Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

RiMami tongue.gif

Laikom kumscius, spygas ir ranku, ir net koju pirstais uz tavo rozytes mirksiukas.gif

QUOTE(rasyte_ @ 2009 06 24, 15:16)
Meian - super maiselis thumbup.gif

Siandien pasidariau antra porcija Jusu dengimo mases ir kazka blogai padariau doh.gif Itariu padauginau zelatinos, nes mase labai nepaslanki ir kietoka, sunku minkyt, tai idomu ar jau man ja mest lauk, ar dar galima kaip nors atgaivinti ja g.gif
Aciu uz atsakyma 4u.gif
RiMami - lauksim rozyciu mirksiukas.gif  thumbup.gif


Kazkodel man labiau atrodo, kad sirupas per tirstai isvire mastau.gif Bet gali but ir zelatinoje kalte (nors jos TIKRAI stipriai reikia padaugint, kad pradedu jaustis padariniai -- todel ir suabejojau).

Siulyciau pamegint mase keliskart perminkyt dregnom rankom, kad suminkstint, tada aliejuotom (padaugint aliejaus) ir dar koki arbat. sauksteli glicerino dadet... taip pat, jei manot, kad visgi kaltas ne sirupas, pries minkyma galima i mikrobange kokioms 5 - 10 sek., ji naturaliai kiek atsileis ir bus lengviau dirbti.

Svarbiausia ja kokiu nors budu ant torto uzbogint, po to tegu sau kieteja hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Meian @ 2009 06 24, 15:43)
Svarbiausia ja kokiu nors budu ant torto uzbogint, po to tegu sau kieteja hihihi.gif

Aciu uz atsakymus 4u.gif
Bet mikrobanges neturiu, glicerino - taip pat.
Bandziau su gausiai aliejuotom rankom paminkyti - nekas gaunas doh.gif tesla net trupa doh.gif
Teks daryt is naujo doh.gif
Vienam aukstui pavyko mase, nuo jo truputi mases nusukau ir batukus padariau, o va antram aukstui gavosi sss... na bet is klaidu mokomasi bigsmile.gif
Dar aisku ziuresim kaip seksis penktadieni man ta mase iskocioti ir perkelti ant tortu g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal galetumet patarti, kaip padaryti medziui kota? Na noriu ismeigt kazka i torta, ir ant to kazko uzmauti zalsva zefyra. Kas toks valgomas tvirtas galetu buti ir neisvirst? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 06 24, 15:44)
Gal galetumet patarti, kaip padaryti medziui kota? Na noriu ismeigt kazka i torta, ir ant to kazko uzmauti zalsva zefyra. Kas toks valgomas tvirtas galetu buti ir neisvirst?  g.gif

Sokoladukas lotuliukas.gif

Meain,tikrai kokius grozius uzslepus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 06 24, 19:24)
Sokoladukas lotuliukas.gif

Meain,tikrai kokius grozius uzslepus thumbup.gif


Na sokoladukas gal tikrai nebloga mintis g.gif bet reikia tokio kudesnio paieskot, kad proporcingai atrodytu zefyras ir kotas smile.gif ryt paziuresiu, gal ka rasiu gero. Neblogai tiktu TWIX, ale ar jie netrumpi, nepamenu.
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2009 06 24, 16:21)
Aciu uz atsakymus 4u.gif
Bet mikrobanges neturiu, glicerino - taip pat.
Bandziau su gausiai aliejuotom rankom paminkyti - nekas gaunas doh.gif tesla net trupa doh.gif
Teks daryt is naujo doh.gif
Vienam aukstui pavyko mase, nuo jo truputi mases nusukau ir batukus padariau, o va antram aukstui gavosi sss... na bet is klaidu mokomasi bigsmile.gif
Dar aisku ziuresim kaip seksis penktadieni man ta mase iskocioti ir perkelti ant tortu g.gif  lotuliukas.gif

Panasu, kad tikrai zelatinos isdaigos... Tikrai teks gamint is naujo verysad.gif

Linkiu sekmes penktadieni ir iki jo 4u.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 06 24, 18:44)
Gal galetumet patarti, kaip padaryti medziui kota? Na noriu ismeigt kazka i torta, ir ant to kazko uzmauti zalsva zefyra. Kas toks valgomas tvirtas galetu buti ir neisvirst?  g.gif


Jei tikrai reikia valgomo:
1 - Gaminti is geliu mases; galima ir su visom isvirtusiom saknim tada grazu kamiena padaryti. Kamienas - mases "desrele"; apacia sukarpom zirklutem i ~6 dalis ir jas isskeciam, o likusi kamiena isvagojam dantu krapstuku (kad primintu zieves rieves). Galima kamieno virsu nusmailint, kad butu lengviau ismeigt i "laja" - zefyra. Dziovint issketus saknis (kad kamienas liktu tiesus, reikes guldyt ant sono). Dziovint maziausiai 2 dienas.
2 - Iskept galima meduoli tongue.gif Jie - labai tvirti sausainiai, visada juos kaip statybinius elementus naudoju kuo sekmingiausiai. Jei reikes statyt ant torto ir reikes priklijuot, galima kept is dvieju daliu: tiesu kamiena ir apvalu pagrinda (veliau tas dalis suklijuoti cukraus glajum). Jei reikia, galiu duot savo meduoliniu sausainiu recepta.

O jei tinka ir nevalgomi variantai, tai kinietiska lazdele bus puikus ramstis zefyrui tongue.gif Ir ja giliai gali sugrust. Dar ja galima ikist i ta toki storesni siaudeli (na, skirta sultims gert ir t.t.), bus ir spalvotas, ir zaismingas kamienas...
Papildyta:
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 06 24, 19:28)
Na sokoladukas gal tikrai nebloga mintis  g.gif bet reikia tokio kudesnio paieskot, kad proporcingai atrodytu zefyras ir kotas  smile.gif ryt paziuresiu, gal ka rasiu gero. Neblogai tiktu TWIX, ale ar jie netrumpi, nepamenu.


Hmm, jei jau nori valgomi ir pirktinio daikciuko, taigi galima isigyt tu sausainiu tubele susuktu. Na, toks kaip dudele buna. Buna ju ir nuglaistytu sokoladu -- tai ir dregmes nebijotu.
Atsakyti
Noriu klausti Meian, jei man reikia iškepti Snikersą ir dzibuoti karameliniu ganašu, ar ant jo galima dėti Jūsų masės papuošimus, nieko jiems nenutiks??? Reikėtų seilinuko, pėdučių ir t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.t. smulkių detalių doh.gif ir kaip jos kažin laikytųsi ten unsure.gif ir tada noriu klausti mergaičių kas darėt karamelinį ganašą, tai kiek normų reikia kad pakaktų ne tik aptepti, bet ir normaliai apdzibuoti visą - trijų kokių unsure.gif g.gif o jei nesigaus unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Rugiagele , nusipirk saldainį , ilgą tokį čiulpemą , arba kaip sakė Meian tų susuktų tutelių - sausainukų , atrodys kail palmės kotas tongue.gif

RiMami ....kur dingai user posted image.....kaip sekasi ? ....nieko negaliu dirbti , nes kumščius sėdžiu suspaudus , o jie jau ir nutirpti baigia laugh.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 24 birželio 2009 - 19:09
Kepimu jau neuzsiimsiu, nes jegu ner... unsure.gif o va del tos lazdeles kinietiskos gera mintis g.gif nes ju ir turiu, o ir keletas ant sulinio detaliu yra nevalgomu (taipogi pagaliukai). O del tuteliu, tai as ja irgi galvojau deti, bet ten kur as pirkau, tai jos tokios nuo dregmes sudreksta, ir bijau kad sutez, o ir ismeigt norisi giliau, kad svori nulaikytu unsure.gif O va del ciulpiamo saldainio is vis geras bigsmile.gif lyg tai yra pas mane ju (dar nuo atlaidu) biggrin.gif

Va su tom isvirtusiom saknim butu nerealu... bet..

Aciu uz idejas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 06 24, 20:06)
Noriu klausti Meian, jei man reikia iškepti Snikersą ir dzibuoti karameliniu ganašu, ar ant jo galima dėti Jūsų masės papuošimus, nieko jiems nenutiks??? Reikėtų seilinuko, pėdučių ir t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.t. smulkių detalių doh.gif ir kaip jos kažin laikytųsi ten unsure.gif ir tada noriu klausti mergaičių kas darėt karamelinį ganašą, tai kiek normų reikia kad pakaktų ne tik aptepti, bet ir normaliai apdzibuoti visą - trijų kokių unsure.gif  g.gif o jei nesigaus unsure.gif  verysad.gif

Mases reakcija i ganasa nedaug tesiskiria nuo reakcija su grietinele: viskas gerai bus. Galima det ne tik mazas, bet ir didesnes detales.

Jei reikia ne tik ploksciu, bet ir sudetingesniu formu detaliu (figureliu ir pan.), galima sia mase su geliu mase pamaisyt -- dzius tvirciau. mirksiukas.gif


QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 24, 20:08)
RiMami ....kur dingai user posted image.....kaip sekasi ? ....nieko negaliu dirbti , nes kumščius sėdžiu suspaudus , o jie jau ir nutirpti baigia  laugh.gif

Aha, as irgi turiu sita nusiskundima. Negana to, kad rankos spygom susuktos, tai dar ir koju pirstai sukryziuoti -- vaiksciot sudetinga mad.gif O RiMami tuo tarpu, matyt, gamina papuosimus konvejeriu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2009 06 24, 17:21)
Dar aisku ziuresim kaip seksis penktadieni man ta mase iskocioti ir perkelti ant tortu g.gif  lotuliukas.gif

che, aš tai siūlyčiau nelaukti penktadienio, pasibandyti kočiojimą dabar... tik nesudžiovint per daug bežaidžiant. o jei ir šita trupės.. tai yra dar laiko..
Papildyta:
QUOTE(Meian @ 2009 06 24, 21:35)
Aha, as irgi turiu sita nusiskundima. Negana to, kad rankos spygom susuktos, tai dar ir koju pirstai sukryziuoti -- vaiksciot sudetinga mad.gif O RiMami tuo tarpu, matyt, gamina papuosimus konvejeriu hihihi.gif

laugh.gif aš matai seniai buvau čia, tai nežinojau, kad reik kumščius laikyt .. bet mano rankos ir taip tinka dabar aguonas ant pyragų barstyt... visą dieną kovojau darže su piktžolėm, o namie su vaikais karsta.gif
Atsakyti
Oho kokia palaikymo komanda lotuliukas.gif ačiūūūūūū 4u.gif 4u.gif 4u.gif jau atkryžiuokit pirščiukus lotuliukas.gif - vieną pamėginau nulipdyt, tai atrodo kad kažkas panašaus į rožytę gavosi tongue.gif visas likusias dar vėliau pavakarosiu ir nulipinsiu - parodysiu tai kartu su torčiuku maždaug tik sekmadienį gal blush2.gif

Rugiagele, va čia vienas medžio variantas lotuliukas.gif norėjau sūnui tokį prikolną tortą daryt, bet dar iki baibokų lipdymo nedaaugau blush2.gif
Atsakyti