Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

zaprosta irnesakyk.gif padarysi thumbup.gif jei medutis, tai jokių problemų, susirask indą, kurio forma panaši į burlentę, arba iš kartono išsikirpk muliažą, lakštus kočiok, iš karto apsipjauk ir iškepk kiek jau ten tau norisi jų, o tada, arba burlentę dengi mase, jei tikroviškesnės norisi, arba tiesiog barstai trupinukais, o pačią burę irgi juokų darbas: pasidaryk Cipciuko cukrinės masės gėlėms, iškočiok, išpjauk burę, pritvirtink prie ilgo medinio pagaliuko skirto vėrinukams, jei nenori, kad pagaliukas matytųsi, gali jį aisingu patepliot, arba ta pačia mase apvyniot, žodžiu principą aš taip įsivaizduoju kaip čiulpinuką plokščią (nu kad būtų aiškiau ką aš čia nusišneku, tai užeik į mano parašą, pažiūrėk, kaip iš medučio kriauklė-praustuvas išpjaustyta, tik ten jau suteptas tortas buvo pjaustomas o burę, tai iš dviejų dalių, dvi vienodas dalis išpjauk iš cukrinės masės, per vidurį tą pagaliuką, jei lenktos reikia ant kokio dubenėlio „padžiauk“, lai sustingsta, kokios nori formos ir paskui įsmeigsi į tortą, va Tau ir burlentė blush2.gif nu aš čia taip primityviai, kas šovė galvon, tą parašiau mirksiukas.gif
keltas burių pavyzdėlių, gal kas tiks ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 09 birželio 2009 - 12:00
Aciu Olesta, Apple tree ir daividija uz grazius zodzius 4u.gif Tikrai cia visada sulauksi palaikymo ir paskatinimo wub.gif Tai tik dar labiau prideda noro stengtis ir mokytis rolleyes.gif
Pasidariau sokoladines mases rozytems ... bandysiu wacko.gif

Beja tikrai, ziuriu snikersas labai populiarus. Idejau MB i darba, tai sake kaip kamparas kazkur isgaravo rolleyes.gif O as dabar jau Margaritai kaupiuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spanguolia :): 09 birželio 2009 - 12:18
Tortas ištikrųjų skanus smile.gif nustebino ir mane smile.gif ačiū jums, jūs mokytojos ir smagu, kad esat tokios atviros ir dalinatės savo patirtimi smile.gif
Atsakyti
Na, kepejeles, cia jus ir prikepet........... thumbup.gif
Saunuoles!!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Dabar paaiskinkit, prasau, kas per tokia mase, ir kaip ja pagamint??

Recepta radau rusiskame forume, be gamybos aprasymo, bet is jos labai grazios figureles iseina.

Мастика

-сухое молоко 160гр
-сахарная пудра 160гр
-сгущеное молоко 200гр
-сок лимона 2 чайные ложки

Kas per daiktas sausas pienas?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meduolytee @ 2009 06 09, 12:46)

Kas per daiktas sausas pienas??  ax.gif

taip yra toks dalykas,tai sausi pieno milteliai,pas mus ju yra maisto pardese,turetu buti ir pas jus,tik nezinau prie ko ju reiketu ieskoti,gal kas zinos daugiau informacijos... smile.gif
Atsakyti
Man atorodo tai pieno milteliai, kurios galima įdėt į kava balinimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meduolytee @ 2009 06 09, 14:46)
Na, kepejeles, cia jus ir prikepet...........  thumbup.gif
Saunuoles!!!!!!  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Dabar paaiskinkit, prasau, kas per tokia mase, ir kaip ja pagamint?? 

Recepta radau rusiskame forume, be gamybos aprasymo, bet is jos labai grazios figureles iseina.

Мастика

-сухое молоко 160гр
-сахарная пудра 160гр
-сгущеное молоко 200гр
-сок лимона 2 чайные ложки

Kas per daiktas sausas pienas??  ax.gif


Buk gerute imesk to forumo nuoroda, as ji taip pat atsitiktinai radus skaitinejau, labai patiko sios mases aprasymas, sako, kad skani, taigi viska sugadino perkunija, issijunge kompas, o as nespejau nusikopinti pavadinimo, man taip pat uzkliuvo akis uz tos mases, kazkaip ji ten karaliska lyg vadinas ir aplamai labai daug ten dengimo masiu receptu yra.O sausas pienas, tai milteliai isgarinto pieno. 4u.gif
Atsakyti
na ir saunus tortukai jusu kepejeles bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moniuxx: 09 birželio 2009 - 19:05
lithuania.gif tai kur didziosios kepees su naujom idejom?
gal kas turit kokia grazia ideja 80-ecio proga? bet be rozyciu ir kitokiu geliu jei imanoma ,nes man jos i lepioskes labiau panasios gaunasi ,net neisivaizduoju kaip jus toookias grazias jas nulipdot wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moniuxx: 09 birželio 2009 - 19:31
QUOTE(meduolytee @ 2009 06 09, 14:46)
Na, kepejeles, cia jus ir prikepet...........  thumbup.gif
Saunuoles!!!!!!  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Dabar paaiskinkit, prasau, kas per tokia mase, ir kaip ja pagamint?? 

Recepta radau rusiskame forume, be gamybos aprasymo, bet is jos labai grazios figureles iseina.

Мастика

-сухое молоко 160гр
-сахарная пудра 160гр
-сгущеное молоко 200гр
-сок лимона 2 чайные ложки

Kas per daiktas sausas pienas??  ax.gif  Pieno milteliai...... o kur ju gaut........


Papildyta:
QUOTE(Srove @ 2009 06 09, 18:56)
Buk gerute imesk to forumo nuoroda, as ji taip pat atsitiktinai radus skaitinejau, labai patiko sios mases aprasymas, sako, kad skani, taigi viska sugadino perkunija, issijunge kompas, o as nespejau nusikopinti pavadinimo, man taip pat uzkliuvo akis uz tos mases, kazkaip ji ten karaliska lyg vadinas ir aplamai labai daug ten dengimo masiu receptu yra.O sausas pienas, tai milteliai isgarinto pieno. 4u.gif




prasom smile.gif




http://www.kuharka.r...kulina/102.html



Atsakyti
QUOTE(meduolytee @ 2009 06 09, 20:42)


Aciu 4u.gif bet as buvau ne sitam, nes apipavidalinima pamenu, buvo toks rudas, ech kaip gaila unsure.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
norėčiau paklausti dėl spalvos išgavimo - reikia žibučių - mėlynos - spalvos. Vakar ko tik neminkiau doh.gif violet - gaunasi tokia purvina alyvinė spalva, blue berry irgi tokia nekokia, na baby blue tai rado vietą mano fantazijoj, bet ne šiam kartui, wisteria irgi ne tokia... tokios vien tik "blue" neturiu.. o reikia žibutės spalvos doh.gif žibučių ant torto noriu.. šiam metų laike rolleyes.gif

smile.gif+2009 06 09, 00:56-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 06 09, 00:56)
bet cia mano antras rimtesnis puosybos bandymas

kur jau ten kritika irnesakyk.gif vien pagyrimai wub.gif
Atsakyti