Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Inočka @ 2009 06 05, 17:39)
O as ateinu su auksiniu maiseliu  blush2.gif
Viduje juodasis miskas, dengtas saldainiu+pirktine mase. Pinigeliai sokoladas, popieriniai pinigeliai valgomi.
user posted image


man buvo keptas šitas tortas.... thumbup.gif
nešiau į vestuves...matytumėt kaip visiems svečiams žandikauliai atvipo po tokio grožio... hihihi.gif per visą vakarą visi gailėjo pjauti...taip ir liko jis...vestuvinei nakčiai pasaldinti.. tongue.gif
o aš tai žvaigždė buvau...ačiū Inočkai first.gif
Atsakyti
QUOTE(apple tree @ 2009 06 08, 00:31)
viena aire manes paprase kad papuosciau jai tortuka,galvojau kad atnes tortus... rolleyes.gif ,ogi atnese du paprasciausius keksus,as klausiu gal kokiu kremu pertepti,ji  schmoll.gif


labai jau rozytes grazios, tikrai graziai cia papuostas tortukas, tiksliau keksai lotuliukas.gif
man airijoj tik karta teko ragauti tikro torto, jis vadinosi "Black forest gateau" super skanus tortas buvo,panasus i musu "Juodaji miska"
Papildyta:
QUOTE(_Ligitukas_ @ 2009 06 08, 11:40)
Sveikos auksarankės atėjau ir aš parodyti savo MB skirtą tortuką, buvo skanu suėjo, ir visiems juoko buvo taip pat nemažai  thumbup.gif
O visų pirma labai labai dėkoju cipciukui už jos moralinę pagalbą ir paramą kurent manąjį pirmą blyną, klaidų padariau , bet gi pirmas  ax.gif


saunus papuliai thumbup.gif
mano taip pat pirmasis tortas buvo papuliai, tik skirti dieduliui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2009 06 08, 11:20)
man buvo keptas šitas tortas.... thumbup.gif
nešiau į vestuves...matytumėt kaip visiems svečiams žandikauliai atvipo po tokio grožio... hihihi.gif per visą vakarą visi gailėjo pjauti...taip ir liko jis...vestuvinei nakčiai pasaldinti.. tongue.gif
o aš tai žvaigždė buvau...ačiū Inočkai  first.gif


tortas istiesu labai kruopsciai padarytas,as jau i cipciuko maisa ziurejau seile varvindama,ir sakiau maniskiui,tai neimanoma padaryt schmoll.gif ,o pasirodo imanoma,saunuole Inocka,tortas vertas aplodismentu
clap.gif
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2009 06 08, 13:20)
man buvo keptas šitas tortas.... thumbup.gif
nešiau į vestuves...matytumėt kaip visiems svečiams žandikauliai atvipo po tokio grožio... hihihi.gif per visą vakarą visi gailėjo pjauti...taip ir liko jis...vestuvinei nakčiai pasaldinti.. tongue.gif
o aš tai žvaigždė buvau...ačiū Inočkai  first.gif


Tai gal tortas ir liko nesuvalgytas lotuliukas.gif atminciai susidziovino lotuliukas.gif
Atsakyti
Na parodysiu ir as savo ale puosyba. Tik nemoku as puosti, bet gal kada ismoksiu smile.gif Rozeles gal ir nieko gavosi, bet niekaip neisejo padaryti ganašo normaliai, vis grietinele i sviesta susokdavo, galiausiai mano nervai neislaike, privariau grietineles standiklio ir padariau krepselio puosima is to kas gavos. Gavos nekas. Itariu su ganasu net ir gerai paruostu butu nekas smile.gif Manau kita karta bandysiu su viestiniu kremu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lile: 08 birželio 2009 - 14:04
QUOTE(drakosa @ 2009 06 08, 13:20)
man buvo keptas šitas tortas.... thumbup.gif
nešiau į vestuves...matytumėt kaip visiems svečiams žandikauliai atvipo po tokio grožio... hihihi.gif per visą vakarą visi gailėjo pjauti...taip ir liko jis...vestuvinei nakčiai pasaldinti.. tongue.gif
o aš tai žvaigždė buvau...ačiū Inočkai  first.gif

Ačiū tau, drakosa, už gerus žodžius aciuks.gif . Aš labai džiaugiuosi, kad patiko. clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 08 birželio 2009 - 14:08
QUOTE(lile @ 2009 06 08, 14:46)
Na parodysiu ir as savo ale puosyba. Tik nemoku as puosti, bet gal kada ismoksiu smile.gif Rozeles gal ir nieko gavosi, bet niekaip neisejo padaryti ganašo normaliai, vis grietinele i sviesta susokdavo, galiausiai mano nervai neislaike, privariau grietineles standiklio ir padariau krepselio puosima is to kas gavos. Gavos nekas. Itariu su ganasu net ir gerai paruostu butu nekas smile.gif Manau kita karta bandysiu su viestiniu kremu smile.gif

mano ideja lygiai tokia pati buvo biggrin.gif man ganasas tai gavosi, kiek supratau hihihi.gif tik va labai prasta rinkinuka puosimui turiu, tai labai negraziai spaudesi. tada galvojau, aptepsiu sonus tuo ganasu, bet jis nesitepe unsure.gif galiausiai paemiau meducio trupiniu ir aplipinau sonus doh.gif
rozes, ziauriai sunkiai daresi. na tokia kieta ta mase, kad suspaudyt tuos rutuliukus vos ne vyro ranku reikia. doh.gif o tavo rozytes labai grazios 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

o jau tortu groziai doh.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
As noreciau si ta apie grietinele pasakyt ax.gif man pav.35%grietinele issiplaka kuo puikiausiai ir puikiauisiai laiko forma,be jokiu zelatinu ar standikliu.bet as perku PROF Rokiskio (ant pakuotes raso:profesionalams,kepiniams,kavinems ir barams ar kazkas pan.)ji parduodama pakuotej po 4kg,o jei nereik tiek tai ipila ir maziau,bet zinau,tik kur jos Kaune Silainiu turgui yra ax.gif bet tikrai ne karto nenuvyle,o su ja jau tortu dariau nemazai :)tai tiek.
Ai,dar vis Cipciuko ir Inockos noriu paklausti,kokia pirktine dengimo mase naudojat jei nepaslaptis,dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi, mergaites, kepiau ir as torta...visai neplanuotai sestadieni vakare drauge persiunte recepta "Juodojo misko", na, kaip sakant Teveliu dienos progai...taigi, kepiau pirma karta, taigi, gavosi man "juodasis kakis", bet dabar uzsidegiau ismokt, na, bent padaryt lygu ir apvalu biggrin.gif Jei galetumet bent nurodyt, kur galeciau paskaityt apie sokoladine glazura, na, mes nemegstam jokiu riebiu kremu, man idomu ar imanoma vien sokoladu kazkokiu budu ji aptept ir suteikt jam torto forma
Atsakyti
sauluoles kepejeles,oi cia groziu pridejot,na siuo metu neturiu fotiko po ranka ,tai foto negaliu susikelt,bet kai jau turesiu tokia galimybe idesiu ir savo antraji darba -torta barbe,nors ji man labiau skudurine onute primena lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif cukrine mase per greit dziuvo nuo zelatinos padauginimo itariu,tai nespejau padoriai aprengt as jos ,tai plyso man visi soniukai skutais doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
stai dedu savo onute ax.gif
user posted image

biskvito receptas is domi95 "geriausias biskivitas" (tikrai labai skanus :mirksiukas rolleyes.gif )Jo receptukas rasite biskvitu temoje smile.gif
Pertepimas "is galvos" ,na ziodziu ka turejau ta sudejau i plakta grietineles ir varskes deserta.ant grietineles i varskes deserto pertemimo dejau sviezius ,grezinelias pjaustytus vaisius : braskes ,kivi ,apelsinus ir bananus,bet jei kas bandysit su sv.vaisiais ,tai patarsiu aplesinu nedet ,na nebent sultis ,nes sultys susigere i biskvita ,o liko tik zievele ir nei normaliai atpjaut per jas negali nei kramtyti normaliai imanoma doh.gif
Labai jau nepeikit ,tai tik antras mano darbas blush2.gif vis dar mokine esu unsure.gif
Atsakyti
kaip į tą lens.gif tortuką tilpo tiek visko ir dar 5 žvakutės hihihi.gif viskas gerai, juokauju blush2.gif šaunus darbelis thumbup.gif taip ir toliau thumbup.gif
Atsakyti