Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Olesta @ 2009 06 08, 20:26)
kaip į tą  lens.gif tortuką tilpo tiek visko ir dar 5 žvakutės hihihi.gif viskas gerai, juokauju blush2.gif šaunus darbelis thumbup.gif taip ir toliau thumbup.gif

i ta tortuka salia barbes tilpo net vienas grezinelis kivio ir a.saukstelis pertepimo,stai tik tiek mano mazoji jo ir paragavo ,o daugiau sako negalima barbes zudyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ,tai sveciai lauke kol mazoji uzsizais ir nepastebes ,kad ssijono galo jau neber,o is priekio dar ir dabar atrodo kaip neprapjauta,kai pamatis bus blogai unsure.gif unsure.gif unsure.gif

o gal tu ci ane apie tai? gal foto neisdydina? blink.gif
Atsakyti
moniuxx labai grazus barbe -tortas rolleyes.gif 4u.gif , uz menesiuko mano dukrytes gimtadienis, tai jau irgi skaiu toki darysiu, nors labai bijau ar tikrai gausis man ta mase g.gif nes tokios dar nesu darius, esu puosus tik su trupiniukais smile.gif tai sakaiu reiks pasibandyt is anksto ta mase pasiminkyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*sniegena* @ 2009 06 08, 20:37)
moniuxx labai grazus barbe -tortas  rolleyes.gif  4u.gif  , uz menesiuko mano dukrytes gimtadienis, tai jau irgi skaiu toki darysiu, nors labai bijau ar tikrai gausis man ta  mase  g.gif  nes tokios dar nesu darius, esu puosus tik su trupiniukais  smile.gif  tai sakaiu reiks pasibandyt is anksto ta mase pasiminkyt  unsure.gif

gausis tikrai ,nes as irgi tik antra karta su ta mase draugavau ,taciau patarsiu nepadauginti zelatinos ,nes tada bus kaip man ,ta mase itin greit kieteja ,o aprengt nespeji ,o kai lenki ,tai lusta arba galai trukineja ,na zodziu gaunasi skudurine apdraskyta onute lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
jei dar neturi pasirinkusi cukr.mases receptuko tikrai rekomenduoju cipciuko cukrine mase blush2.gif jei noresi ,kad sijonukas tik siaip butu nuleistas ,tai rinkis cipciuko torto dengimo mase i kurio sudeti ieina aliejuas siek tiek ,bet jei noresi klostyciu ,tai rinkis cukrine mase gelytems daryti mirksiukas.gif
lauksim rezultatu ,tikiuosi ,kad tau gausis geriau nei man ,bet as nepasiduosiu dar ,pasitreniruosiu ir jau kita savaitgali kepsiu mociutes 80-nesdesimtmeciui ka nors rolleyes.gif gal kas turit tai progai graziu ideju?pasidalinkit,busiu dekinga 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
moniuxx- nuostabi barytė, matau, kad tau cukrinė masė gavosi puikiai smile.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Domi95 @ 2009 06 08, 21:07)
moniuxx- nuostabi barytė, matau, kad tau cukrinė masė gavosi puikiai smile.gif  clap.gif

ne velnio nesigavo ,nes per daug zelatinos ivariau doh.gif labai jau trukinejo ,tai daug lopyt reikejo blush2.gif
bet vat jusu biskvitas gavosi puikiai thumbup.gif
Atsakyti
ačiū už atsakymus dėl Snikerso 4u.gif .


Gražių tortukų pridėjote, šaunuolės 4u.gif
Atsakyti
Stai ir mano sekmadieninis tortukas blush2.gif Snikersas - sonai smulkinti zemes riesutai, sokoladas ir siek tiek biskvito. Dzibukai - pienisko sokolado ganasas, virsus grietinele (neissiplake, skystalas). "Dekoracijos" is pirktines marcipanines mases, nes jau 2 metai stovi doh.gif (vis neprisiruosiau iskept anglu kaledini torta).
Kaip matosi sleiva kreiva visur, nes na dreba rankos nors tu ka doh.gif bet cia mano antras rimtesnis puosybos bandymas blush2.gif Esu zalia mokine doh.gif
user posted image
Siaip pats Snikerso skonis labai patiko, tik ... biskvitas pakiso koja - per sausas (nors liejau is sirdies), per storas, nors dalinau i dvi dalis kaip parasyta, bet drasiai galejau i tris dalint ir jauciu butu uzteke vieno biskvito, nes mums patinka daugiau kremo nei biskvito mirksiukas.gif Na, zodziu, kaip jau cia kazkas rase - kiekvienas pagal save improvizuoja mirksiukas.gif
O siaip - kiekviena vakara uzmigdzius pupa atiduodu pagarba sioje temeleje - akis baigiu isvarvint besigrozedama jusu tortais ir bekaupdama visus gerus patarimus. Aciu jums uz tai 4u.gif Priimu kritika, o del skonio nesigincysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
nu ką, šauni mokinė bigsmile.gif kiekvienai pradedančiąjai lai tik taip sekasi kaip Tau, tai bus pagarbintos mūsų mokytojos thumbup.gif
Atsakyti
Štai ir mano snikeriukas smile.gif olestos paklausiau ir nedengiau cukrine mase smile.gif kaip gaila, kad nespėjau normaliai nufotkint, greit nugaravo.. Puošimas tept lept, bet tipo taip turėjo būt smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shrekiuke: 09 birželio 2009 - 08:16
smile.gif+2009 06 08, 21:56-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 06 08, 21:56)
Stai ir mano sekmadieninis tortukas  blush2.gif Snikersas - sonai smulkinti zemes  doh.gif bet cia mano antras rimtesnis puosybos bandymas  blush2.gif

labai kruopsciai padirbeta,jai nepasakytum kad tai tavo antras kurinys tikrai nepatikeciau,visoms esi didelis pavizdys,kad is antro karto galima sukurti va toki tortuka... thumbup.gif
QUOTE(shrekiuke @ 2009 06 09, 07:16)
Štai ir mano snikeriukas smile.gif olestos paklausiau ir nedengiau cukrine mase smile.gif kaip gaila, kad nespėjau normaliai nufotkint, greit nugaravo.. Puošimas tept lept, bet tipo taip turėjo būt smile.gif

na ir uzderejo snikersu si savaitgali,grazu net ziuret,rasai greit nugaravo....vadinasi buvo verta vargti,grazus tortukas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apple tree: 09 birželio 2009 - 09:59
smile.gif+2009 06 08, 20:56-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 06 08, 20:56)
Stai ir mano sekmadieninis tortukas  blush2.gif Snikersas

labai sauniai padirbeta thumbup.gif toks paprastas ir grazus.

QUOTE(shrekiuke @ 2009 06 09, 06:16)
Štai ir mano snikeriukas smile.gif olestos paklausiau ir nedengiau cukrine mase smile.gif kaip gaila, kad nespėjau normaliai nufotkint, greit nugaravo.. Puošimas tept lept, bet tipo taip turėjo būt smile.gif

Rozes grazios,svarbiausia greit nugaravo thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos super - kepejeles! 4u.gif
Vos speju viska skaityti ir uzrasineti, tiek groziu, tiek darbo ir sirdies cia ideta!!! user posted image
Patiliukais kepu, bet su papuosimais man sunkiai sekasi, niu neturiu as fantazijos user posted image tik jusu visu deka bandau nors sie tiek pasisemti.
Dabar ateinu pas jus, prasyti pagalbos ir patarimu!!! Noriu issikept torciuka ir papuosti ji buriavimo (windsurfing) tema. Minciu, kaip visada, beveik neturiu. Perziurejau jau interneta, visa google! Kaip as tik nerasiau, vis tiek nieko gero su tortais neismeta! mad.gif
Turiu tik keleta minciu (bet nzn ar jos vertos demesio):
1. Issikept bet koki torciuka ant jo nupiesti sokoladiniu konturu burlente, o tarpus uzpildyti spalvota zele. ARBA tiesiog koki baiboka silipdyti (bet kaip)?
2. Masciau apie meduti gal is jo iskepti lenta ir bure? Bet kaip visa tai sujungti, kaip papuosti (man tai aukstasis pilotazas, abejoju ar sugebesiu)??? bijau.gif
Mielosios!!! Gal turite kokiu ideju ar nuotrauku, laaabai reikia jusu patarimu!!!
Tik neturetu buti labai sudetinga (kadangi tikrai nemanau, kad sugebesiu ka sudetingesnio), o ir irankiu beveik neturiu.
Nuosirdziai dekoju uz jusu pagalba ir demesi!!!
Atsakyti