
Stabdžių, sankabos(jei yra) skystis - irgi kas du.... Ar tai buvo padaryta?
Papildyta:
QUOTE(Lemona` @ 2010 02 10, 17:49)
Žinau, bet neloju.
Girdėjot, kaip loju? Ar matėt kur mano poste "au au"?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Papildyta:


Aš nepatingėjau netgi pasukti keliems pažįstamiems vyrukams, jie irgi sako, kad antifrizas ir tosolas (t.y. kas pas mus rašoma "aušinimo skystis") skiriasi ir maišyti taip pat sako geriau nemaišyti..


O tie vyrukai - savaime žinoma, yra chemikai, ir jums argumentuotai išaiškino sudėties skirtumus, a ne? biggrin.gif



Papildyta:
QUOTE(aisvyde @ 2010 02 10, 21:12)
Kontaktas, ačiū už išsamius ir net blondinėms suprantamus atsakymus notworthy.gif


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kontaktas @ 2010 02 11, 07:29)
O tie vyrukai  - savaime žinoma, yra chemikai, ir jums argumentuotai išaiškino sudėties skirtumus, a ne?  biggrin.gif

O jūs chemikas?
Ar tik googlint mokat apie cheminius skirtumus? g.gif

Aš labiau pasitikiu praktika, nei teoriniais išvedžiojimais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lemona`: 11 vasario 2010 - 08:11
QUOTE(Lemona` @ 2010 02 10, 10:35)
Savo galva.


Taip ir maniau smile.gif Nėra tada ko ginčytis wink.gif sekmes! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lickerish @ 2010 02 10, 20:24)
Noreciau pamatyt kaip tamsta sustoja slidziame kelyje ijunges laisva pavara ir spausdamas stabdi... Ir, beje, netraukite zodziu is konsteksto. Jusu auksciau aprasytos situacijos ivyksta staigiai atleidus akceleratoriaus ar sankabos pedala. Jei gerai jauciat automobili, tai atitinkamai dirbant su pedalais, rezultatas gaunamas teigiamas, lyginant su laisva pavara ir imintu stabdziu pedalu.



Na galėčiau parodyti smile.gif Iš esmės, spaudžiu stabdžio pedalą, jeigu jaučiu, kad slys varantys ratai, kad neužgesinti variklio, spaudžiu sankabą smile.gif jeigu reikia pasukti, atleidžiu stabdį ir automobiliui pasiekus norimą trajektoriją vel spaudziu stabdį smile.gif pas mane sugedęs abs smile.gif o su abs spaudžiu pedalą iki dugno ir atleidziu nebent jeigu uzsiblokuoja visi keturi ratai ir nebeveikia ABS smile.gif Gal jus galėtumėte paaiškinti, kaip jus stabdote pavaromis, kad efektas geresnis nei stabdžiais? Aš taip suprantu, kad kalbame apie greitą stabdyma, kuomet reikalingas trumpas stabdymo kelias. Taip, galima sliadžiame kelyje "švelniai" stabdyti pavaromis, pvz. iš tolo artėjant prie šviesoforo, bet kam? Kodėl tada švelniai nestabdyti stabdžiais? Tikrai norėčiau išgirsti, kaip ekstremaliai stabdyti pavaromis? Vienintelis būdas kurį galiu įsivaizduoti, yra naudojamas sportuojant, kuomet įjungus žemesnę pavara, prieš atleidžiant sankabą, sukeliami variklio sūkiai, bet stabdys tuomet vistiek naudojamas. Ar manote, kad tai panaudojama kasdieniame važiavime slidžiame kelyje? Klausimas buvo apie stabdymą su ABS, ar Jūs tikrai manote kad stabdyti pavaromis slidžiame kelyje efektyviau, nei stabdyti stabdžiais su ABS? Jeigu Jūs esate iš Vilniaus, tikrai glėtumėme susitikti ir pasibandyti, kad ir kurnors stovėjimo aikštelėje, pvz. PC Banginio. Sėkmės! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Botanikas_: 11 vasario 2010 - 09:18
QUOTE(Kontaktas @ 2010 02 11, 07:29)
Akvariumuose vandenį irgi žmonės keičia, nors žuvytės dar senojo neišgėrė... biggrin.gif

O aušinimo skystis G11 markės pagal gamintojų rekomendacijas keičiamas kas du metus, G13 - kas penkis.
Stabdžių, sankabos(jei yra)  skystis - irgi kas du.... Ar tai buvo padaryta?
Papildyta:





Is tikruju, tai labai noreciau paziureti i akis tiems zmonems, kurie taip ir daro visada. Viska keicia pagal galmintojo rekomendacijas, daro pagal grafika, nei zingsnelio nenukrypdami nuo kurso.
Dar labiau noreciau isigyti kada nors tokiu zmoniu eksploatuotas masinas. Deja, realybe kitokia. Zodziu, cia buvo retorinis pamastymas mirksiukas.gif

O dabar del mano auto ausinimo skyscio smile.gif Niekaip negaliu jo lyginti su akvariumu, ten gyvas daiktas - zuvytes, o cia metalo gaabalas - auto lotuliukas.gif Puikiai suprantu, kad reikia ausinimo skysti keisti iki paskutinio laselio ir tai daryti periodiskai. Zinau kokios buna pasekmes kai tas skystis uzzsala vien del to, kad nuo masinos gimimo nebuvo keistas, bet mano atveju reikejo vos vos papildyti, ka galejau daryti pati nevarydama masinos i servisa ir neapturedama didesniu islaidu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2010 02 11, 08:10)
O jūs chemikas?

Aš taip.
Bet taip ir nepaaiškinote kuo skiriasi tosolas ir antifrizas.
Beje šiuo atveju tai negali būti jūsų ar mano nuomonė. Gali skirtis nuomonės dėl to kokį antifrizą naudoti, bet tikrai ne dėl sudėties.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 02 11, 10:04)
Bet taip ir nepaaiškinote kuo skiriasi tosolas ir antifrizas.

Beje šiuo atveju tai negali būti jūsų ar mano nuomonė. Gali skirtis nuomonės dėl to kokį antifrizą naudoti, bet tikrai ne dėl sudėties.

Nes neprivalau niekam nieko aiškinti.
Jei jums nesiskiria - pilkit viską iš eilės, a by tik pilt.

Gali.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 02 11, 11:00)
Is tikruju, tai labai noreciau paziureti i akis tiems zmonems, kurie taip ir daro visada. Viska keicia pagal galmintojo rekomendacijas, daro pagal grafika, nei zingsnelio nenukrypdami nuo kurso.
Dar labiau noreciau isigyti kada nors tokiu zmoniu eksploatuotas masinas. Deja, realybe kitokia. Zodziu, cia buvo retorinis pamastymas mirksiukas.gif

  Zinau kokios buna pasekmes kai tas skystis uzzsala vien del to, kad nuo masinos gimimo nebuvo keistas, bet mano atveju reikejo vos vos papildyti, ka galejau daryti pati nevarydama masinos i servisa ir neapturedama didesniu islaidu 4u.gif



Na po metų kitų turbūt galėsiu jums parduot savo dabartinę auto... lotuliukas.gif jei neišgasdins jos "gimimo" metai - 1995......
O pažiūrėjimą į akis ...galima suorganizuoti ir anksčiau. rolleyes.gif
Dėl griežto grafiko ir dėl nei žingsnelio tai neidealu, bet maždaug prisilaikau....
Stabdžių skystį kai pradėjau kas pora metų keist - nuo to laiko neturiu JOKIŲ problemų su stabdžių sistemos gedimais....Nei vienoj turėtoj auto.
Su aušinimo sistema - tai nesekasi man.....Neišbuvo tas skystis variklyje kiek priklauso...Tik nupirkęs pasikeičiau, nes ten kažkoks dumblas buvo o ir termostatas miręs...Po pusmečio jis pabėgo - radiatorius prakiuro...

O beje, nuo senatvės antifrizo užšalimo temperatūra aukštėja, bet nedaug...Didžiausia blogybė ta, kad antikoroziniai priedai keičia savybes. Ir pradeda koroduoti viskas kas padaryta iš spalvotųjų metalų: radiatorius, salono pečius, termostatas...variklio galvutė...ir t.t. Tada bet kuris antifrizas sparčiai ima keist spalvą....Tad jei bakelyje matomas neaiškios spalvos marmalas, geriau jau iškart pasikeist, o ne daryt burtus su tankio matavimais....
O jei prireikė skubiai papildyt - jei skystis šviežias, tikėtina kad yra dar neužmiršta koks jis ten yra. Jei skystis senas ir nenusakomos spalvos - visiškai tas pats kokiu bus papildyta - priedai jame jau seniai neveikia ...Na o jei reikia skubiai papildyt ir yra aišku kad jis pastoviai dingsta nesveikais kiekiais - tada jau aiški remonto perspektyva ir jau tikrai tas pats ką pilt.
Atsakyti
QUOTE(Kontaktas @ 2010 02 11, 10:41)
Na po metų kitų turbūt galėsiu jums parduot savo dabartinę auto... lotuliukas.gif  jei neišgasdins jos "gimimo" metai - 1995......


Na o jei reikia skubiai papildyt ir yra aišku kad jis pastoviai dingsta nesveikais kiekiais - tada jau aiški remonto perspektyva ir jau tikrai tas pats ką pilt.



Na, 1995 m. masiniukas biskutuka per sena smile.gif , turiu prietara nepirkti masinu, kurios vyresnes uz mano sunu tongue.gif lotuliukas.gif

Skystis nedingsta nesveikais kiekiais, jau rasiau, kad keiciau generatoriu ir po to per du cm bakelyje sumazejo lygis. O daviklis pradejo signalizuoti, nervavo mane sis reikalas, nusipirkau antifryzo ir ipapildziau.
Skystis keistas kai pirkau auto, pernai rudeni, bet kadangi keite servise, kuris siuo metu palaidotas po krizes griuvesiais, neturiu galimybes pasitkslinti koki skysti jie ipyle. Reikejo aisku pasiklausti is karto kai keite, bet po laiko visi protingi. Gerai, kad bent keisdami tepalus pakabino birkutes ant kuriu uzrasytas keitimo laikas ir tepalo rusis.
Atsakyti
Klausimas gal ir nepraktiškas, bet labai įdomu pasidarė, ką tik per žinias parodė reportažą apie amerikietį, kuriam užsikirto Toyotos greičio pedalas ir jis ten kažkiek kilometrų važiavo negalėdamas sustabdyti mašinos, skambino policijai, policija privažiavo, patarė jam stabdyti rankiniu, pasidarė įdomu, o kodėl negalima tiesiog užgesinti variklio? Gali užsirakinti vairas? Arba tiesiog įjungtį laisvą ar neutralią pavarą? Ar tos naujos mašinos kažkios kitokios ar visa esmė tame, kad ją vairavo amerikietis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2010 03 09, 19:28)
Klausimas gal ir nepraktiškas, bet labai įdomu pasidarė, ką tik per žinias parodė reportažą apie amerikietį, kuriam užsikirto Toyotos greičio pedalas ir jis ten kažkiek kilometrų važiavo negalėdamas sustabdyti mašinos, skambino policijai, policija privažiavo, patarė jam stabdyti rankiniu, pasidarė įdomu, o kodėl negalima tiesiog užgesinti variklio? Gali užsirakinti vairas? Arba tiesiog įjungtį laisvą ar neutralią pavarą? Ar tos naujos mašinos kažkios kitokios ar visa esmė tame, kad ją vairavo amerikietis? smile.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gera klausimo atomazga lotuliukas.gif
Atsakyti
O ta atomazga , manau ir yra teisingas atsakymas.
Man irgi buvo užstrigės pedalas...Akumas nusėdo, kaime chebra nuo kalniuko užstūmė...mašiniuks kaaaai rovė,...vos malkinės nenunešiau kieme.Bet sustabdžiau... Ir net minties nebuvo bandyt kažkam kažkur skambyt....
Toli mums iki amerikonų lygio... biggrin.gif
Atsakyti