Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Gražūs visų tortukai labai 4u.gif atnešiau ir savo parodyt,mergaitėms gimtadieniui,norėjo dauuuug gėlyčių. blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebra: 26 birželio 2009 - 11:14
QUOTE(zebra @ 2009 06 26, 12:14)
Gražūs visų tortukai labai 4u.gif atnešiau ir savo parodyt,mergaitėms gimtadieniui,norėjo dauuuug gėlyčių. blush2.gif



zebra labai grazus tortukas, labai vasariskas wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 06 26, 02:20)
Mergaites, kad nebutu taip ramu, tai atnesu eksperementini tortuka.

labai gražus tortukas. thumbup.gif
Noriu paklausti, kraštai dzibuoti kokio numerio antgaliuku? Mačiau ir krikštynų tortukas buvo tokiu raštu "apkantuotas".

QUOTE(Inočka @ 2009 06 26, 02:20)
Braskes ir tresnes is saldainiu mases  lotuliukas.gif , juokauju

o koteliai? hihihi.gif

QUOTE(Meian @ 2009 06 26, 12:14)
Nelabai supratau, ar cia retoriskai parasyta,

retoriškai irnesakyk.gif aš gi vau kokia ne kepėja.. čia Jūs tokios visos viską mokat.. aš jus "ant kelio vedžiau", gal parodysit kokią Mindaugo karūną ar gintarinį laivą..

QUOTE(rasyte_ @ 2009 06 26, 12:18)
Na ka..atsnesu savo kurini Jusu teismui :

žinai.. man atrodo, Tu esi sena melagė laugh.gif Klausinėjai klausinėjai apie masę, neva nieko nežinai, ir bac, gražių gražiausias tortukas ir BE KLOSČIŲ. Nerealūs sugebėjimai pas Tave.
Kokio storio ta "staltiesė" ant torto? kiek maždaug mm?
Atsakyti

Tikrai nieko, kas butu verta demesio irnesakyk.gif



mein manau kiekvienas tavo tortukas vertas demesio. prasom nors uzsiminta laiveli parodyti blush2.gif prasau mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz krepselio ivertinima, ale nieko ten tokio nera, nelabai pavyko graziai krepseli padaryt, bet kita karta gal bus grazesnis. smile.gif

zebra, grazus tortukas, labai ryskus
rasyte_, jau torto grozis, tai super. Labai saunus darbelis.

As irgi su Krikstynu tortuku. Si kart mergaitei. Parodau ir dingstu. Tik kita savaite dar savo berniukui darysiu 10 metu gintadieniui. Jau is jo uzsakyma gavau koki daryt lotuliukas.gif
Tik nemoku graziai fotkint, reiks pas Migle eit i kursus rolleyes.gif
Tortas viduje jogurtinis. Dengta saldainiu mase, meskiukas ir vel darytas is marcipano, suniukas, kiskiukas, gelytes, zaisliukai is pastilazo
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image

Tik originale spalva malonesne nei nuotraukoje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 26 birželio 2009 - 12:09
mergaites,kas darot beze,kazin ar i ja galima deti aliejiniu kvapu[cia tie dr.otker ]kur maksimose buna.
Papildyta:
inocka,nuostabus tortas..., wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLKA999: 26 birželio 2009 - 12:03
Pasigirsiu - sis Inockos tortukas- tai mano mergytei. Ar sujautrejau su vaikais namuose sededama, ar kas, bet man grazu grazu iki asaru... blush2.gif Mano vyresnieji vaikai tai iskrito, kai sitas foto pamate. Laimes laimes vaikams... biggrin.gif

Tik viena problema iskilo- kaip galima ji valgyti? Neleisiu sveciams jo pjauti, tegul pasiziuri, nusifotografuoja salia, bet tokios grozio pjaustyti neleisiu. lotuliukas.gif

Inocka, Jus meistriu meistre. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 06 26, 12:30)
  žinai.. man atrodo, Tu esi sena melagė laugh.gif Klausinėjai klausinėjai apie masę, neva nieko nežinai,  ir bac, gražių gražiausias tortukas ir BE KLOSČIŲ. Nerealūs sugebėjimai pas Tave.
Kokio storio ta "staltiesė" ant torto? kiek maždaug mm?

lotuliukas.gif tikrai ne sena ir ne melage bebe.gif lotuliukas.gif
virsutinio kokie 3mm, apatinis siek tiek storesnis g.gif
Pora klosciu gavosi, bet as jas stengiaus paslepti rolleyes.gif
Inocka swoon.gif o cia tai krikstynu tortas..koks dailutis thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 06 26, 13:03)

As irgi su Krikstynu tortuku. Si kart mergaitei. Parodau ir dingstu. Tik kita savaite dar savo berniukui darysiu 10 metu gintadieniui. Jau is jo uzsakyma gavau koki daryt lotuliukas.gif
Tik nemoku graziai fotkint, reiks pas Migle eit i kursus rolleyes.gif
Tortas viduje jogurtinis. Dengta saldainiu mase, meskiukas ir vel darytas is marcipano, suniukas, kiskiukas, gelytes, zaisliukai is pastilazo


koks garazuolis tortukas, toks mielas, siltas atrodo, toks "cosy' wub.gif
ir krepselis ne tik i gamta tinkamas, as toki ir i svecius nusinesciau drasiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 06 26, 11:09)
Pasigirsiu - sis Inockos tortukas- tai mano mergytei. Ar sujautrejau su vaikais namuose sededama, ar kas, bet man grazu grazu iki asaru... blush2.gif  Mano vyresnieji vaikai tai iskrito, kai sitas foto pamate. Laimes laimes vaikams... biggrin.gif

Tik viena problema iskilo- kaip galima ji valgyti? Neleisiu sveciams jo pjauti, tegul pasiziuri, nusifotografuoja salia, bet tokios grozio pjaustyti neleisiu.  lotuliukas.gif

Inocka, Jus meistriu meistre.  4u.gif


tikrai neduokit valgyt tokio grozio unsure.gif gaila butu, labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
Na ka, rodau ir as tortuka.
Toks jau buvo uzsakymas ax.gif
Viduje medutis puostas aisingu (kiausinio baltymas+cukraus pudra+citrinos rugstele) smile.gif

DIDESNE TORTO FOTO

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglejk: 26 birželio 2009 - 12:42



oho darbo partija svencia lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

saunuole
Atsakyti