Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Atleiskit jei as nelabai i tema, bet kazkur maciau kaip napaleona gamina su blenderiu, bet niekur nerandu to receptuko, gal galetumet nuoroda ideti, ar gal kuri turite issisaugojusi?
buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
blink.gif blink.gif ....tik vieną !!!!!! doh.gif .....nu žinai RiMami.....einu kepti medaus lakštelius , gal pirštai atsigaus laugh.gif bu nutirpe....
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 24, 21:48)
blink.gif  blink.gif ....tik vieną !!!!!!  doh.gif .....nu žinai RiMami.....einu kepti medaus lakštelius , gal pirštai atsigaus  laugh.gif bu nutirpe....


taigi kol dar tas šokoladas sustingo ax.gif ir dar visokie reikaliukai pamaišė - tai nors vieną pamėginau ar gaunasi blush2.gif aš irgi einu dabar kept lakštelių drinks_cheers.gif o tada dar rožytes baigsiu sukinėt lotuliukas.gif vakaras darbingas nusimato doh.gif
Atsakyti
Ką ten RiMami idėjai į žele temą .....nori , kad išprotėčiau user posted image
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 06 24, 21:23)
Oho kokia palaikymo komanda  lotuliukas.gif ačiūūūūūū  4u.gif  4u.gif  4u.gif jau atkryžiuokit pirščiukus lotuliukas.gif  - vieną pamėginau nulipdyt, tai atrodo kad kažkas panašaus į rožytę gavosi  tongue.gif visas likusias dar vėliau pavakarosiu ir nulipinsiu - parodysiu tai kartu su torčiuku maždaug tik sekmadienį gal  blush2.gif

Rugiagele, va čia vienas medžio variantas  lotuliukas.gif norėjau sūnui tokį prikolną tortą daryt, bet dar iki baibokų lipdymo nedaaugau blush2.gif


Oho, ziuriu palmes lapai su ramunes - "daisy margaritos" isstumiama formele padaryti smile.gif Tokios konkreciai formos neturiu, alia paprasta, be "plungerio", cia net labiau tiktu. Mintis gera.... rolleyes.gif

QUOTE(eglejk @ 2009 06 24, 21:43)
Atleiskit jei as nelabai i tema, bet kazkur maciau kaip napaleona gamina su blenderiu, bet niekur nerandu to receptuko, gal galetumet nuoroda ideti, ar gal kuri turite issisaugojusi?
buciau dekinga  4u.gif

unsure.gif

QUOTE(RiMami @ 2009 06 24, 22:02)
taigi kol dar tas šokoladas sustingo  ax.gif ir dar visokie reikaliukai pamaišė - tai nors vieną pamėginau ar gaunasi  blush2.gif aš irgi einu dabar kept lakštelių  drinks_cheers.gif o tada dar rožytes baigsiu sukinėt  lotuliukas.gif vakaras darbingas nusimato doh.gif

Oi, laukiam, laukiam, nuotraukeliu laukiam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 06 24, 21:43)
Atleiskit jei as nelabai i tema, bet kazkur maciau kaip napaleona gamina su blenderiu, bet niekur nerandu to receptuko, gal galetumet nuoroda ideti, ar gal kuri turite issisaugojusi?
buciau dekinga  4u.gif


blink.gif unsure.gif mastau.gif......geras bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meian @ 2009 06 24, 12:05)
Anava, iskasiau ta rudaji varianta, jei butu idomu palyginti.


Ačiū už torto nuotraukytes 4u.gif Maišelis tikrai atrodo kaip molinis thumbup.gif

Turiu dar vienas klausimą: kaip dengti mase tokį tortą - maišelį? Ar vienu gabalu ar keliais, t.y. kaip padaryti maišelio viršų (kur yra pinigėliai)?

Tikiuosi supratote mano klausimą biggrin.gif
Atsakyti
Aš tortą apjuosiau ( buvo siūlė , bet aš ją pakavojau ax.gif ) ...tiesiog jį apgaubiau , o viršų suraukiau ......taip dengiant susitaupo kažkiek masės , jos nėra po torto " dugnu " smile.gif .....galima tortą padėti ant iškočiotos masės ir ją kelti į viršų ( na lygtai darant pundelį - ryšulėlį , apgaubti tortą ) ......man atrodo taip daryta pas Meian .
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 06 24, 23:48)
Ačiū už torto nuotraukytes 4u.gif Maišelis tikrai atrodo kaip molinis thumbup.gif

Turiu dar vienas klausimą: kaip dengti mase tokį tortą - maišelį? Ar vienu gabalu ar keliais, t.y. kaip padaryti maišelio viršų (kur yra pinigėliai)?

Tikiuosi supratote mano klausimą biggrin.gif


Ten mano dengta keliais tongue.gif Dalis, kur sudeti pinigeliai, yra atskirai prikabinta mases juostele. Virvute paslepia sudurima. ax.gif

Dariau atskirai, nes mase "sutraukus" ir tiesiog klostes isskleidus virsuje, gaunasi labai jau didelis mases kiekis ant torto virsaus sukrautas -- nesinori padaugint.
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 24, 23:02)
Aš tortą apjuosiau ( buvo siūlė , bet aš ją pakavojau  ax.gif ) ...tiesiog jį apgaubiau , o viršų suraukiau ......taip dengiant susitaupo kažkiek masės , jos nėra po torto " dugnu "  smile.gif .....galima tortą padėti ant iškočiotos masės ir ją kelti į viršų ( na lygtai darant pundelį - ryšulėlį , apgaubti tortą ) ......man atrodo taip daryta pas Meian .



QUOTE(Meian @ 2009 06 25, 10:32)
Ten mano dengta keliais  tongue.gif Dalis, kur sudeti pinigeliai, yra atskirai prikabinta mases juostele. Virvute paslepia sudurima.  ax.gif

Dariau atskirai, nes mase "sutraukus" ir tiesiog klostes isskleidus virsuje, gaunasi labai jau didelis mases kiekis ant torto virsaus sukrautas -- nesinori padaugint.



Ačiū labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Meian @ 2009 06 25, 12:32)
Dariau atskirai, nes mase "sutraukus" ir tiesiog klostes isskleidus virsuje, gaunasi labai jau didelis mases kiekis ant torto virsaus sukrautas -- nesinori padaugint.

nesinori padaugint - todėl, kad: ar todėl kad bus per saldu, ar todėl kad ... nu kodėl? mastau.gif
Atsakyti
Meian, nu kokį kvailą klausimą uždaviau cool.gif ..bet tiek to, pokalbio palaikymui mirksiukas.gif

QUOTE(eglejk @ 2009 06 24, 22:43)
Atleiskit jei as nelabai i tema, bet kazkur maciau kaip napaleona gamina su blenderiu, bet niekur nerandu to receptuko, gal galetumet nuoroda ideti, ar gal kuri turite issisaugojusi?
buciau dekinga  4u.gif

įtariu, va čia jis, žinutė NR. 330.
Inočkos noriu paklausti, kad jau apie jį kalba užėjo. Ar nepraleista čia cukrus? Ar jo nereikia? blush2.gif
kepiau griežtai kaip recepte nurodyta, tik va blenderio neturiu laugh.gif , tai kapojau tešlą. Gavosi labai graži riebi tešla, lakšteliai labai trapūs, ir kai trupinius dariau "tarkuodama", tai rankos buvo riebaluotos. Liko du lakšteliai.. nu nevalgomi. be skonio.. taip ir pasigendu cukraus, druskos ar ... pipirų.. nu gal kečupo laugh.gif
Šiaip torto valgytojai pasidalino į dvi stovyklas: vieni net neragavę sakė nemėgstantys napoleono, kiti valgė ir antro gabaliuko nepaprašė. Aš.. man sunku pačiai ką nors apie savo gaminį sakyt, bet .... man jis labai patiko. Kitą dieną, kai jau baliukas baigtas, taip gera turėti prie kavos tokį dalykėlį, į kurį niekas nesikėsina laugh.gif Tiesa, viena iš svečių labai išgyrė, ir pasiprašė lauktuvių būtent šio tortuko. Sakė tikras, kaip jos močiutės keptas.
http://www.supermama...;#entry27543777

Atsakyti