Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

taigi jaunoji pati ir issirinko šias statulėlės biggrin.gif cia netradicinės vestuvės biggrin.gif tik vat kaip tradiciniai sveciai reaguos, tai nezinau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 26, 22:44)
taigi jaunoji pati ir issirinko šias statulėlės biggrin.gif cia netradicinės vestuvės biggrin.gif tik vat kaip tradiciniai sveciai reaguos, tai nezinau lotuliukas.gif

galiu tik pasakyt ėėėėėėėėėėė.. netradicinės vestuvės.. kas tai?
dėl svečių, tai žinai.. priklausomai nuo to, kada tortą išnešit.. jeigu vėliau, tai gali ir nepastebėti griaučiškų niuansų..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 26 birželio 2009 - 20:51
dar neapdorotas jaunikis biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 26, 22:50)
dar neapdorotas jaunikis biggrin.gif

o ką jis turi rankose?
man tas filmas (o čia filmo herojai?) nežinomas..

žinai.. tada tortas irgi turi būti numirėliškas.. voratinkliai visokie, kaukolės.. pilkuma..
rozmarinas, šiąnakt laukia Tavęs bemiegė naktis.. nu nežinau, pasišūdinsi, jeigu šituos "mirusius" herojus patieksi ant baltos staltiesės.. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 26 birželio 2009 - 20:54
nu bleba biggrin.gif labai persistengt irgi negaliu biggrin.gif
Papildyta:
dar patarkit, buvom sutare su jaunaja, kad puosiu melynem gėlėm, bet dabar pagalvojau, kad gal juodos graziau?
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 26, 22:56)
nu bleba biggrin.gif labai persistengt irgi negaliu biggrin.gif

turėjau galvoje štai ką:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 06 26, 21:10)
paveizėjau. Su garsu..
I'm a complete looser in this business..


aukstyn nosi ir kibk i darbus 4u.gif

o del tu keverzoniu, tai puikiai ir su aisingu gautusi, o del beze nezinau, bijau ja ir bandyt unsure.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif bijau, kad tokio torto niekas neisdris paragauti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 26, 22:58)
dar patarkit, buvom sutare su jaunaja, kad puosiu melynem gėlėm, bet dabar pagalvojau, kad gal juodos graziau?

nu žinok, aš pasuoju..
dar būtų kiek nors daugiau bendro vaizdo...
bet čia tyko daugiau forumiečių hihihi.gif, tik nesikiša į pokalbį bigsmile.gif gal patars.. ax.gif

Papildyta:
QUOTE(eglejk @ 2009 06 26, 22:58)
o del tu keverzoniu, tai puikiai ir su aisingu gautusi, o del beze nezinau, bijau ja ir bandyt  unsure.gif

žinai.. aš tuoj pradėsiu ant lapukų užsirašinėt tuos terminus..
kas yra aisingas??? Meian kažkur aiškino.. lygtai tai būtų bile koks kremas su sviestu.. lygtai..
tai kas tas aisingas?
Atsakyti
kitos matyt zinot mano isprotejimo lygi tai del sventos ramybes nesako savo krikscioniskos nuomones lotuliukas.gif
Atsakyti
rozmarinas.. vestuvinis tortas tai jau kaip minimum turėtų būti dviejų aukštų. Aš matau tik vieną.
Atsakyti
cia ne aukstas, cia tik pakyla, kuri stoves ant torto.
Atsakyti