Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

naitas- pabandyk melyna maisyt su violetine
blush2.gif
cia tik mano pamastymai tokie
o tu ant baltos mases?
ar sviesiai rusvos( gelsvos), turiu omenyje marcipana
Atsakyti
QUOTE(meduolytee @ 2009 06 10, 00:09)
pabandyk melyna maisyt su violetine
...
o tu ant baltos mases?
ar sviesiai rusvos( gelsvos), turiu omenyje marcipana

ant baltos masės. Marcipanas labai brangus malonumas unsure.gif
Atsakyti
As perku marcipanie mase didesniais kiekiais, t.y po 3kg. pakas. Kg gaunasi 25 Lt.


Jusu teismui pilis blush2.gif tortas - medutis, puostas Beze( pagal Cipciuka), cukrines geles ir kolonos ( velgi Cipciuko rec)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meduolytee: 10 birželio 2009 - 07:36
meduolyte, regiu kažką neįprasto ir gražaus, bet foto mikroskopinė cry.gif lens.gif ale matosi ten kad šauniai padirbėjai bigsmile.gif thumbup.gif
kad bokšteliai iš vaflių tai aišku, o pačios kolonos iš medučio??? g.gif prašom plačiau ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 10 birželio 2009 - 07:44
Aciu OLESTa. Kelk cia savo medaus torto nuotrauka !!!!!!!!!! Labai grazus 4u.gif


Sumazinau fpto, nes is pradziu tooooooooooooooooookia ikeliau, kad buciau nuo forumieciu gavus pylos blush2.gif


Papildyta:
Olesta - kolonos is Cukrines mases ( Cipciuko receptukas gelytems- zelatina, vandenukas ir cukraus pudra), as ta mase iskociojau, ispjoviau kvadratus ir aplipinau stiklines ( tiesias, be jokiu praplatejimu ir apvoliotas cukraus pudroje). Palikau sudziuti, o paskui uzdejau vaflius. Problema su kuria susiduriau- tai, kad labai sunkiai nusieme nuo stikliniu, kokius 3 sulauziau........... kita karta greiciau susisuksiu koki vyniotini ir supjaustysiu norimo dydzio gabalais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meduolytee: 10 birželio 2009 - 07:50
oho kokia pilis bigsmile.gif ...labai labai grazu 4u.gif
Atsakyti
apie kokį tortuką kalba eina, kad aš įkėlus savo, neslepiu nei vieno tongue.gif
o stiklines su maistine plėvele ne paprasčiau būtų buvę apvyniot, arba folija, kad lengviau nuimt mirksiukas.gif čia tau kaip man su gulbės sparnais, gudruolė, išpjoviau iš lakštelių masės, ant metalinio bliūduko išlenkiau jau sparnus, su bliūdu šast į orkaitę, iškepė, gražu, o džiaugsmo kiek kad gavos lotuliukas.gif reikia nuimt, ką Tu viskas sutrupėjo, prikepė jie man prie to bliūdo, tai kepdama kitą normą medučio, tą patį veiksmą ant folijuoto bliūdo padariau, tada gerai viskas baigėsi lotuliukas.gif gyveni ir mokaisi doh.gif
ai, supratau dabar apie kurį tortą kalba, nu jau ne, čia jo nenešiu, gausiu per savo plačiąją lotuliukas.gif medučių temoj lai būna, Tavo toks išskirtinis, tai jam čia vieta, kad nepasimestų thumbup.gif o mano nieko gi naujo, eilinis tortas ir tiek irnesakyk.gif flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 10 birželio 2009 - 08:00
Nu jau nu jau Olesta - nebuk gi jau kuklumo isikunijimas. Tikrai grazus 4u.gif

Parodyk gi ta gulbe iskepta rolleyes.gif O tu ja ant meducio torto dejai?
Prasom issamiau apie gulbes , please.......
Man , matot, atejo ramybei galas......... liepos 4 d. uzsiprase vestuvems torto, atrodo, nu kas cia tokio, bet, problema ta, kad didesnio torciuko , nei 5 kg nesu kepusi........, o cia sako- reiktu gerokai didesnio :h

Kepejeles - gelbekit ir patarkit susistresavusiai bobelei - koki torto recepta butu geriau pasirinkti ( biskvita, krema ir t.t) ? Jaunavedziai kategoriski pries medaus ir jogurtinius tortus , o toliau sako, tavo laisvas pasirinkimas.

Atsakyti
Nu jau su juoduoju mišku gal įtiktum mirksiukas.gif arba jau kokį sunkesnį, net nežinau g.gif pas mane pats tortas gulbė buvo
user posted image, bet čia medaus tortas nuo-iki, taip kad nežinau, Tau tektų figūrėlėmis pasitenkinti tada, ar tai dirbtinėmis, ar tai Cipciuko mokyklą vėl praeiti mirksiukas.gif kažkur buvo gulbelės prie gėlyčių man regis parodytos, kaip daryti mirksiukas.gif
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif


labai graziai atrodo gulbe. siaip medaus tortas mano megstamiausias..... ta kakla is karto kepei??? ir nenugriuvo ( ar ikisai i torta?)
blink.gif blink.gif

QUOTE(Olesta @ 2009 06 10, 09:57)
Nu jau su juoduoju mišku gal įtiktum mirksiukas.gif arba jau kokį sunkesnį, net nežinau g.gif pas mane pats tortas gulbė buvo
user posted image, bet čia medaus tortas nuo-iki, taip kad nežinau, Tau tektų figūrėlėmis pasitenkinti tada, ar tai dirbtinėmis, ar tai Cipciuko mokyklą vėl praeiti mirksiukas.gif kažkur buvo gulbelės prie gėlyčių man regis parodytos, kaip daryti mirksiukas.gif


Papildyta:
Dar klausimas kepejeles?
Is kurio UK puslapelio geriau siustis prekes konditerijai?
wilton, surbiton ar kt?
man jau pribrendo reikalas apsipirkti g.gif
Atsakyti
kaklą kepiau iš Cipciuko meduolių tešlos, kišau iki dugno į tortą, per naktį atsilaikė, o nuo drėgmės ir svorio lūžo ryte, tai buvo mirus gulbė lotuliukas.gif tokį kaklą reikėtų Cipciuko tortų dengimo mase apvyniot man regis ir būtų tada gerai, kai apstingtų, išgremžti kaklui vietą, o ne grūsti, kaip aš padariau doh.gif nu žinai, darant pirmą kartą visokių idiotiškų minčių kyla blush2.gif paskui tik kai fiasko patiri, protingos mintys pradeda lįsti galvon ax.gif doh.gif lotuliukas.gif
** man siuntė iš Wiltono man regis g.gif bet aš per Aistužėlę prekinuos, tai man rami galva thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 10 birželio 2009 - 09:26
QUOTE(meduolytee @ 2009 06 10, 10:21)
Dar klausimas kepejeles?
Is kurio UK puslapelio geriau siustis prekes konditerijai?
wilton, surbiton ar kt?
man jau pribrendo reikalas apsipirkti  g.gif


Tikrai UK pigiau nei LT schmoll.gif LT permokesi 2-3 kartus doh.gif
Siulau pirkti is cia.
Kainos mazesnes nei Surbiton, asortimentas panasus, siuntimas i LT uz 1 kg apie 7 GBP. Ten net yra palyginimai kainu keliu firmu ax.gif
Mokek per Pay Pala, busi apdrausta jei kartais siuntinys neateitu, nors siaip jie siuncia registruotu, tai problemu nebuna 4u.gif
Perku viska uzsieni, jei kas neaisku, parasyk, kuo galesiu, padesiu 4u.gif
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urgit@: 10 birželio 2009 - 09:53