Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(rutyte11 @ 2009 06 26, 19:53)
Sveikos ir as su savo krikstynu tortukais

labai mieli tortukai wub.gif žinant, kad nuotrauka kažkur išsklaido realias spalvas ir kvapą, jie vistiek yra labai gražūs ir iš širdies.

ir gal kas jau galit pakomentuot masės storumo privalumus? Nes pradėjau manyt, kad plonai kočiota masė visai netinka tortų dengimui.
Papildyta:
QUOTE(eglejk @ 2009 06 26, 18:29)
napoleona kepsiu sau smile.gif
o del partijos, tai man visiskai tas pats kam kepti tortuka, kepu zmonem, ne partijai smile.gif


QUOTE(čikuraku @ 2009 06 26, 18:54)
drinks_cheers.gif teisingai, juk niekam nekenkiat, o ka jie mano tai jau ju bedos...


ėėėėėė...jeee.. o tai pinigus praleidot bigsmile.gif aš gi sakiau, kad tokiai partijai kepčiau už dyyyydelius pinigus.. laugh.gif

Atsakyti
rutyte11 koki tortukai bigsmile.gif nepasakyciau, kad dar tik mokaisi puosti, kaip profe pasidarbavai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(naitas @ 2009 06 26, 20:04)
ir gal kas jau galit pakomentuot masės storumo privalumus? Nes pradėjau manyt, kad plonai kočiota masė visai netinka tortų dengimui.


apie dengimo mase galeciau pasakyti tik is savo stovyklos. as ja iskocioju gana plonai,mazdaug 1.5mm storio, bet puikiai uzsidengia. as torta padedu ant kokio apversto puodo ar panasiai ir nutysta ji man. na buna kokia viena raukslele, bet dar reikia treniruociu lygiai apdengti tongue.gif
gal profesionales kepejeles daugiau ka patars mirksiukas.gif

p.s. o del poziurioi partijas kiekvienas turim savo nuomone smile.gif
Atsakyti
Dėl torto apdengimo technikos jau buvo daug diskutuota, dedu vėl eilinį kartą filmuką, kuriame manau aiškiai matosi, kaip teisingai viskaą atlikti ir kaip gražiai išlyginti šonus mirksiukas.gif Torto apdengimas
Atsakyti
merginos, labai laukiu patarimų, iš ko geriausia būtų daryt skaičius 18? va taip kaip čia įsmeigiamus , tik bus krepšys pilnas rožių ir į jį ismeigti 1 ir 8 g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uzniukas: 26 birželio 2009 - 19:41
QUOTE(uzniukas @ 2009 06 26, 20:40)
merginos, labai laukiu patarimų, iš ko geriausia būtų daryt skaičius 18? va taip kaip čia įsmeigiamus , tik bus krepšys pilnas rožių ir į jį ismeigti 1 ir 8  g.gif
user posted image


Aš kai reikėjo daryti (gailo to torto foto neturiu) skaičių 17, tai dariau taip: pirmiausia ant kompo užrašiau ir atsispausdinau norimo dydžio skaičius, tada iškočiojau Cipciuko masę gėlytėms , uždėjau iš popieriaus iškirptus skaičius ir gražiai apipjausčiau, patepiau baltymu ir priklijavau tų cukrinių perliukų. Atrodė išties gražiai. bigsmile.gif Panašiai kaip čia:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 26, 21:32)
Dėl torto apdengimo technikos jau buvo daug diskutuota, dedu vėl eilinį kartą filmuką, kuriame manau aiškiai matosi, kaip teisingai viskaą atlikti ir kaip gražiai išlyginti šonus mirksiukas.gif  Torto apdengimas

paveizėjau. Su garsu..
I'm a complete looser in this business..
Atsakyti
merginos, extra klausimas. darau cypciuko medutį su grietinėle ir dengsiu panasia mase į cypciuko. klausimas:
1. ar galima tortą aptept sviestiniu kremu? ar reikia dengti sausą?
2. ar galima apdengtą tortą laikyt per naktį šaldytuve?
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 26, 21:11)
merginos, extra klausimas. darau cypciuko medutį su grietinėle ir dengsiu panasia mase į cypciuko. klausimas:
1. ar galima tortą aptept sviestiniu kremu? ar reikia dengti sausą?
2. ar galima apdengtą tortą laikyt per naktį šaldytuve?

1. Galima, sauso nedenk
2. Galima, nieko neatsitiks
bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 26, 22:11)
merginos, extra klausimas. darau cypciuko medutį su grietinėle ir dengsiu panasia mase į cypciuko. klausimas:
1. ar galima tortą aptept sviestiniu kremu? ar reikia dengti sausą?
2. ar galima apdengtą tortą laikyt per naktį šaldytuve?

nekreipk dėmesio į mano pasakymus irnesakyk.gif , bet sakyčiau, kad tortą reiktų aptepti kokiu nors kremu, kad ta masė priliptų. Gali būti sviestinis kremas, gali būti plakta grietinėlė. Apdengtą tortą galima, o kai tokie karščiai, tai gal net reikia laikyti atitinkamai sanitarinėms sąlygoms.

o Jūs visos naudojat tas ginekologines pirštines, kai darot papuošimus?? hihihi.gif pilnas jutūbas tų pirštinių... lotuliukas.gif čia tipo, lygis.. sterilu..
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 26, 21:05)
Aš kai reikėjo daryti (gailo to torto foto neturiu) skaičių 17, tai dariau taip: pirmiausia ant kompo užrašiau ir atsispausdinau norimo dydžio skaičius, tada iškočiojau Cipciuko masę gėlytėms , uždėjau iš popieriaus iškirptus skaičius ir gražiai apipjausčiau, patepiau baltymu ir priklijavau tų cukrinių perliukų. Atrodė išties gražiai.  bigsmile.gif


va būtent ir aš noriu apklijuot blizgiais karoliukais bigsmile.gif DIDELIS DĖKUI , taip viską ir darysiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 26, 22:05)

man labai gražu šitos keverzonės baltos ant torto.. tik bėda tame, kad jeigu jos iš grietinėlės, tai greitai (po 5 - 6 val) kažkaip praranda estetinį vaizdą.. gal beze kitaip atrodo..
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 06 26, 21:10)
paveizėjau. Su garsu..
I'm a complete looser in this business..


naitai, kas cia per kalbos. Butu mano valia, tai isdalinciau jums, merginos, architekciu-konstruktoriu diplomus. biggrin.gif
Atsakyti