Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(naitas @ 2009 06 25, 13:49)
nesinori padaugint - todėl, kad: ar todėl kad bus per saldu, ar todėl kad ... nu kodėl? mastau.gif


Ai, tu klosciu visada kazkaip stengiuosi nepadaugint.

Buvo toks atvejis, kai ant torto pridariau drapiruociu, visokiu pagrazinimu taip masyviau. Atejo sveciai (kai kurie is ju -- tikri saldumynu nemegejai), ir kai papjausciau torta, tai buvo suvalgyta viskas, kas i lekste papuole... Ir drapiruotes, ir kam kokia gelyte teko ir pan. Nesigincyju, kai kurie zmones tikri "sladkajedkos" (kai padarau apdengimo mase riesutu skonio, tai pazistu, kas ja viena kabliuoja ir dar dzemu pasitepa bigsmile.gif ). Betgi kiti tiesiog is kuklumo nenori nieko lekstej palikt, tai kazkaip nesinori ismust torta is balanso persaldinant...
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 06 25, 14:04)
įtariu, va čia jis, žinutė NR. 330.

Man rodos, kad cia ne tas mirksiukas.gif Atsimenu,kad is as skaiciau ta recepta, bet neissisaugojau doh.gif

O dabar naujienos is mano dengimo masiu darymo fronto doh.gif lotuliukas.gif
Siandien jau du kartus dariau mase, dabar is viso turiu 3 lyg ir nieko ir vien, kuri zadejau pasiust link konteinerio, ale sugalvojau, kad is jo darysiu alia visokius papuosimus doh.gif
pasibandziau pakociot, tai jei ryt as liksiu gyva ir neprazilsiu - tai tadum as didvyre kepeja lotuliukas.gif
Apatinis aukstas 28 cm, virsutinis 18 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2009 06 25, 15:20)
Man rodos, kad cia ne tas mirksiukas.gif Atsimenu,kad is as skaiciau ta recepta, bet neissisaugojau doh.gif

ane.. tai dabar dar patvirtink, kad pati esi nikas eglejk... rolleyes.gif nes klausė tai ji, eglejk

QUOTE(rasyte_ @ 2009 06 25, 15:20)
O dabar naujienos is mano dengimo masiu darymo fronto doh.gif  lotuliukas.gif
Siandien jau du kartus dariau mase, dabar is viso turiu 3 lyg ir nieko ir vien, kuri zadejau pasiust link konteinerio, ale sugalvojau, kad is jo darysiu alia visokius papuosimus doh.gif
pasibandziau pakociot, tai jei ryt as liksiu gyva ir neprazilsiu - tai tadum as didvyre kepeja lotuliukas.gif
Apatinis aukstas 28 cm, virsutinis 18 doh.gif

tai frontai pas mudvi panašūs vaikšto hihihi.gif nereikia jos išmesti. Daaaaaug gėlyčių, virvučių galima iš jos pasidaryt, šiaip detalių kokių nors..

mirksiukas.gif Dabar lauksiu Tavo džiugių šūksnių kai pradėsi torto šonuose klostes lyginti. Man čia pati "erotiškiausia" masės vieta. cool.gif
Atsakyti
aciu naitas uz atsakyma, taciau ne tas cia receptukas verysad.gif
nepamenu kas buvo idejes ta recepta, kad man uzsifiksavo, kad su tuo blenderiu sukapoja tesla, lygtais netikras napaleonas buvo pavadinta, nu bet niekur nerandu nors tu ka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 06 25, 14:42)
ane.. tai dabar dar patvirtink, kad pati esi nikas eglejk...  rolleyes.gif nes klausė tai ji, eglejk
tai frontai pas mudvi panašūs vaikšto hihihi.gif nereikia jos išmesti. Daaaaaug gėlyčių, virvučių galima iš jos pasidaryt, šiaip detalių kokių nors..

mirksiukas.gif  Dabar lauksiu Tavo džiugių šūksnių kai pradėsi torto šonuose klostes lyginti. Man čia pati "erotiškiausia"  masės vieta.  cool.gif

Na ne as klausiau, bet iskart supratau, apie ka eina kalba tongue.gif mirksiukas.gif
O apie klostes dar negalvoju, pirma reiks issikociot ir nugyvendint ant torto, o paskui jau suksiu galva apie klostes doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(eglejk @ 2009 06 25, 15:12)
lygtais netikras napaleonas buvo pavadinta, nu bet niekur nerandu nors tu ka  doh.gif

visgi radauuuuu
va prasom bigsmile.gif Ar sis g.gif mirksiukas.gif
Netikra sluoksniuota tešla blenderyje

Kadangi maniškis kombainas nedidelis - max ten telpa 200 g miltų ir atitinkamai produktų jiems, tai kiekvieną blyną sukau atskirai. Čia parašysiu proporciją vienam apvaliam blynui apie 26-28 cm skersmens .

150 g miltų
pusė arb. šaukštelio kepimo miltelių
pusė šaukštelio druskos (čia pagal receptą, kitąkart dėčiau 1/4 šaukštelio)
75 g. margarino (Eve, Vilnius)
8 valg. š. ledinio vandens

Naudojamas virtuvinis kombainas ir antgalis su dviem metaliniais peiliais.
Margariną iš vakaro įdėti į šaldiklį. Vandenį pašaldyti šaldiklyje, kol ims formuotis ledukas.
Blynus dėti tik į šaltą skardą, kurią pašauti į labai karštą orkaitę - 200-220.
Blenderyje sumaišyti miltus, druską ir kep. miltelius. Tuomet margariną supjaustyti 1 cm kubeliais ir sukti su miltais, kol susiformuos trupinukai. Tuomet supilti ledinį vandenį ir sukti, kol susiformuos 1 rutulys. Ir viena ir kita įvyksta gana greitai. Tešlos rutulį greit padėti į šaldytuvą porai valandų. Mūsų tikslas - kad nespėtų ištirpt riebalai. Jie su miltais sudaro mažyčius sluoksnelius, iš kurių tarpų aukštoje temp. greit išgaruoja vanduo, o tešla sukietėja - gaunam netikrą sluoksniuotą tešlą, panašią į kapotą.

Prie šių blynų derinau Glacee siūlomą Napoleonui plikytą kremą, nerandu niekaip nuorodos, tai perrašysiu:
"1 l pieno
8 tryniai
1 - 1,5 st. cukraus
3 valg. šaukštai krakmolo (su nedideliu kaupu)
vanilinis cukrus, citrinos žievelės nutarkuotas geltonasis sluoksnis ir citrinos sultys
100 - 150 g sviesto

trynius gerai ištrinti su cukrumi (ir van. cukrumi) ir krakmolu. Palaipsniui pilti pieną ir išmaišyti. Šildyti ant labai mažos ugnies visą laiką maišant ir stebint, nes masė linkusi pridegti. Kai masė sutirštės ir užvirs (bus toks lengvas geizerinis variantas - bulk ), nukaisti nuo ugnies. Truputį pravėsinti, tada įdėti citrinos žievelę ir įpilti sultys, išmaišyti ir įdėti sviestą, tegul ištirpsta, vėl išmaišyti. Kai masė atvės galima pertepti tortą. Tortas turi pastovėti naktį šaldytuve."

Šio kremo gal kokiems 8 lakštams 26 cm užtektų.
Atsakyti
...tyla pries audra... Itariu, tuoj kaip des moterys vaizdu... rolleyes.gif Laukiam... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 06 25, 15:44)
...tyla pries audra... Itariu, tuoj kaip des moterys vaizdu... rolleyes.gif  Laukiam... cool.gif


......atspėjai tongue.gif .....bent pas mane bus sekmadienį tortas " mamutas" doh.gif doh.gif ....na perkeltine prasme , ne tiesiogia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2009 06 25, 16:30)
Na ne as klausiau, bet iskart supratau, apie ka eina kalba tongue.gif  mirksiukas.gif

šaunuolė, kad radai tąjį
aš dar mažai dantų prakandau ant šito forumo hihihi.gif , kad nerandu..

QUOTE(alfa159 @ 2009 06 25, 16:44)
...tyla pries audra... Itariu, tuoj kaip des moterys vaizdu... rolleyes.gif  Laukiam... cool.gif

įtariu i aš.. visgi laisvaitgalis artėja.. o po to Mindaugo karūna.. ambersail dar.. buuuurėėėėsss..

o kad man Cipciuko, Inočkos ir Meian konditerinį "protą", visą, kartu sudėjus rolleyes.gif
gerai gerai.. viskas.. išprotėjau.. išeinu.. lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2009 06 25, 15:30)
visgi radauuuuu
va prasom bigsmile.gif Ar sis g.gif  mirksiukas.gif
Netikra sluoksniuota tešla blenderyje



Dideliausias ACIU 4u.gif
Atsakyti
Apdengiau mase abu torciukus, ale dabar pasistojo klausimas, kaip ta natra auksta pritvirtinti prie pirmojo g.gif Ar nenuciuos jei paprastai uzdesiu unsure.gif o dar sis tortas turi atlaikyti kelione g.gif
Buc labai dekinga uz greita pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2009 06 25, 19:50)
Apdengiau mase abu torciukus, ale dabar pasistojo klausimas, kaip ta natra auksta pritvirtinti prie pirmojo g.gif Ar nenuciuos jei paprastai uzdesiu unsure.gif o dar sis tortas turi atlaikyti kelione g.gif
Buc labai dekinga uz greita pagalba 4u.gif


Nuo mases likuciu nugnybti nedideli gabaleli, sudrekinti vandeniu, ir priploti ant pirmojo auksto pavirsiaus kaip blynuka. Ant virsaus deti antra a. ir spusteleti. Prilips, nenuciuos.
Atsakyti
QUOTE(Meian @ 2009 06 25, 20:02)
Nuo mases likuciu nugnybti nedideli gabaleli, sudrekinti vandeniu, ir priploti ant pirmojo auksto pavirsiaus kaip blynuka. Ant virsaus deti antra a. ir spusteleti. Prilips, nenuciuos.

O meducio lakstas prikib prie tos teslos g.gif , nes mano antras auksto dugnas tik meducio lakstelis g.gif
Atsakyti