Įkraunama...
Įkraunama...

Toms kurios nori viską žinoti II

QUOTE(xmiaux @ 2010 02 03, 17:42)
galit gal pagelbėt? kaip gali vadintis guma. zodziu jungia dvi dali, slanga turbo. dedasi ant virsaus ir uzsiveržia chamutu. reik tą gumą nusipirkt, o nežinau kaip parduotuvėj paaiškint ko man reik. galiu tik parodyt kurioj vietoj, ar ba pusę tos gumos  blush2.gif  ko klausiu niekas nežino kaip gali vadintis


Yra labai paprasta iseiti-nusifotkini ta slanga su mobiliaku ir parduotuvej fotke parodai (ar su fotiku).As taip zvaklaidzius pirkau,mano modeliui berods gal triju rusiu buvo ir pardej nezinojo ka duot ,tai fotkinausi:ax:
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2010 02 03, 18:18)
Yra labai paprasta iseiti-nusifotkini ta slanga su mobiliaku ir parduotuvej fotke parodai (ar su fotiku).As taip zvaklaidzius pirkau,mano modeliui berods gal triju rusiu buvo ir pardej nezinojo ka duot ,tai fotkinausi:ax:


aga. matyt taip ir reiks padaryt jei nesupras mano paaiškinimo. ten tiesiog jungiančioji guma, kuri jungia plastikinį šlangą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lickerish @ 2010 02 03, 14:07)
Geriausia stabdyt pavaromis (ypac esant slidziai kelio dangai) ir tik esant butinumui naudoti stabdzius. Su automatine pavaru deze irgi imanoma.

Jokiu būdu nestabdykite varikliu esant slidžiai kelio dangai! Stabdant šiuo būdu slidžiame kelyje, dėl menko padangų sukibimo su kelio danga, gali uzsiblokuoti varantieji ratai. Jeigu automobilis varomas galu, galinė automobilio dalis gali mestis į vieną ar kitą pusę. Jei automobilis varomas priekiniais ratais, prarasite kontrolę vairu. Ši informacija ne tik iš mano patirties, bet ir iš legendinio ralio vairuotojo S. Zasados knygos "Saugus greitis".

Stabdant su ABS sistema, stabdzius reikia spausti kuo stipriau, pedalas nemaloniai pulsuos, bet tai yra normalu. Išsami info apie ABS ir kitas žiemą padedančias sistemas čia: http://www.autoreviu...ex/article/8510

QUOTE(Azazella @ 2010 02 03, 16:24)
Sakykit, kaip yra su generatoriaus, ar visos bedos pataisomos, ar buna, kad jau nieko nebeimanoma padaryti, meti lauk sena, statai nauja?
Kas per daiktas yra generatoriaus tiltas (tikiuosi, teisingai pavadinau smile.gif ) ir kokia jo funkcija?


Viską įmanoma padaryti, tiesiog nevisada tai apsimoka, todėl visuomet verta pasiteirauti kiek kainuotu generatoriaus taisymas ir kiek veikiantis generatorius laužyne. Žinoma, nusipirkus generatorių laužyne, nėra garantijos, kad nepasikartos panašios bėdos, dėl to taisymas yra patrauklesnis variantas esant panašioms kainoms. Pirkti visiškai naują generatorių ekonomiškai praktiškai niekada neapsimoka, nepakliūkite į servisų ar dalių pardavėjų spąstus ir visuomet pasikonsultuokite su pažystamais, nusimanančiais šioje srityje, arba internete! Generatoriaus diodų tiltelis yra be problemų pakeičiamas. Sėkmės wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Botanikas_: 04 vasario 2010 - 15:22
nezinau, ar cia pataikiau, bet gal kas pades..

pas mane imontuota duju iranga. perdedant akuma bernai ne taip kazka sujunge ir po to nebeveike duju kompiuteris sad.gif servise atstate tinkamai laidukus, bet vis tiek kompas neveikia. sako, gal sudege, bet jie netaiso.. pasakykit jus man, ar galima ta kompiuteri tiesiog pakeisti? aciuuu, jei kas atsilieps 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Botanikas_ @ 2010 02 04, 16:21)
Jokiu būdu nestabdykite varikliu esant slidžiai kelio dangai! Stabdant šiuo būdu slidžiame kelyje, dėl menko padangų sukibimo su kelio danga, gali uzsiblokuoti varantieji ratai. Jeigu automobilis varomas galu, galinė automobilio dalis gali mestis į vieną ar kitą pusę. Jei automobilis varomas priekiniais ratais, prarasite kontrolę vairu. Ši informacija ne tik iš mano patirties, bet ir iš legendinio ralio vairuotojo S. Zasados knygos "Saugus greitis".

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ar imanoma kaip nors patikrinti koks mano automobilyje uzpiltas ausinimo skystis, tasolas ar antifryzas? Zinau, kad tasoloas zydras, o antifryzas zalias, bet ziuriu ziuriu i bakeli, o ten pas mane nei zalsvas nei melsvas, kazkoks keistas, tai nezinau ka daryti. O daviklis rodo, kad reikia papildyti ausinimo skyscio. Kas bus jei dapilciau ne to kurio jau yra?
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 02 08, 18:51)
Ar imanoma kaip nors patikrinti koks mano automobilyje uzpiltas ausinimo skystis, tasolas ar antifryzas? Zinau, kad tasoloas zydras, o antifryzas zalias, bet ziuriu ziuriu i bakeli, o ten pas mane nei zalsvas nei melsvas, kazkoks keistas, tai nezinau ka daryti. O daviklis rodo, kad reikia papildyti ausinimo skyscio. Kas bus jei dapilciau ne to kurio jau yra?


Va šita tema:
http://www.supermama...?...540414&st=0

#11 žinutė.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 02 08, 17:51)
Ar imanoma kaip nors patikrinti koks mano automobilyje uzpiltas ausinimo skystis, tasolas ar antifryzas?

Tasolas ir antifryzas tai yra tas pats, tik tasolas išlikęs pavadinimas dar nuo sovietinių laikų. Aušinimo skystis yra skirstomas pagal klases, o kaip jį pavadina gamintojas jau jokio skirtumo.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 02 08, 17:51)
Ar imanoma kaip nors patikrinti koks mano automobilyje uzpiltas ausinimo skystis, tasolas ar antifryzas? Zinau, kad tasoloas zydras, o antifryzas zalias, bet ziuriu ziuriu i bakeli, o ten pas mane nei zalsvas nei melsvas, kazkoks keistas, tai nezinau ka daryti. O daviklis rodo, kad reikia papildyti ausinimo skyscio. Kas bus jei dapilciau ne to kurio jau yra?

Yra du skirtumai: tosolas (antifrizas) ir aušinimo skystis.
To antifrizo kokių tik nori spalvų yra: ir rožinis, ir geltonas, ir žalias, ir mėlynas. Taip kad spalva nieko tau nepasakys biggrin.gif
Žiūrint, kiek dapilsi, jei kokį 1L, tai nieko ten neatsitiks.
O šiaip susižinok ateičiai, kas pas tave pilama - antifrizas ar aušinimo skystis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2010 02 09, 10:59)
kas pas tave pilama - antifrizas ar aušinimo skystis  4u.gif


O gal pabandom žodį ANTIFREEZE išverst į lietuvių kalbą?
Šiaip tai nesuprantu - mano postai čia nematomi ar kaip? Taigi įdėjau nuorodą į ten, kur apie tai smulkiai viską išdėstęs buvau...TOSOL - vienas iš etilengikolinių aušinimo skysčių prekinių ženklų.
Atsakyti
QUOTE(Kontaktas @ 2010 02 09, 10:13)
O gal pabandom žodį ANTIFREEZE išverst į lietuvių kalbą?
Šiaip tai nesuprantu - mano postai čia nematomi ar kaip? Taigi įdėjau nuorodą į ten, kur apie tai smulkiai viską išdėstęs buvau...TOSOL - vienas iš etilengikolinių aušinimo skysčių prekinių ženklų.



Nesinervuokim mirksiukas.gif
Aciu uz info kontaktui.
Vaziuosiu nusipirksiu antifryzo ir papildysiu, nes jau nervina ta lempute prietaisu skydelyje drinks_cheers.gif

Tiesa, vis galvoju, ar galejo generatoriaus keitimas (mano yra ausinamas vandeniu), lemti ausinimo skyscio lygio sumazejima? Labai nedaug sumazejo, nuo zemutines ribos tik vienu cm, bet mano masina jau signalizuoja apie tai.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 02 09, 11:19)
.... ar galejo generatoriaus keitimas (mano yra ausinamas vandeniu), lemti ausinimo skyscio lygio sumazejima? .


...o nuo šios vietos smulkiau ,jei galima....Kas per mašina, kur generatorius aušinamas skysčiu?????? Tokį dalyką tik lėktuvuose esu matęs.... unsure.gif
Atsakyti