Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 26, 23:03)
kitos matyt zinot mano isprotejimo lygi tai del sventos ramybes nesako savo krikscioniskos nuomones lotuliukas.gif

aaaaa

užkibau aš ant šito išprotėjimo.. o užsimaišius buvau medaus torto normą.. dvigubą doh.gif .. per šitą numirėlišką tortą dirbsiu dabar iki pusiaunakčiaus..
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 26, 19:59)
lotuliukas.gif bijau, kad tokio torto niekas neisdris paragauti lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif isdrys,tik gal ne visi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 06 26, 22:03)
žinai.. aš tuoj pradėsiu ant lapukų užsirašinėt tuos terminus..
kas yra aisingas??? Meian kažkur aiškino.. lygtai tai būtų bile koks kremas su sviestu.. lygtai..
tai kas tas aisingas?


as niekada nezinojau, kaip tai vadinasi, cia dar receptukas nuo mamos tortu puosimo, taciau skaitinejau skaitinejau ir nusprendziau, kad tai galbut ir yra aisingas ax.gif tai kiausinio baltymas+cukraus pudra+citrinos rugstele. citrinos rugsteles reikia nedaug, vos ant galo saukstelio, o cukraus pudros berti tiek, kad paskui isspaudus dziubuka jis nesubliukstu. laiko tai super dziubai ir visoki kringeliukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 26, 23:06)
cia ne aukstas, cia tik pakyla, kuri stoves ant torto.

ne, nu Tu nereali.. bigsmile.gif taigi visą torto viziją parodyk tada ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 06 26, 20:09)
as niekada nezinojau, kaip tai vadinasi, cia dar receptukas nuo mamos tortu puosimo, taciau skaitinejau skaitinejau ir nusprendziau, kad tai galbut ir yra aisingas  ax.gif  tai kiausinio baltymas+cukraus pudra+citrinos rugstele. citrinos rugsteles reikia nedaug, vos ant galo saukstelio, o cukraus pudros berti tiek, kad paskui isspaudus dziubuka jis nesubliukstu. laiko tai super dziubai ir visoki kringeliukai  thumbup.gif

tai ir yra tas aisingas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 06 26, 23:09)
as niekada nezinojau, kaip tai vadinasi, cia dar receptukas nuo mamos tortu puosimo, taciau skaitinejau skaitinejau ir nusprendziau, kad tai galbut ir yra aisingas  ax.gif  tai kiausinio baltymas+cukraus pudra+citrinos rugstele. citrinos rugsteles reikia nedaug, vos ant galo saukstelio, o cukraus pudros berti tiek, kad paskui isspaudus dziubuka jis nesubliukstu. laiko tai super dziubai ir visoki kringeliukai  thumbup.gif

bučiuoju Tave nuo alkūnės iki pirštų galiukų ir atvirkščiai laugh.gif
o man taip sudėtingai skambėjo tas 'aisingas'.. o aš tokio aisingo jau tiek pridarius.. grybukų koteliams doh.gif
tikrai, super gerai laiko thumbup.gif reiks pamėgint..
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 06 26, 22:10)
tai ir yra tas aisingas smile.gif


na va, teisingai atspejau biggrin.gif o recepta is mamos gavau, kuri dar prie ruso tortukus kepdavo ir tokiu terminu nezinojo smile.gif nu bet man tai jis patinka, puikiai tinka puosti tortus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(naitas @ 2009 06 26, 22:12)
bučiuoju Tave nuo alkūnės iki pirštų galiukų ir atvirkščiai laugh.gif
o man taip sudėtingai skambėjo tas 'aisingas'.. o aš tokio aisingo jau tiek pridarius.. grybukų koteliams  doh.gif
tikrai, super gerai laiko  thumbup.gif reiks pamėgint..


buciuot nereikia ir gali puosti su juo drasiai viskas puikiai gausis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 06 26, 23:14)
buciuot nereikia ir gali puosti su juo drasiai viskas puikiai gausis 

na aš virtualiai...

o kaip jam priduot baltumo? gal kiek blizgumo?
nes tasai glajus yra matinis, kai išdžiūsta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 26 birželio 2009 - 21:27
povilas,esi dengus,tai ko nerodai,man patinka tobuli be klosciu tortai cool.gif cia be ikandimo,tikrai noreciau pamatyti..nes tu labai daug patarimu dalini,gerai,tikrai gerai..ale nu ir pavyzdziu norisi blush2.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 06 26, 22:21)
na aš virtualiai...

o kaip jam priduot baltumo? gal kiek blizgumo?
nes tasai glajus yra matinis, kai išdžiūsta.


citrinos rugstele duoda baltuma, sitas tortukas apteptas tuo aisingu ir ta partijos dziubavau aisingu. Baltas tai tiesiog cukraus pudra+baltymas+citrinos rugstele smile.gif
o kitas irgi dziubuotas aisingu

foto
SITAS IRGI BALTAS
Atsakyti
dar vienas klausimas, tai galiu visa torta grietinele aptept? apdengimas netirps nuo grietinėlės?
Papildyta:
atsakykit kas nors please, skubiai!!!!
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 26, 22:38)
dar vienas klausimas, tai galiu visa torta grietinele aptept? apdengimas netirps nuo grietinėlės?
Papildyta:
atsakykit kas nors please, skubiai!!!!


tikrai, kad netirps smile.gif dengimomase dar geriau prilips prie jos, tik netepk storaai grietinele smile.gif
Atsakyti