Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Inočka @ 2009 06 26, 14:03)
As irgi su Krikstynu tortuku. Si kart mergaitei.

aš bendrom frazėm negirsiu.. Gražus, tai jau savaime suprantama.
Man labai mielas yra meškiukas wub.gif Gražiai nulipdei.. ir tas žaisliukas jo rankose.. miela labai..

QUOTE(alfa159 @ 2009 06 26, 14:09)
Tik viena problema iskilo- kaip galima ji valgyti? Neleisiu sveciams jo pjauti, tegul pasiziuri, nusifotografuoja salia, bet tokios grozio pjaustyti neleisiu. 

pritariu. Atgailėsit visi ir tada jau pjausit..

QUOTE(eglejk @ 2009 06 26, 14:41)
Na ka, rodau ir as tortuka.
Toks jau buvo uzsakymas  ax.gif
Viduje medutis puostas aisingu (kiausinio baltymas+cukraus pudra+citrinos rugstele) smile.gif

o kodėl ne napoleonas su blenderiu?
nu jau šitai partijai tai nekepčiau jokio torto.. arba už dyyyydelius pinigus hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(eva.b @ 2009 06 26, 14:48)
laba,

ir pas mus ryt didzioji diena ir gimtadienis ir krikstynos, o as kaip visada nieko nebespeju, o ypac paciai sau visai nelieka laiko, nei manikiuram nei pedikiuram nei seviliuram biggrin.gif 

domukas matau, kad jauciasi daug geriau, matomai vaistai savo daro, nes zirzimu nebeliko, matomai jam tada kazka skaudejo, tik per krikstynas mano vaikas bus margutis nes per jonines kaime pabuvom, tai uodai pasidarbavo, o dar itariu ir nuo braskiu pabere, tai siu skanestu atsisakem

nu alfos tortas tikrai labai grazus, gaila bus toki ir valgyt, as tai uzsakiau pas savo klasiokes mama torciuka, jokiu mandru puosimu nebus ale skonis bus garantuotas

ir linkiu jolsai stiprybes, vis bandau save isivaizduot jos vietoj, tai taip sirdi suspaudzia, jauciu nusibliauciau, protu suvoki kad nieko gi cia baisaus, gi nieks vaikelio neskriaudzia, badu nemarina, nu bet kai paskaitau jolsos pasakojimus tai taip ir matau aukletojas lediniais veidais be jokiu emociju, kaip kokias kariskes, ir maza vaikiuka, kuriam dar reikia meiles ir rupescio...


Torta pjausim, aisku, bet antklodeles su meskiuku ir draugais nieks negaus. Vaikai sake, niekam neleis valgyti, patys pasiliks kaip paveiksliuka. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 06 26, 01:20)
Mergaites, kad nebutu taip ramu, tai atnesu eksperementini tortuka.
Draugas vaziuoja i gamta su keliais klasiokais susitikt, tai prase paprasto tortuko, sako uzpilk sokoladu ir bus gerai. Sakau, jeigu leisi - isbandysiu nauja krema, jeigu bus labai blogai, tai viska nuimsiu, sako davaj, bandyk, kaip bus, taip bus gerai.
Tai va, mano eksperementinis krepselis is kremo , labai norejau isbandyti butent sita krema, idomu buvo ar jis tinka papuosimams (nes kaip vidinis kremas, tai super). Nelabai kokio grozio krepselis (pati kremini krepseli dariau pirma karta blush2.gif ), bet bus gerai iskylai i gamta irnesakyk.gif

Viduje "tiesiog tortas" su bananais pagal RiMami (tik as biskvitus dedu nuo juodojo misko ir 4 vnt. ir laistau bananu sultimis). Kiek dariau, sako neapsakomo skonio tortas. O papuostas sokoladiniu bananiniu kremu (jis kiek panasus i ganasa, tik man jis greiciau padaromas): 200 ml. grietineles isplakti iki standumo, istirpinti 2x100 gr. sokolado, siek tiek atvesinti ir polaipsniui plakant supilti i grietinele, su blenderiu sumalti 1 dideli banana ir plakant sudeti i sokoladine mase. Kremas labai skanus ir labai tinka sitam tortui.



Braskes ir tresnes is saldainiu mases  lotuliukas.gif , juokauju


O man tas biskvitas butent to torto "Tiesio tortas", tai fantastiskas thumbup.gif ner geresniu bent jau man thumbup.gif

O medzio vel nedariau, nes jam vietos nebuvo. Jau ir taip daug visko prikroviau ant torto biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 26 birželio 2009 - 15:17
QUOTE(naitas @ 2009 06 26, 15:15)
o kodėl ne napoleonas su blenderiu?
nu jau šitai partijai tai nekepčiau jokio torto.. arba už dyyyydelius pinigus hihihi.gif


napoleona kepsiu sau smile.gif
o del partijos, tai man visiskai tas pats kam kepti tortuka, kepu zmonem, ne partijai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 06 26, 17:29)
napoleona kepsiu sau smile.gif

truputį gal ne į temą papuošimuose, bet kad jau užkliuvo ta blenderinė Napoleono tešla...čia aš kadaise (kitas nickas buvo) užrašiau. Cukraus tikrai nereikia. Tik druskos nepadaugint, bet su ja išraiškingesnis skonis. Su pasiūlytu Glacee kremu gaunasi labai subalansuotas skonis. Tortą paslėkite 2 valandoms - susiformuoja lakšteliai geriau (pridėtoje nuotraukoje neslėgtas). Su blenderiu labai greitai galima išsukti, kol sviestas dar šaltas - čia visa gudrybė. Kapojant peiliu sviestas tirpsta...lakšteliai nemaloniai "taukuoti" gaunasi. Atleiskit už "įsiveržimą". smile.gif
Atsakyti
Taigi kilo man mintis - kodėl aš nesusitvarkau su cukraus pudros masės klostėmis.. - gal aš per ploną tą "staltiesę" iškočioju, ir kai mėginu patempti šen ten, tai ji ima ir plyšta. Gal 1,5 - 2 mm yra per plona? gal reikia kiek storesnį sluoksnį padaryt? Tada ne taip ryškiai persiims biskvito nelygumu, ir pati masė turės iš savęs rezervo patempimui.
Kaip manot? O gal yra tiesiog kažkur viskas papunkčiui g.gif
Papildyta:
QUOTE(ulu @ 2009 06 26, 18:47)
Atleiskit už "įsiveržimą". smile.gif

mad.gif nu jau kad pasakei...

patarimai ir vertinimai čia visad laukiami.. kas kita, jeigu žmonės sunkiai juos priima rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 06 26, 15:29)

o del partijos, tai man visiskai tas pats kam kepti tortuka, kepu zmonem, ne partijai smile.gif


drinks_cheers.gif teisingai, juk niekam nekenkiat, o ka jie mano tai jau ju bedos... puikiai padirbeta 4u.gif
Atsakyti
user posted image
medutis puostas beze,gelytes is cypsiuko cukrines mases.
Papildyta:
tik foto kazkokia neryski isejo blink.gif
Atsakyti
Jolka999, išsižiojau, o susičiaupti tai ir pamiršau blink.gif blink.gif blink.gif nieko sau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nu Tu čia lygį parodei, bezas idealus thumbup.gif ir apskritai labai labai šaunus darbas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ulu @ 2009 06 26, 17:47)
truputį gal ne į temą papuošimuose, bet kad jau užkliuvo ta blenderinė Napoleono tešla...čia aš kadaise (kitas nickas buvo) užrašiau. Cukraus tikrai nereikia. Tik druskos nepadaugint, bet su ja išraiškingesnis skonis. Su pasiūlytu Glacee kremu gaunasi labai subalansuotas skonis. Tortą paslėkite 2 valandoms - susiformuoja lakšteliai geriau (pridėtoje nuotraukoje neslėgtas). Su blenderiu labai greitai galima išsukti, kol sviestas dar šaltas - čia visa gudrybė. Kapojant peiliu sviestas tirpsta...lakšteliai nemaloniai "taukuoti" gaunasi. Atleiskit už "įsiveržimą". smile.gif


labai aciu uz patarima, labai jau knieti napoleona isbandyti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 06 26, 18:01)
medutis puostas beze,gelytes is cypsiuko cukrines mases.
Papildyta:
tik foto kazkokia neryski isejo blink.gif


foto kaip foto, bet kokis didelis ir ispudingas thumbup.gif
Atsakyti
blink.gif blink.gif ...... wub.gif wub.gif .....apsvaigus nuo Inočkos torto , meškis nerealus wub.gif

JOLKA999....ir mane tos foto spalvos kada nors pribaigs doh.gif ....velnias žino kur jos dingsta g.gif

Partijinis super tortas thumbup.gif ....toks konkretus biggrin.gif

Atsakyti
Sveikos ir as su savo krikstynu tortukais blush2.gif aisku jie neprilygsta nei Inockos nei Cipciuko nei kitu merginu tortam 4u.gif bet as dar tik mokaus wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti