Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

neramuole, o tu gulbes pati darei bigsmile.gif ? ir kaip princesės sijoną darei, iš trupinukų ar lakštų?

Olesta jau kaip atmušus rankelę ant papuošimų grietinėlė bigsmile.gif wub.gif

labai sudomino inočkos eksperimentas bigsmile.gif nes ganašų aš nemėgėja, o čia jau kitas reikalas..

krikištynų tortai tai be komentarų bigsmile.gif

turiu vieną klausimą, aš niekad nedarau dviaukščių tortų, tai man įdomų nuo kokio aukšto pradeda pjaustyt ir kaip atrodo pjaustomas tortas daugiaukštis g.gif
Atsakyti
Nebuvau,rodos keleta dieneliu,o 7 psl pilni tortu,visu neisvardinsiu,bet visi labai grazus,
Inockos paliko ispudi,kaip visda,tu esi geriausia tortu darymo ir puosimo meistre,jau tokie kruopstus darbeliai.
Rozmarino tortas idomus,tik man jame kazko truksta,as buciau padariusi juodu roziu ir apraizgiusi juodais spygliais,kaip spygliuota viela.
Meain,labai idomios ir grazios bures,bet kaip jas pritvirtinti prie stiebo g.gif
kas ten klause del cukraus sirupo.
Ta cukru reikia kaitinti ilgokai,jis is pradziu pasidaro baltas,po to pradeda ruduoti,tai uztrunka,todel tu per anksti ji nuemei,dar reikejo palaukti.
Atsakyti
Merginos, labai gražūs, mieli jūsų tortukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Labiausiai man įsiminė Inočkos krikštynų tortas, na labai jau švelnus thumbup.gif ir Rozmarino vestuvinis, labai originalus thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 06 27, 15:49)
Nebuvau,rodos keleta dieneliu,o 7 psl pilni tortu,visu neisvardinsiu,bet visi labai grazus,
Inockos paliko ispudi,kaip visda,tu esi geriausia tortu darymo ir puosimo meistre,jau tokie kruopstus darbeliai.
Rozmarino tortas idomus,tik man jame kazko truksta,as buciau padariusi juodu roziu ir apraizgiusi juodais spygliais,kaip spygliuota viela.
Meain,labai idomios ir grazios bures,bet kaip jas pritvirtinti prie stiebo g.gif
kas ten klause del cukraus sirupo.
Ta cukru reikia kaitinti ilgokai,jis is pradziu pasidaro baltas,po to pradeda ruduoti,tai uztrunka,todel tu per anksti ji nuemei,dar reikejo palaukti.

kaitinau kaitinau, ir parudavo ir karamelė jau gavosi, ir grietinėlę supyliau, o paliko skystalas ir karamelinis ganašas nuėjo į klozetą, esu pikta ant jo, antrą kartą darau ir antrą kartą pravalas fart.gif gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 06 27, 13:15)
kaitinau kaitinau, ir parudavo ir karamelė jau gavosi, ir grietinėlę supyliau, o paliko skystalas ir karamelinis ganašas nuėjo į klozetą, esu pikta ant jo, antrą kartą darau ir antrą kartą pravalas fart.gif  gun_rifle.gif

g.gif nu nesuprantu kodel tau neissiplake??man pavyko is pirmo karto puikiai,tiesa,as saldziau per nakti ir plakiau tikrai ilgai,o tau reikejo neismest,o idet zelatinos ir butum turejus skanu krema.
Gal grietinele liesa?su liesa shuds gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 06 27, 15:49)
Meain,labai idomios ir grazios bures,bet kaip jas pritvirtinti prie stiebo g.gif
kas ten klause del cukraus sirupo.

Taigi kad netvirtinu ju prie nieko -- tiesiai smeigiu i torta... puikiai stovi unsure.gif

QUOTE(Olesta @ 2009 06 27, 16:15)
kaitinau kaitinau, ir parudavo ir karamelė jau gavosi, ir grietinėlę supyliau, o paliko skystalas ir karamelinis ganašas nuėjo į klozetą, esu pikta ant jo, antrą kartą darau ir antrą kartą pravalas fart.gif  gun_rifle.gif

Niekad nekepiau sio torto, o ir recepto patingejau paieskot, bet is to, ka skaitau jusu diskusijose, suprantu, kad i susikaramelizavusi cukraus sirupa pilat grietinele, ir butent sitoj vietoj atsitinka nelaime?

Jei taip, pameginkit pries supilant pieno produktus idet truputi sodos. Ji pades islaikyt vientisa konsistencija.
Atsakyti
Atskirai tikrai nevardinsiu ir negirsiu, nors norėčiau, bet.. tiesiog visų tortukai vieni už kitus gražesnį, ką čia gražesni, tiesiog fantastiškesni thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Olesta @ 2009 06 27, 11:22)
Pirmasis skirtas krikštynoms

Jau kelintam torte matau tas žavias pėdutes, todėl, kadangi pačiai gręsia greitu metu daryt krikštynų tortą, noriu paklausti, kaip jas darot? Tiesiog išpjaunat peiliu ar yra kažkur tokių formelių pirkti? 4u.gif

Ir, neramuole, ir tavęs noriu paklaust dėl tų mažų baltų gėlyčių. Jau šitoms tai tikrai turėtų kažkur formelių būti pirkt? Gal galima sužinoti, kur? 4u.gif Jei Kaune būtų, tai išvis super bigsmile.gif
Atsakyti
ačiū už šiltus žodelius 4u.gif o pėdutes darau pagal trafaretą, išsikirpus iš kartono. Užsidedu ant masėsir apipjaunu aštriu rėžtuku, pirštelius jei pėdutės didesnės darau su paprasto antgalio pagalba, išspaudžiu tiesiog iš masės, vakar pėdutės buvo miniatiūrinės tai ir antgalį rinkausi smulkesnį ir su dantų krapšutku iš jo tuos pirštelius iškrapščiau blush2.gif ax.gif

nu va su tuo ganašu man tai įdomiai - skystalas visiškas. Man įdomu kur bėda - užkaitinau cukrų, palaukiau kol paruduos, jau parudavo, kad neapkartsų, po truputį pradėjau pilti grietinėlę vis maišydama, iš pradžių suputojo, paskui pilant vis irisiukas skystėjo skystėjo ir vsio, gerai atšaldžiau šaldytuve ir plakti būčiau galėjusi turbūt parą. Bandžiau gelbėtis standikliu, tai sušoko į kruopas ir pasibaigė visas ganašas, šįryt dubenėlyje radau pavendeijusią masę, va ir karamelinio ganašo fiasko istorija. Geriau bezo iš 10 kiaušų išplakčiau nei tą gyvatę blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 06 27, 17:14)
ačiū už  šiltus žodelius 4u.gif  o pėdutes darau pagal trafaretą, išsikirpus iš kartono. Užsidedu ant masėsir apipjaunu aštriu rėžtuku, pirštelius jei pėdutės didesnės darau su paprasto antgalio pagalba, išspaudžiu tiesiog iš masės, vakar pėdutės buvo miniatiūrinės tai ir antgalį rinkausi smulkesnį ir su dantų krapšutku iš jo tuos pirštelius iškrapščiau blush2.gif  ax.gif

Ačiū už atsakymą aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 06 27, 16:29)
g.gif nu nesuprantu kodel tau neissiplake??man pavyko is pirmo karto puikiai,tiesa,as saldziau per nakti ir plakiau tikrai ilgai,o tau reikejo neismest,o idet zelatinos ir butum turejus skanu krema.
Gal grietinele liesa?su liesa shuds gaunasi.

unsure.gif nu kad 36 proc., riebesnės nežinau unsure.gif
Atsakyti
Ganašą aš darau taip: kaitinų cukrų kol paruduoja, bet tuo tarpu pašildaug giretinėlę beveik ik virimo mikrobangėje, na kad būtų karšta, karamelę nukelių nuo ugnies pamaišau ir palaukiu kol praauš, tada supilu karštą grietinėlę po truputį vis nenustojant maišyti. Ir viskas ten gaunasi... g.gif Na aišku po to kelias valandas palaikau šaldytuve, kol bent iki +5 C temperatūros atšala. mirksiukas.gif Ai, dar kai pilat grietinėlę, tai labai iš lėto maišykit, kad jau tada jūs jos neišplaktumėt. Aplamai pas mane, kai susijungia karamelė ir grietinėlė, beveik niekas neputoja ir nešnypščia... Iš bėdos na jeigu jums visteik nesigauna "nors tu ką", tai tiesiog nusipirkite rudojo cukraus "Demerara" ir naudokite jį vietoj įprasto, palakan grietinėlę. Bus kažkas panašaus 4u.gif
Atsakyti
ačiū už patarimus, o dabar atvelku dar vieną lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tik nesijuokite labai, lipdytoja iš manęs kaip iš karvės balerina, ale čia šiokia tokia repeticija ax.gif taigi Glacee braškių tortas 10-ies mėnesių berniukui 4u.gif pelytė, jos rūbeliai, gėlytės ir sūris - Cipsiuko gėlių masė ir be abejo mano ir mėgiama ir keikiama grietinėlė lotuliukas.gif

user posted image

ir kitu kampu blush2.gif

user posted image


Atsakyti